Imprezy
zakupy
Napisane przez: chatime msia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Katowice czyli stolica Górnego Śląska rozwijają się niezwykle prężnie. Co warto zobaczyć w Katowicach?

Najbardziej istotne miasto na Górnym Śląsku może zaskakiwać swą różnorodnością. Z jednej strony – nowoczesne centrum, gdzie wyrastają błyskawicznie nowoczesne biurowce. Z drugiej strony nie brak w tym mieście zabytkowych kamienic a także osiedli robotniczych, w tym takich znanych miejsc, jakimi są bez wątpienia Nikiszowiec oraz Giszowiec.
gra
Napisane przez: Hubert Figuière
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gry planszowe – doskonały pomysł na podgrzanie zabawy podczas imprezy

Na imprezie zdecydowanie warto zadbać o wspaniałą rozrywkę , a także ciekawe pomysły na uatrakcyjnienie wieczoru. W dwudziestym pierwszym wieku można znaleźć niezwykle szeroki wybór różnych gier, które znakomicie nadają się na różnorodne imprezy – zarówno wielkie i z wieloma gośćmi, jak i prywatne domówki.
Fotografia ślubna
Zainspirowane przez: epena.pl

Weselne dylematy – o czym powinni pamiętać młodzi?

Planowanie ślubu i wesela to emocjonujący czas. Najczęściej zaangażowane są głównie panie, stąd też to one pracują nas idealnym planem. O czym powinniśmy wiedzieć, organizując wesele?

Im wcześniej, tym lepiej
Zawsze najważniejszą atrakcją ślubu są państwo młodzi, a właściwie panna młoda. Wybór najpiękniejszej sukni ślubnej dla większości kobiet jest naprawdę przeżyciem, ponieważ musi być perfekcyjna.
stroje
Napisane przez: Ben Schumin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Planujesz imprezę na świeżym powietrzu? Nie zapomnij wypożyczyć odpowiednich mebli, jak także zadbać o optymalną temperaturę

Czasami zachodzi potrzeba urządzenia imprezy na wolnym powietrzu, jak chociażby festyny, spotkania integracyjne, śluby. Obecnie zorganizowanie podobnego spotkania może być naprawdę łatwe, bo można korzystać z usług przeróżnych przedsiębiorstw.
crowdfunding
Napisane przez: Simon Cunningham
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wszyscy pamiętamy bale karnawałowe w szkole - każda dziewczynka pragnęła być księżniczką. Na szczęście obecnie pomysłowość dorosłych pań jest większa

Jeśli idziemy na bal karnawałowy albo samodzielnie wraz z grupą przyjaciół urządzamy imprezę w domu - należy kupić przebrania na karnawał.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.