Firma
tabelka w biurze rachunkowym
Napisane przez: dziennik.elektroniczny
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na co zwrócić uwagę przy prowadzeniu własnej firmy

Jeżeli mamy własną działalność, to musimy mieć na względzie, że niemal całkowita odpowiedzialność za to wszystko, co się w firmie dzieje, spoczywa na nas, zarówno wtedy, gdy mamy sukcesy, jak i gdy spadają na nas porażki, to mamy obowiązek sobie z nimi radzić.
księgowość
Napisane przez: Lucas Hayas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kariera zawodowa – należy znaleźć na nią pomysł. Przemyśl własną ścieżkę kariery

Niestety, ale wychodzi na jaw, iż zdecydowana część społeczeństwa ma trudność ze znalezieniem satysfakcjonującej pracy, która nie tylko umożliwia porządnie zarobić, lecz również przynieść zadowolenie. Musimy pogodzić się z tym, że sytuacja na rynku pracy zostawia sporo do życzenia, o czym przekonało się już mnóstwo osób. W szczególnie niekorzystnej sytuacji znajdują się młodzi ludzie, którzy muszą się jakoś odnaleźć na bezlitosnym rynku pracy, na którym na jedno stanowisko może być nawet kilkadziesiąt osób, które są chętne. W takim przypadku kandydat powinien odznaczyć się wyjątkowymi kompetencjami oraz zdolnościami, jeżeli ma otrzymać tę posadę.
pracownik
Napisane przez: Alper Çuğun
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zbadanie zadowolenia pracowników przez oceny pracowników

Diagnozowanie satysfakcji i zadowolenia pracowników jest bardzo znaczącym elementem, który powinien być obecny w każdej firmie, instytucji bądź również przedsiębiorstwie. Odkrywanie zadowolenia pracowników z wykonywanej przez nich pracy to nic innego jak oceny pracownicze, jakie zezwalają na ustalenie zadowolenia pracowników w kontekście pewnych wyłowionych okręgów. Do takich okręgów może zaliczać się między innymi wielkość wynagrodzenia, system motywacyjny w pracy, atmosfera dominująca w miejscu pracy itd.
http://magiceye.com.pl/
Napisane przez: Steffen Voß
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak najlepiej zareklamować swoją firmę? Jakie są nowoczesne rozwiązania na najbardziej niezawodną promocję?

Każdy z nas jako jeszcze małe dziecko miało większą lub mniejszą chęć myślenia o przyszłości. Na pewno nie chodziło o życie, gdyż o to martwili się rodzice. Swoiste dziecięce wybieganie w przyszłość, to po prostu fascynacja filmami o przyszłości, w jakich są roboty, istnieją statki kosmiczne, w których ukazany jest świat za kilka lat. W tego typu filmach na pewno przewijały się drony, czyli nieduże urządzenia, jakie latają nad nami i na przykład nas filmują.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.