3D
aparat
Napisane przez: Tirso Lecointere
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najnowsze nowinki w branży fotograficznej to na pewno interesująca fotografia 3D

Obecnie znaczna większość ludzi ma swój prywatny aparat fotograficzny. W dużej części są to powszechne cyfrówki, gdzie oprócz zrobienia zdjęć możemy nagrać niedługi filmik. Praktycznie nie robi się już aparatów analogowych, do których trzeba było zdobywać klisze, na jakich przeciętnie mieściło się kilkanaście fotografii.
laser - cięcie
Napisane przez: Andrew Magill
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Laser co2 i ploter termiczny - co wskazane jest o nich wiedzieć - zobacz informacje

Zastosowanie lasera CO2 jest współcześnie niezwykle ogromne. Laser ten stosuje się w wielu różnych dziedzinach, między innymi w kosmetologii oraz dermatologii. Laser CO2 posiada również użycie w wielu różnorodnych dziedzinach medycyny.
praca w biurze
Napisane przez: Hong Phuc FOSSASIA
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Business Intelligence – czyli aby pozostać konkurencyjnym na rynku należy również należycie zarządzać dostarczonymi informacjami

Wzrost konkurencyjności w niejednej branży powoduje, że kierownictwo firmy zmuszone jest szukać takich rozwiązań, które gwarantują rozwój firmy przy jednocześnie zmniejszonych kosztach działalności. Poszukiwanie innowacji, a jednocześnie oszczędności, to w dzisiejszych czasach dla licznych firm priorytet.
Figurki, zabawki dla dzieci
Napisane przez: Johan Hansson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Coraz więcej ludzi szuka miejsc, gdzie można zrobić skan 3D

Gdy przyjrzymy się wiadomościom, jakie pojawiały się na rozmaitego typu stronach od kliku lat, bez wątpienia dostrzeżemy, jak dużą popularnością cieszą się najnowsze rozwiązania technologiczne. Coś, co kiedyś było dla dużej ilości tylko bajką, współcześnie staje się faktycznością. Mało kto by pomyślał jeszcze kilka lat temu, iż nadejdzie taka chwila, iż możliwy będzie do wykonania fachowy skan 3D i to w niewyobrażalnie dobrej formy, jaka następnie przekłada się na wyniki prac, uczynionych na podstawie tego pliku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.