Bateria
nokia luna
Napisane przez: Susanne Nilsson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Niebywała historia znakomitych telefonów firmy Nokia, jakie przez długie lata były hitami sprzedażowymi na całym świecie.

Jeszcze kilka lat temu, nim na rynku pojawiły się smartfony z Androidem, to właśnie Nokia była synonimem tego, co najlepsze w aparatach telefonicznych. Niezawodność, wygodne użytkowanie, mnóstwo funkcjonalności i długi okres pracy na bateriach to najważniejsze cechy praktycznie każdego modelu tej marki.
Odtwarzacz Transcend MP300
Napisane przez: Transcend
Zainspirowane przez: Transcend

Perfekcyjnie dobrany odtwarzacz mp3 jako wspaniały podarunek

Muzyka towarzyszy w ogromnej ilości momentów. Zdecydowana większość z nas nabiera energii właśnie dzięki niej. Muzyka jest wielokrotnie inspiracją, możliwością pozbycia się stresu, prawdziwym odpoczynkiem, wartością pozwalającą na pozbycie się negatywnych uczuć, jak również gwarantem wspaniałej zabawy. Niezastąpiony jest więc dobry odtwarzacz.
smartfon
Napisane przez: Nokia
Zainspirowane przez: Nokia

Na co zwrócić uwagę wybierając smartfon? Co jest najistotniejsze, jakiego rodzaju kryteria warto brać pod uwagę przy wyborze?

Duża liczba osób zastanawia się, jak zakupić najbardziej profesjonalny smartfon? Jakiego typu najlepiej wybrać, żeby spełniał całkowicie nasze oczekiwania? To pytanie pojawia się bardzo często w okresie przeglądania stron www, gdzie znajdują się oferty i recenzje różnorodnych sprzętów. Czemu właściwie zależy nam na zupełnie nowym smartfonie? Powodów jest na pewno dużo, jak rozbicie ekranu, generalnie zła praca czy krańcowe zużycie baterii, jednakże w takiej sytuacji trzeba o tym zapomnieć i zakupić coś dobrego, jak Asus Zenfone 2.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.