Wesele
Fotografia ślubna
Napisane przez: Clare Hocter
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Fotografia ślubna – mara nocna, czy wspaniałe pozostałości z jedynego w swoim rodzaju przeżycia?

Nastąpił nareszcie ten cudowny dzień, kiedy to mężczyzna przykucnął na jedno kolano i wyraził słowa, których oczekuje każda kobieta. Rozradowanie wzrosło w dziewczynie, a łzy wzruszenia dostrzegalne były na policzkach. A kiedy ostatni finał? Teraz dopiero zaczyna się latanina.
Sala weselna
Napisane przez: Michael Reinhold
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Organizowanie wesela - gdzie pożądane byłoby urządzić przyjęcie weselne?

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Młodzi, szykujący się na ten istotny dzień, mają mnóstwo rzeczy do załatwienia. Pierwszym krokiem jest naturalnie odszukanie sali weselnej. Nim poczniemy szukać sali weselnej winniśmy zrobić listę gości, i także spisać swoje oczekiwania względem sali i wesela.
fotografia ślubna
Napisane przez: Ryan Paulsen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sesja ślubna jako istotny element uroczystości familijnych

Lubimy przechowywać wspomnienia. Nawet w trakcie sobotniego spaceru z rodzinką pstrykamy zdjęcia. W naszych albumach on-line znajdują się więc nasze podobizny od wieku młodzieńczego, po czas aktualny. Możemy sobie więc prześledzić przemiany naszej powierzchowności, co może okazać się zajęciem rozrywkowym. Zajęcie takie przyda się, kiedy będziemy w gorszym nastroju. Nie ma nic bardziej zabawnego niż widzieć siebie o kilka lat młodszego, szczególnie jeśli towarzyszą nam w tym zajęciu własne dzieci.
Zaproszenie na ślub
Napisane przez: Parekh Cards
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Lepiej nabyć już zrobione zaproszenia czy we własnym zakresie je wykonać?

Okazji do radowania się jest bardzo wiele. Niekiedy organizujemy urodziny czy imieniny. Wielkim wydarzeniem jest ślub oraz wesele, a następnie chrzciny dziecka. Na każde istotne wydarzenie są potrzebne zaproszenia lub powiadomienia. Dzięki temu dane wydarzenie nabiera właściwej rangi. Rodzina i znajomi rozumieją, że traktujemy ich poważnie i odnosimy się do nich z szacunkiem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.