Komputery
aplikacje mobilne na smartfony
Napisane przez: Vernon Chan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podstawowe informacje o historii smartfonów, przykłady ich wykorzystania w życiu codziennym i biznesie.

Smartfony wdarły się przebojem w nasze codzienne życie, jak się okazuje w ostatnim czasie coraz mniej konsumentów wybiera zwykłe klawiszowe telefony. W rzeczywistości smarftony są wydajnymi komputerami, tyle że zamiast myszy i klawiatury posiadają tylko dotykowy ekran.
komputer
Napisane przez: James 'Silent Penguin' Kane
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Górnoślązacy troszczą się z pasją o osprzęt informatyczny

Na Górnym Śląsku funkcjonuje wielu pasjonatów automatyki. Funkcjonuje tam niepowtarzalne w Polsce skansen, gdzie mamy możliwość obserwować etapy rozwoju automatów i konkretnie przekonać się, że elektronika przemieniła się i stale zmienia w błyskawicznym rytmie.
gadżet
Napisane przez: 4Press.pl
Zainspirowane przez: 4Press.pl

Co zrobić, jak popsuje nam się komputer? Czy jest na to porada? Z jakiej naprawy możemy skorzystać?

Kto obecnie nie ma komputera? Taki stan zdaje się aż niemożliwy, przecież taki sprzęt służy do wielkiej ilości zadań, do pracy, rozrywki, jest nieoceniony w wielu firmach.
laptop
Napisane przez: mobilyazilar
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy rozwiązania komputerowe są dzisiaj istotną częścią naszego życia?

Spora część z nas dobrze wie, że ułatwianie otaczającej nas rzeczywistości stało obecnie nadrzędnym celem społeczeństwa. Wykonujemy z naszej strony wszelkie wysiłki, aby realnie ułatwić sobie wykonywanie różnych obowiązków. Bez wątpienia obserwujemy ciągle stan progresywnej innowacyjności, co oczywiście w oczywisty sposób przekłada się na stosowanie rozlicznych narzędzi w naszym życiu powszednim.
smartfony
Napisane przez: Blake Patterson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rankingi i testy elektroniki - jak bardzo są przydatne i czy warto po nie sięgać.

Elektronicznych urządzeń dookoła nas jest coraz większa ilość. Ktoś może na to narzekać, może się z tym nie zgadzać i ich nie używać, lecz tego postępu nie zatrzyma. Elektronika na dobre zadomowiła się w naszym życiu i nic nie będzie wskazywać na to, żeby w najbliższych latach miało się to zmienić.
komputery
Napisane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Jak można zaoszczędzić na prowadzeniu swojego przedsiębiorstwa?

Trzeba zwrócić uwagę, że choć prowadzenie swojej firmy z pewnością nie jest czymś łatwym, to jednakże bardzo często możemy natrafić na oszczędności. Np. wcale nie jest powiedziane, że zawsze musimy zatrudniać we własnej firmie informatyka. Ba, nikt nie powiedział, iż w razie jakiejś awarii będziemy płacić duże pieniądze.
ExpressCard/34
Napisane przez: SAROTA PR
Zainspirowane przez: SAROTA PR

Notebooki dziennego użytku i kategorie zaawansowane - dla firm

Obecnie zdecydowana większość osób użytkuje z różnego typu urządzeń elektronicznych, dzięki którym zdoła pracować i ułatwiać sobie wiele powszednich czynności.
praca przy komputerze
Napisane przez: Intel Free Press
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Informatyczne bezpieczeństwo w firmach, czyli w jaki sposób zapewnić nieprzerwane działanie infrastruktury informatycznej

Dzisiaj mało która firma może sobie poradzić bez komputera. Nawet przy niewielkich, kilkuosobowych firmach większość pracowników ma swoje komputery czy laptopy, na jakich realizuje swój zakres obowiązków. W dużych firmach urządzeń będzie dużo więcej, poza tym pojawić się mogą urządzenia do sieci, czy serwery na używane oprogramowanie.
w internecie
Napisane przez: Lindy Buckley
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób promować firmę w sieci? Pomysły, które korzystnie wpłyną na wydajność sprzedaży!

Chcąc zwiększyć efektywność sprzedaży dobrze jest zagwarantować sobie profesjonalny serwis internetowy, który zachęci konsumentów do zakupienia określonych produktów. Żyjąc w czasach internetu musimy mieć świadomość, jak ogromne znaczenie dla rozwoju firmy stanowi jej obecność w sieci. Jak uznaje stanowcza większość internautów, rozwiązania, których nie ma w sieci nie istnieją w ogóle, a co za tym idzie bark serwisu internetowego potrafi skazać firmę na kompletną porażkę.
komputery
Napisane przez: Dafydd Vaughan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób należy skutecznie zmniejszać temperaturę nagrzewających się elementów?

Każdy element oraz część komputera podczas bardzo długiej pracy tworzy ciepło, wskutek przepływu przez nie prądu elektrycznego. Dość szczególnie narażony na wysokie temperatury jest procesor który ulega nagrzewaniu się do nawet 50 0C. Oprócz tego należy tu także powiedzieć o innych podzespołach takich jak karty graficzne, pamięci RAM, czy wiele innych elementów układu komputerowego.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.