Pracownicy
autobus piętrowy
Napisane przez: blu-news.org
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Emigracje zarobkowe

Co dziesiąty dorosły Polak oświadcza, że w ostatniej dekadzie pracował zarobkowo za granicą. Znaczy to, że za chlebem wyjechało 3,3 miliony Polaków. Co ciekawe, zainteresowanie pracą za granicą nie słabnie wśród Polaków od lat.
perspektywa - firma
Napisane przez: Ministerio Bienes Nacionales
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W dzisiejszych czasach leasing pracowniczy staje się coraz popularniejszy i prosty

Zmiana miejsca zamieszkania jest spowodowana pobudkami finansowymi i odnosi się wrażenie, że nie jest dziś większego problemu. Jeszcze jakiś czas temu było to wyzwanie i większość osób wolało zostać w swoim środowisku. Obecnie częste przeprowadzki młodych osób szukających pracy jest widoczna wszędzie.
szkolenie
Napisane przez: BTO - Buy Tourism Online powered by BTO Educational
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu szkolenia w firmach są tak istotne dla nich i dla pracowników, w jaki sposób dobrze je zorganizować

Szkolenia są bardzo ważne w rozwoju firmy i utrzymaniu konkurencyjności w branży. Jest to ważne szczególnie w ostatnim czasie, kiedy technologiczny postęp jest tak szybki, że żeby nadążyć za wszystkim trzeba naprawdę dużo się starać. Zaczynają to także rozumieć właściciele firm, którzy jeszcze niedawno nie byli tacy chętni do płacenia na poprawę kwalifikacji pracowników.
rozmowa kwalifikacja

Planujesz rozpocząć pracę zawodową? Dowiedz się na czym polega rekrutacja pracowników i rozmowa kwalifikacyjna

Rekrutacja jest początkowymetapem zatrudnienia pracownika. Jej zamysłem jest znalezienie wystarczającej liczby kandydatów, z których można będzie wykonać selekcję.
szkolenie biznesowe
Napisane przez: Tau Consulting
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zastanawiasz się nad szkoleniami dla pracowników? To znakomita metoda na ich motywację

Prowadzenie swojej działalności gospodarczej nie jest łatwym zadaniem, szczególnie gdy zatrudniasz grono pracowników, o których musisz zabiegać, by nikt nie chciał zmieniać pracy. Przeprowadzanie rekrutacji bowiem to także czasochłonny oraz wymagający dużych nakładów finansowych proces, dlatego o wiele lepiej jest troszczyć się o posiadaną już ekipę.
pracownicy marketingu
Napisane przez: Jeffrey Zeldman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ocena okresowa pracownika – efektywne narzędzie wzmacniające rozwój firmy

W dzisiejszych czasach aż 87 % dużych i średnich firm prowadzi przeróżnego typu testy, jakie mają na celu zweryfikowanie rozmaitych cech pracowników. Niekiedy mają one na celu sprawdzenie najczęściej firmy z perspektywy nabywców (jak na przykład badanie mystery shopping), a czasami koncentrują się właśnie na pracowniku – jego zachowaniach, mocnych i słabych stronach, kooperacji.
Sprzątanie biur
Zainspirowane przez: sprzataniefirm.pl

Jak możemy rozmnażać swoje pieniądze?

Chcesz zainwestować własne pieniądze? Cóż, można powiedzieć, że możliwości nie brakuje. Weźmy chociażby pod uwagę to by otworzyć firmę! Zwłaszcza Warszawa to takie miasto, w którym właściciele firm mają możliwość rozwinąć skrzydła. I choć ryzyko w prowadzeniu biznesu jest duże, to i tak musimy jakoś sobie radzić.
ocenianie pracowników
Napisane przez: U.S. Department of Agriculture
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dokonywanie oceny pracowników w spółkach

Każda firma ma inne zamierzenia w zależności od branży i typu prowadzonej działalności. Z tej przyczyny inaczej przedstawiają się chociażby obowiązki pracujących tam osób.
Nowe rozwiązania wideokonferencyjne
Napisane przez: HUAWEI
Zainspirowane przez: HUAWEI

Jak podnieść umiejętności swoich pracowników?

Kiedy otwieramy własną firmę, z góry zakładamy, iż odniesiemy w swojej branży wielki sukces. Myślimy na początku o nowoczesnym aucie, modnych gadżetach i luksusowej willi z wielkim basenem. Ale nie wszystko zawsze jest takie łatwe. Jeśli prowadzimy własny interes, musimy się przygotować przede wszystkim na sumienną pracę. Nie zapominajmy również o czyhającej wszędzie konkurencji, która tylko czeka, aż powinie nam się noga. Biznes czasami potrafi być bezlitosny. Zwycięża jedynie ten, kto umie pokonać przeciwności losu. Stąd też powinniśmy uzbroić się w ogromną cierpliwość i ciągle robić swoje. A jeśli uśmiechnie się do nas fortuna, możliwe, że za jakiś czas spełnią się nasze marzenia o luksusowym życiu.
ulotki reklamowe
Napisane przez: Charles Clegg
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakich rzeczy nauczymy się ze szkoleń dla pracowników IT?

Jeżeli zależy nam na takim, żeby nasza marka stała się wyższą od konkurencji należy w nią zainwestować. Nie chodzi tu tylko o odpowiedni sprzęt, lecz chodzi mocniej o podniesienie umiejętności i kompetencji ludzi pracujących. I to właśnie powinniśmy osiągnąć dzięki szkoleniom.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.