Kariera
pieniądze na stole z kamieniami
Napisane przez: christopher_brown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Atuty związane z zarobkowaniem kapitału na giełdzie.

Bez dwóch zdań, sporo osób ma świadomość, jakie są walory związane z zarobkowaniem na giełdzie. Jeżeli więc ktoś zastanawia się nad tym, by zajmować się dokładnie taką opcją zarobkowania za jakiś czas to powinien brać to pod uwagę. Należy tylko posiadać przynajmniej minimalne pojęcie co do tego, jakimi prawami rządzi się ten rynek. Wówczas można monitorować wszystkie kwestie i podejmować racjonalne ustalenia.
Studenci
Napisane przez: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Studia na automatyce - co dalej?

Kiedy pomyślimy nad rynkiem pracy w Polsce to możemy dojść do wniosku, że najlepiej ma się branża informatyczna oraz przemysł, a właściwie jego gałęzie wykorzystujące automatykę.
Słowniki języków obcych
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Co należy zrobić, aby dostać pracę po studiach?

Wszyscy dobrze wiemy, jak niełatwo w naszych czasach znaleźć dobrą posadę. W związku z szalejącym kryzysem, wiele zakładów decyduje się na redukcję etatów. To oznacza, że młodzi absolwenci, którzy dopiero co obronili dyplom, nie mają szans na stałe zatrudnienie. Wychodzi na to, że nawet skończenie prestiżowej uczelni nie może nam zagwarantować znalezienia dobrej posady. Absolwenci są zdruzgotani.
Studia

Studia o profilu informatycznym - jakie mogą dać możliwości młodym ludziom po ich zakończeniu.

Od pewnego czasu specjaliści od informatyki są ogromnie poszukiwaniu na rynku pracy. Trudno się temu dziwić, skoro technologie informatyczne na dobre zadomowiły się w licznych zastosowaniach i są potrzebni ludzie, jacy wszystko to będą tworzyć, uruchamiać i serwisować. Wielu ludziom zawód informatyka kojarzy się po dziś dzień z roztargnionym panem od komputerów, lecz obecna informatyka całkowicie inaczej wygląda.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.