Sport
producenci
Napisane przez: tony_duell
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Każda gospodyni zdaje sobie sprawę z tego, jak potrzebne bywają w kuchni (ale nie tylko) przeróżnego rodzaju sprzęty

Dziś każda żona i mama chce, by jej bliscy jedli zdrowo. Wobec tego stara się ograniczać swoim maluchom ilość cukru, które pochłaniałyby w momencie pochłaniania cukierków.
cyfrówki i gopro hero
Napisane przez: kent
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wielkie przygotowania do wyjazdu na narty

Zanim wyjedziemy na narty trzeba wcześniej zadbać o ich stosowną konserwację, przegląd butów do nart i regulację wiązań, szczególnie jeżeli jedzie z nami na narty mały człowiek. Nie ulega wątpliwości że pociechy rosną w mgnieniu oka i w buty z poprzedniego sezonu mogą się zwyczajnie nie zmieścić.
Telebim w Bogatyni
Zainspirowane przez: www.medas-media.com.pl

Najbardziej oszałamiające transmisje sportowe obserwuje się na telebimie.

W dzisiejszych czasach spora część osób bardzo interesuje się sportem. Nie zawsze mimo to posiadamy sposobność, aby zachwycać się a także kibicować swoich ulubionych sportowców na żywo. Dość często zdarza się tak, że nasi ulubieni sportowcy jadą na wyjazdy do innego miasta, kraju a niekiedy na inny kontynent. Zazwyczaj częstym powodem, dla jakiego nie możemy udać się stanowi brak środków finansowych bądź brak wolnego dnia w pracy. Wtedy dążymy do alternatywnych rozwiązań, by mimo to zdołać kibicować swoim idolom.
kamera na kask
Napisane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Co mogą dać aktualnie zaawansowane technologicznie kamery osobom, które się chcą bawić zarobkowo albo amatorsko w filmowanie.

Aktualnie już za kilkaset złotych można się stać posiadaczem zaawansowanej kamery, za pomocą której można rejestrować różne swoje wyczyny. Obecnie sprzedawane kamery sportowe posiadają możliwość nagrywania w wysokiej rozdzielczości, są odporne na wodę, piasek i ekstremalne temperatury, i mają niewielkie, kompaktowe rozmiary.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.