Pracownicy
rozmowa kwalifikacja

Planujesz rozpocząć pracę zawodową? Dowiedz się na czym polega rekrutacja pracowników i rozmowa kwalifikacyjna

Nabór jest początkowymkrokiem zatrudnienia pracownika. Jej zamysłem jest odszukanie dostatecznej liczby kandydatów, z których można będzie przeprowadzić selekcję.
ulotki reklamowe
Napisane przez: Charles Clegg
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakich rzeczy nauczymy się ze szkoleń dla pracowników IT?

Jeżeli zależy nam na takim, żeby nasza marka stała się wyższą od konkurencji należy w nią zainwestować. Nie chodzi tu tylko o odpowiedni sprzęt, lecz chodzi mocniej o podniesienie umiejętności i kompetencji ludzi pracujących. I to właśnie powinniśmy osiągnąć dzięki szkoleniom.
przeglądarka google na wyświetlaczu monitora
Napisane przez: Ginny
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Program do serwisu rewelacyjnym sposobem na poprawę efektywności pracy

Każdy właściciel firmy zastanawia się, jak zmodernizować pracę we własnym zakładzie, by poprawić rezultaty działań i wesprzeć pracowników. Jeśli kierujesz własnym serwisem, np. urządzeń AGD bądź laptopów, może wspomóc cię specjalny program do serwisu. Na czym polega jego działanie oraz jakie korzyści można uzyskać wykorzystując jego możliwości?
zestaw komputerowy
Napisane przez: Blake Patterson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nietypowe pomysły na imprezy firmowe oferowane w przystępnej cenie

Aktualnie zorganizowanie nietypowych eventów firmowych nie należy do trudnych zadań, niezależnie od naszych oczekiwań. Warto zaznaczyć, że wybrane pomysły na eventy są proponowane w naprawdę niskiej cenie, co jest niepodważalnym atutem.
iso

W jaki sposób firmy mogą zadbać o odpowiedni rozwój, na co się przydają przy tym różne normy ISO i szkolenia

Duże firmy żeby rozwijać się odpowiednio i być w zgodzie z obowiązującymi przepisami muszą wdrożyć u siebie wiele najróżniejszych procedur. W części przypadków będzie to wynikało z regulacji prawnych - na przykład rzeczy wiążące się z bezpieczeństwem pracy albo ochroną przyrody są niezwykle istotne i ich pomijanie skończyć się może sporymi problemami. A czasami po prostu sama firma będzie chciała przeprowadzić u siebie zmiany, które uporządkują wiele obszarów i poprawią wydajność czy organizację pracy. W tych ostatnich rzeczach coraz popularniejsze są różnego rodzaju systemy do zarządzania jakością ISO.
procesor
Napisane przez: Tim Adams
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czym zajmują się kadry oraz na czym powinna polegać działalność tego działu?

W dowolnej dużej firmie kierownik pragnie zatrudniać jak najlepszych pracowników. Osobiście jednak zazwyczaj nie posiada odpowiedniej ilości czasu, dlatego też niezbędny jest właściwy do takiego celu dział.


Czym zajmują się kadry oraz na czym powinna polegać działalność tego działu?

Może zajmować się on między innymi wstawianiem ogłoszeń z ofertą pracy na jakimś stanowisku, potem zajmuje się odpowiadaniem na wybrane propozycje, prowadzi wstępne rozmowy z wybranymi zainteresowanymi osobami, a następnie, w wypadku podjęcia postanowienia o zatrudnieniu potencjalnego pracownika, realizuje dalsze czynności związane z zatrudnieniem kolejnego pracownika.
biuro
Napisane przez: Maryland GovPics
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co ma znaczenie w trakcie pracy biurowej?

Każde biuro kieruje się swoimi prawami. By jednak praca w nim posuwała się wyjątkowo szybko oraz sprawnie, powinno się sięgać po właściwe procedury i porządne oprogramowanie komputerowe. Dzięki temu praca będzie szybka, sprawna i pozbawiona stresu, który może istotnie zmniejszać wydajność pracowników. Na co patrzeć? Co jest potrzebne?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.