Kariera
pieniądze na stole z kamieniami
Napisane przez: christopher_brown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Atuty związane z zarobkowaniem kapitału na giełdzie.

Bez dwóch zdań, dużo osób wie, jakie są plusy powiązane z zarobkowaniem na giełdzie. Kiedy więc ktoś zastanawia się nad tym, żeby zajmować się właśnie taką opcją zarobku w najbliższym czasie to musi brać to pod wzgląd. Należy tylko mieć przynajmniej minimalne pojęcie a propo tego, jakimi regułami wyróżnia się ten rynek. Wówczas da się monitorować wszystkie kwestie oraz podjąć słuszne ustalenia.
Studia

Studia o profilu informatycznym - jakie mogą dać możliwości młodym ludziom po ich zakończeniu.

Od pewnego czasu specjaliści od informatyki są ogromnie poszukiwaniu na rynku pracy. Trudno się temu dziwić, skoro technologie informatyczne na dobre zadomowiły się w licznych zastosowaniach i są potrzebni ludzie, jacy wszystko to będą tworzyć, uruchamiać i serwisować. Wielu ludziom zawód informatyka kojarzy się po dziś dzień z roztargnionym panem od komputerów, lecz obecna informatyka całkowicie inaczej wygląda.
Słowniki języków obcych
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Co należy zrobić, aby dostać pracę po studiach?

Wszyscy dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno w dzisiejszych czasach dostać stałą pracę. W związku z szalejącym załamaniem, co raz więcej zakładów decyduje się na redukcję etatów. To znaczy, że młodzi absolwenci, którzy dopiero co obronili tytuł magistra, nie mają szans na stałe zatrudnienie. Wychodzi na to, że nawet skończenie prestiżowej szkoły wyższej nie jest w stanie nam pomóc w znalezieniu dobrej posady. Młodzi ludzie są załamani.
Studenci
Napisane przez: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Studia na automatyce - co dalej?

Kiedy pomyślimy nad rynkiem pracy w Polsce to możemy dojść do konkluzji, że najlepiej ma się branża związana z informatyką oraz przemysł, a w zasadzie jego odnogi związane z automatyką.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.