Lokal
WiFi
Napisane przez: Christiaan Colen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Marketing WiFI - nowoczesne i skuteczne narzędzie marketingowe!

Reklama WiFi to jedno z najnowocześniejszych i równocześnie najskuteczniejszych narzędzi marketingowych oraz reklamowych. Stosuje go dzisiaj mnóstwo przedsiębiorstw, między innymi hotele, bary, restauracje oraz inne punkty gastronomiczne. Dzięki marketingowi WIFi managerzy lokali mogą zidentyfikować przychodzących gości, zbierać ich opinie, a także wysyłać wiadomości o aktualnych promocjach. Marketing restauracji pozwala skutecznie usprawnić proponowane usługi i zachęcić Konsumentów do wielorazowego odwiedzania lokalu.
mieszkanie
Zainspirowane przez: flickr.com

Mieszkanie – jak je zaaranżować wygodnie i gustownie, nie dysponując za dużą kwotą? Parę podpowiedzi

Przeprowadzka, szczególnie do pierwszego własnego lokum, to trudne przedsięwzięcie. Na początek należy w końcu znaleźć właściwy lokal. Ba – należy uzbierać odpowiednią ilość środków. Jeżeli zamierzamy kupno – będzie to naprawdę spora kwota, jeśli z kolei wynajem – znacznie niższa. Jednakże w tym pierwszym przypadku przynajmniej będziemy mieć mieszkanie na własność. Co więcej jest istotne?
wnętrze restauracji Brzezina
Napisane przez: GoToVan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak opracować właściwą promocję restauracji w internecie, aby przychodzili do niej klienci? O czym trzeba wiedzieć?

Stworzenie właściwej i efektywnej strategii marketingowej w internecie to nie zawsze łatwe zadanie, szczególne dla właścicieli restauracji, którzy większość czasu oraz zaangażowania zainwestowali w organizację pracy w lokalu. Opracowanie profesjonalnego planu może nawet potrwać kilka miesięcy, a jak wiadomo bardo trudno znaleźć tak wiele czasu.
przeprowadzka
Napisane przez: Carly Lesser & Art Drauglis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak można szybko przenieść firmę do nowego lokalu?

Każdy, kto chociaż raz musiał przeprowadzić własną firmę do innego lokalu, jest świadomy, że jest to naprawdę kłopotliwe zadanie. Nie ma w tym nic niezwykłego, że większość osób decyduje się w tym zakresie na współpracę ze specjalistyczną firmą, która trudni się przeprowadzkami. Na rynku odnajdziemy mnóstwo tego typu propozycji, przy wsparciu których zaoszczędzimy nieco czasu.
rozlicz pit 2016 online
Napisane przez: Big Star
Zainspirowane przez: Big Star

Dlaczego warto jest prędko i wygodnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym siedząc w swoim domu?

Jeśli jesteś personą dorosłą, to szybciej czy też później nadejdzie taki czas, gdy wymagane będzie rozliczenie się z US. Złożenie swej deklaracji skarbowej jest ustawowym obowiązkiem każdego dorosłego obywatela i należy się cieszyć, że w ostatnich latach jest to o wiele bardziej wygodne niżeli przykładowo kilkanaście lat temu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.