Komputery
laptop, kawa i komórka
Napisane przez: Serge Kij
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dbaj o swój sprzęt komputerowy, od jego niezawodności zależy wydajność podejmowanej pracy

To naturalne, że dzisiaj w czasie pracy tak często stosuje się sprzęt komputerowy. Komputery i cała technologia zawojowała ziemię i jest wykorzystywana w każdej dziedzinie życia. Dla szarego człowieka komputer jest narzędziem pracy, jak też źródłem rozrywki, w niektórych przypadkach także oknem na świat. Warto troszczyć się o optymalną formę sprzętu, aby mógł nam służyć jak najdłużej.
komputer
Napisane przez: James 'Silent Penguin' Kane
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Górnoślązacy troszczą się z pasją o osprzęt informatyczny

Na Śląsku pracuje wielu miłośników automatyki. Założono tam niepowtarzalne w kraju skansen, w którym mamy możliwość podziwiać etapy rozbudowy automatów i jasno zobaczyć, że elektronika przemieniła się i nadal zmienia w ekspresowym okresie.
samochód
Napisane przez: Calvad.pl
Zainspirowane przez: Calvad.pl

Kilka porad w kontekście bezpieczeństwa naszego komputera

komputery są sprzętami takimi, jak każdy tego typu sprzęt. Żeby prawidłowo funkcjonowały, trzeba się o nie w odpowiedni sposób troszczyć.


Kilka porad w kontekście bezpieczeństwa naszego komputera

Chodzi tu o przecieranie przy pomocy szmatki monitora czy o zachowanie ostrożności z różnego rodzaju cieczami przy klawiaturze.
praca przy komputerze
Napisane przez: Intel Free Press
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Informatyczne bezpieczeństwo w firmach, czyli w jaki sposób zapewnić nieprzerwane działanie infrastruktury informatycznej

Obecnie niewiele firm poradzić sobie może bez komputera. Nawet przy niewielkich, kilkuosobowych firmach duża część pracowników posiada swoje laptopy czy komputery, na jakich wykonuje swój zakres obowiązków. W firmach większych sprzętu będzie znacznie więcej, poza tym mogą się pojawić urządzenia do sieci, albo serwery na używane oprogramowanie.
Sprzęt biurowy
Napisane przez: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Bądź eko – utylizacja oraz recykling elektroniki

Każda firma systematycznie produkuje pokaźną ilość dokumentów, w których zamieszczone są poufne dane które podlegają prawnej ochronie lub tajemnicy biznesowej. W konsekwencji w urzędach w szybkim tempie ubywa miejsca, a jednocześnie świadomość, że poufne akta mogłyby trafić w niepożądane ręce nie jest niezbyt optymistyczna.
komputer, laptop
Napisane przez: hackNY.org
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wyszukujesz odpowiedniego serwisu sprzętu elektronicznego? Przeglądnij opinie osiągalne w sieci

Na obecną chwilę komputery, telewizory lub tablety to podstawowe sprzęty, z których użytkujemy codziennie. Są one obecne w naszym funkcjonowaniu z licznych względów. Sprawy profesjonalne, ale także chęć podtrzymywania kontaktu z ludźmi sprawiają, że codziennie spędzamy wiele czasu w ich towarzystwie.
aplikacje mobilne na smartfony
Napisane przez: Vernon Chan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podstawowe informacje o historii smartfonów, przykłady ich wykorzystania w życiu codziennym i biznesie.

Smartfony wdarły się przebojem w nasze codzienne życie, jak pokazują statystyki w ostatnim czasie coraz mniej klientów kupuje zwykłe telefony z klawiszami. Tak naprawdę smarftony to bardzo wydajne komputery, tyle że zamiast myszy i klawiatury mają tylko ekran dotykowy.
gadżet
Napisane przez: 4Press.pl
Zainspirowane przez: 4Press.pl

Co zrobić, jak popsuje nam się komputer? Czy jest na to porada? Z jakiej naprawy możemy skorzystać?

Kto obecnie nie ma komputera? Ten stan wydaje się aż niemożliwy, przecież taki sprzęt służy do wielu zadań, do rozrywki, pracy, jest nieoceniony w wielu firmach.
laptop
Napisane przez: mobilyazilar
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy rozwiązania komputerowe są dzisiaj istotną częścią naszego życia?

Duża część z nas dobrze wie, że upraszczanie otaczającej nas rzeczywistości stało obecnie pierwszym celem społeczeństwa. Czynimy z naszej strony wszelakie wysiłki, aby realnie ułatwić sobie wykonywanie różnych obowiązków. Niewątpliwie obserwujemy przez cały czas stan postępującej innowacyjności, co rzecz jasna w oczywisty sposób przekłada się na zastosowanie różnych narzędzi w naszym życiu powszednim.
komputery
Napisane przez: Dafydd Vaughan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób należy skutecznie zmniejszać temperaturę nagrzewających się elementów?

Każdy element oraz część komputera podczas stałej pracy generuje ciepło, w wyniku przepływu przez nie prądu elektrycznego. Szczególnie narażony na wyższe temperatury jest procesor który nagrzewa się do nawet 50 0C. Oprócz tego powinno się tu ponadto powiedzieć o innych podzespołach takich jak karty graficzne, pamięci RAM, czy wiele innych elementów układu komputerowego.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.