Firma
firma - odbitka
Napisane przez: Prentsa Aldundia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Warunki efektywnego wdrożenia systemu BI

Obalając pewne mity należy na wstępie zaznaczyć, iż Business Intelligence nie jest technologią informatyczną acz wizją funkcjonowania systemu informacyjnego w firmie. Naczelną ideą BI jest demokratyzacja dostępu do danych w firmie.
Biuro rachunkowe
Napisane przez: reynermedia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego usługi biur rachunkowych wyróżniają się dzisiaj tak dużym zainteresowaniem?

Prowadzenie rachunkowości firmy nie jest prostym zadaniem. Z jakiego powodu? Polskie przepisy skarbowe są modyfikowane dosyć często, a ich prawidłowa interpretacja może nastręczać wiele trudności, tym samym dużym zainteresowaniem cieszą się usługi specjalistów, dla których rachunkowość nie ma w zasadzie jakichkolwiek tajemnic.
praca przy komputerze
Napisane przez: Tim Regan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Elektroniczny obieg faktur znacznie usprawnia funkcjonowanie

Czy wszystkie faktury trafią na własne miejsce?

Elektroniczny obieg faktur znacznie usprawnia funkcjonowanie

Kiedy pragniemy mieć świadomość, że nasza firma prężnie działa i nie musi się bać najmniejszych kontroli, to musimy się dowiedzieć, czy wszelkie faktury dotrą rzeczywiście tam gdzie należy. Istnieje to o tyle istotne, że to przecież one są poświadczeniem wszystkich naszych zakupów i sprzedaży, a także zezwolą się orientować w kwestiach finansowych, przez to nie mamy szansy sobie pozwolić na ich zgubienie.
Światła LED
Napisane przez: Yasna Communications
Zainspirowane przez: Yasna Communications

Krótki opis najbardziej kultowej serii smartfonów Samsung Galaxy, jak dane modele zmieniały się w minionych latach.

Obecnie przeciętny czas użytkowania smartfona wynosi około dwóch lat, w dużej mierze bierze się to z tego, że w takim cyklu ulegają zmianom umowy u operatorów.
Zwolnienie pracownika
Napisane przez: Sebastiaan ter Burg
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak zwolnić pracownika – kwestia,która przysparza wielorakich pracodawcom różnych wątpliwości natury prawnej

W większości przypadków jak zatrudniamy pracownika to życzymy sobie tego, żeby współpraca układała się bez problemów. Niestety jednak zazwyczaj dochodzi do takich sytuacji, że zatrudniony współpracownik nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Czasami to wynika ze zbyt małych umiejętności, a w niektórych przypadkiem jest to rezultat braku pełnego zaangażowania.

Najlepsze na rynku oprogramowanie dla jednostek

Każda jedna firma, jaka chce uzyskać spektakularny sukces, musi przez cały czas inwestować w swój postęp. Wart uwagi jest każdy aspekt, zaangażowanie wykształconych i doświadczonych pracowników, trafna lokalizacja, marketing w dobrym położeniu, jak i trafne programy informatyczne.
Księgowość

Prowadzenie księgowości w firmach - jakie są możliwości na sprawne rozwiązanie tego problemu

Obowiązkiem każdej działającej firmy są rozliczenia z zusem i skarbówką - w zależności od formy działalności może to być albo raz na miesiąc albo raz na kwartał. Przed zrobieniem przelewów trzeba porządnie policzyć wszystkie konieczne podatki, biorąc do tego dochody uzyskane przez firmę i wydatki, w tym pensje dla pracowników. Ważne jest, żeby to zrobić rzetelnie i poprawnie, bo w przypadku pomyłki będzie trzeba tłumaczyć się przed urzędnikami, a być może i ponieść nawet konsekwencje finansowe.
budynek przedsiębiorstwa
Napisane przez: dhub limited
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Systemy zarządzania przedsiębiorstwem - parę niezbędnych informacji

W dzisiejszych czasach powinniśmy wiedzieć jak zarządzać przedsiębiorstwem. Nie będą sprawdzały się już przestarzałe rozwiązania, powinniśmy szukać dzisiejszych rozwiązań. W inny sposób będziemy daleko za konkurencją, a jak wiadomo nie taki jest nasz cel.
księgowość
Napisane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Jak zadbać o dokumentację finansową firmy? Gdzie możemy znaleźć rzetelną księgową?

Każda osoba, która posiada własną firmę powinna zdawać sobie sprawę, jak wielkie znaczenie ma właściwa dokumentacja finansowa, jakiej brak potrafi niezwykle zdezorganizować, a wręcz uniemożliwić funkcjonowanie firmy. Księgowanie jest niesamowicie odpowiedzialnym obowiązkiem, jakie należy zlecać osobom szczególnie rzetelnym oraz odpowiedzialnym. Nawet najmniejszy błąd w dokumentacji finansowej potrafi przynieść nieprzyjemne konsekwencje finansowe, które potrafią znacznie obciążyć budżet firmy.
księgowość
Napisane przez: Lucas Hayas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego warto zlecić część obowiązków innym firmom

Outsourcing jest ostatnio bardzo popularnym sposobem kierowania wszelkimi procesami w firmie, które nie stanowią głównego tematu działalności przedsiębiorstwa. Przykładową typową usługą tego rodzaju jest sprzątanie budynków. Gros dużych i średnich przedsiębiorstw wykorzystuje firmy zewnętrzne do realizowania czynności porządkowania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.