Lokal
WiFi
Napisane przez: Christiaan Colen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Marketing WiFI - nowoczesne i skuteczne narzędzie marketingowe!

Reklama WiFi to jedno z najnowocześniejszych i jednocześnie najskuteczniejszych narzędzi marketingowych i reklamowych. Użytkuje go w dzisiejszych czasach niemało przedsiębiorstw, w szczególności hotele, bary, restauracje oraz inne punkty gastronomiczne. Dzięki marketingowi WIFi managerzy lokali mogą zidentyfikować wchodzących gości, zbierać ich opinie, oraz także wysyłać wieści o obowiązujących promocjach. Marketing restauracji zezwala skutecznie poprawić oferowane usługi oraz zachęcić Klientów do wielokrotnego odwiedzania lokalu.
przeprowadzka
Napisane przez: Carly Lesser & Art Drauglis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak można szybko przenieść firmę do nowego lokalu?

Każdy, kto chociaż raz w życiu musiał przenieść własną firmę do określonego lokalu, jest świadomy, że jest to niezwykle trudne zadanie. Nie ma w tym nic niezwykłego, że większość osób decyduje się w tym zakresie na współpracę z fachową firmą, która trudni się przeprowadzkami. Na rynku odszukamy niemało takich propozycji, przy pomocy których zaoszczędzimy sporo czasu.
rozlicz pit 2016 online
Napisane przez: Big Star
Zainspirowane przez: Big Star

Dlaczego warto jest prędko i wygodnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym siedząc w swoim domu?

Jeśli jesteś już osobą dorosłą, to szybciej czy później nadejdzie taki czas, gdy konieczne będzie rozliczenie się z Urzędem Skarbowym. Złożenie swej proklamacji skarbowej jest ustawowym zadaniem każdego pełnoletniego człowieka i należałoby się cieszyć, że w aktualnych czasach jest to o wiele bardziej wygodne niż np. kilkanaście wiosen temu.
mieszkanie
Zainspirowane przez: flickr.com

Mieszkanie – jak je zaaranżować wygodnie i gustownie, nie dysponując za dużą kwotą? Parę podpowiedzi

Przeprowadzka, szczególnie do pierwszego własnego mieszkania, to trudne przedsięwzięcie. Najpierw trzeba przecież odnaleźć odpowiedni lokal. Ba – trzeba uzbierać właściwą ilość środków. Jeżeli planujemy kupno – będzie to naprawdę spora suma, jeżeli z kolei wynajem – o wiele mniejsza. Jednakże w tym pierwszym przypadku przynajmniej będziemy posiadać mieszkanie na własność. Co jeszcze jest ważne?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.