Prąd
urządzenia do pomiaru prądu

Sieć agregat powinna być sprawna

Są momenty, w których nie można sobie pozwolić na przerwy w dostawie prądu, przez to właśnie poszukuje się rozwiązań, które będą awaryjnie włączane, gdy główne zasilanie nie zadziała. Istnieje dużo sprzętów, które musimy tutaj użyć, tak by posiadać gwarancję, że własne urządzenia ciągle będą zasilane prądem.
kable
Zainspirowane przez: sobol-tech.flog.pl

instalacja elektryczna właściwa dla zasilanych sprzętów

Własności techniczne instalacji elektrycznych w budynkach muszą być takie, by dostarczały niezawodną dostawę energii elektrycznej o parametrach technicznych, definiujących jakość energii stosownych dla zasilanych urządzeń.
elektryczność
Napisane przez: stephen bowler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czym charakteryzuje się solidny agregat prądotwórczy? Do czego się nadaje?

Każdy z nas może posiadać własną elektrownię. Takie coś jest możliwe dzięki dość tanim oraz wszędzie dostępnym agregatom produkującym prąd. Mogą one zasilić urządzenia elektryczne tam, gdzie nie istnieje możliwość przyłączenia się do sieci energetycznej. Taki sprzęt będzie przydatny dla każdego, w różnych sytuacjach - na biwaku, ogródku albo garażu, do tych miejsc, gdzie nie możemy doprowadzić elektryczności. Może również być elementem instalacji dodatkowego zasilania domu, na przykład w sytuacji dłuższej przerwy w dostawie energii elektrycznej. Do używania w domu najbardziej właściwe będą sprzęty o nie za dużych rozmiarach oraz mniejszej mocy.
klient
Napisane przez: Dell Inc.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Telefony stacjonarne bezprzewodowe - czyli, najwspanialszy telefon przeznaczony dla seniora!

Poszukujesz najwspanialszego telefonu dla swojej babci, albo dziadka? Albo być może twoi rodzice osiągnęli już lat "sędziwy", ale pragnąłbyś im dopomóc w utrzymaniu kontaktu właśnie z tobą? Jeśli tak to kupcie im telefonik dla seniora, aby przestać się zamartwiać!
Głośniki Genius SP-HF2020
Napisane przez: Genius
Zainspirowane przez: Genius

Jest wiele osób, które w łazience się relaksują — mogą czytać gazetę i od niedawna da się także oglądać filmy

Są tacy, którzy w łazience chcą zrelaksować się oraz wypić w wannie wino lub poczytać książkę. Co powiedzielibyście jednak Państwo na trochę innego zajęcia — czyli szansę oglądania w wannie telewizji?


Półka sprzedażowa z elektroniką
Napisane przez: Microsiervos Geek Crew
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób sprzęty chronione są przed zbyt wysokim napięciem elektrycznym? Czego używamy do zabezpieczenia sieci elektrycznej przed wyładowaniami?

prąd jest bardzo pomocnym rodzajem energii. To dzięki niemu działa wiele urządzeń. Natomiast tak samo jak wielka i pożyteczna jest jego moc, tak samo może niekiedy być poza kontrolą.
art deco
Napisane przez: David Prasad
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Polskie art deco jako kierunek o wielu twarzach.

Pomimo, że art deco, jako nurt w sztuce rozwinęło się w wielu krajach równocześnie, to stolicą jego stanowił Paryż. Tam działali czołowi przedstawiciele ruchu i powstawały bardzo intrygujące obrazy i akty.
ksero
Napisane przez: Matthew Cua
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób funkcjonują kserokopiarki? Jakie elementy są najważniejsze? O czym trzeba pamiętać?

Kserokopiarka to urządzenie, jakie zapewnia wykonanie kopii dokumentu oraz dwuwymiarowych elementów grafiki. Pierwszym producentem była firma Xerox, a pierwszą z udanych kopii dokumentu dokonano w 1938 roku. W Polsce kserokopiarki pojawiły się dopiero w latach siedemdziesiątych, natomiast obecnie trudno sobie wyobrazić by można było obejść się bez takiego sprzętu.
zestaw czujników
Napisane przez: SparkFun Electronics
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Fotoelektryczny czujnik: jego zasady działania i profesjonalne używanie

Dla wielu odbiorców Internetu zagadnienia z płaszczyzny fizyki czy elektryki są niemal wiedzą tajemną. Niewiele osób ma zrozumienie o zasadach działania różnych urządzeń. Niektórzy jednak chcieliby samodzielnie sprostać wyzwaniom z tych dziedzin. Co im pozostaje? Mogą przykładowo wprowadzić w wyszukiwarki Google lub You Tube konkretne frazy, takie jak: enkoder inkrementalny, czujniki fotoelektryczne lub czujnik odległości sick, tam znajdą wiele cennych informacji na wspomniane tematy. Rzetelne ich przybliżenie może pomóc w zrozumieniu działania konkretnych urządzeń lub nawet może być inspiracją do podjęcia samodzielnych działań w tym temacie.
Przekaźnik

Czy traki sklep nam oferuje?

Żeby wszystko działało konieczny będzie prąd
Kiedy chcemy, aby funkcjonowały nam jakieś sprzęty, to musimy przypilnować, by dodawany okazał się do nich prąd.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.