Lot
materiały budowlane
Napisane przez: DiamondBack Truck Covers
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Który pilot uniwersalny kupić?

Prawdopodobnie każdy posiadacz paru urządzeń elektronicznych w domu, jak odbiornik telewizyjny, zestaw Hi-Fi czy odtwarzacz płyt DVD, spotykał się z kłopotem, gdy jeden z pilotów zaginął, a sprzęt trzeba było obsługiwać manualnie, nie zdalnie.
organizacja loterii
Napisane przez: TheUglySweaterShop.com
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy interesuje nas organizacja loterii?

Jeżeli posiadamy przedsiębiorstwo, to na pewno pragniemy do niej przyciągnąć jak najwięcej osób. Z tego powodu właśnie ma możliwość się okazać, że odpowiednia na zachętę będzie jakaś zabawa, w której bez żadnych trudności ludzie będą mieli możliwość uzyskać ciekawe nagrody.
kamera
Napisane przez: Joe Kunzler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Od niedawna niezwykle popularne stało się nagrywanie dosłownie wszystkiego co nas otacza.

Jednak nie są to mimo wszystko takie zwykłe filmy, takie które moglibyśmy zrealizować z naszego telefonu. Raczej trzeba tu jeszcze wziąć pod uwagę to, że zazwyczaj nagrania dotyczą środowiska w momencie wykonywania rozmaitych wyczynowych sportów. Tak więc mamy okazję by twierdzić o potocznie określanych kamerkach dla aktywnych, które różnym osobom ceniącym sobie czynny tryb życia, towarzyszą dosłownie w każdej ekstremalnej okoliczności.
USB autorstwa projektanta Willa Rockwella
Napisane przez: 4Press.pl
Zainspirowane przez: 4Press.pl

Dzisiaj ludzie latają częściej i chętniej aniżeli jeszcze pół wieku temu - chcą poznawać innych ludzi i inne cywilizacje

Jeszcze 50 lat temu podróżowanie często było zarezerwowane dla ludzi, którzy jeździli wraz z biurem podróży i to ono wszystko dla klientów organizowało.


telefony
Napisane przez: Asian Development Bank
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy wiemy jak wygląda filmowanie z lotu ptaka?

Nie ciągle jesteśmy w stanie we właściwy sposób oddać tego, jak przedstawia się dane miejsce, lub jakaś zabawa nagrywając ją wyłącznie z perspektywy RAMienia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.