Sport
widok z kamery go pro podczas górskiej jazdy na rowerach
Napisane przez: cédric
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowoczesne gadżety, inaczej co dzisiaj oferuje dla nas technika? Sprawdzamy urządzenia GoPro!

Raczej nikogo nie trzeba przekonywać co do tego, że technika rozwinęła się w zastraszającym tempie. To, co obecnie będzie na porządku dziennym i standardem jeszcze kilkanaście lat temu nawet się nie mieściło to w głowie. Dzisiaj bez różnych akcesoriów nie wyobrażamy sobie codzienności. Będą również i te, które dostarczają nam sporo przyjemności.
Sesja zdjęciowa
Napisane przez: John Hope
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Tradycyjny prezent urodzinowy, czy może jednak coś bardziej kreatywnego - co wybrać, na co się zdecydować przy zaplanowaniu urodzin naszych najbliższych?

Każdy z nas kilka razy do roku zastanawia się nad tym jaki podarunek zrobić dla znajomych z okazji ich narodzin. Przede wszystkim każdemu zależy nam tym by jego prezent był jedyny w swoim rodzaju. Co sprawia, iż nasz upominki stają się specjalne? Jakie upominki zostają w największym stopniu atrakcyjne oraz zostaną w pamięci solenizantów na lata?

Jak wybrać kamery dla sportowców?

Szaleństwa na desce – te zimowe i letnie – każdy może utrwalić na filmie. Dzisiejsze możliwości są coraz większe, a za stosunkowo nieduże pieniądze można nabyć całkiem dobry sprzęt.

Decydując się na kamerę, zwykle należy określić jej zastosowanie. Gdy potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, musimy szukać w konkretnych modelach. Oczywiście koszt jest najczęściej istotną przeszkodą, ale w tej sytuacji także decydujemy, jak fachowy sprzęt wybieramy. Kamera do robienia w pewnym sensie portfolio rolkowych wyczynów musi być oczywiście lepsza niż taka, mająca służyć jedynie pamiątkom z wypadów w góry. Istotne jest to, gdzie zamierzamy publikować filmiki. Do internetu spokojnie wystarczą kamery SD, jednak to HD rozszerza możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
drewno
Napisane przez: decade_null
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Różnorodne przedmioty drewniane i ich wykorzystanie

Drewno jest materiałem od niepamiętnych czasów towarzyszącym ludziom na co dzień. Z drewna do czasów obecnych nierzadko budowane są domy, łodzie i sporo pozostałych stosowanych na co dzień przedmiotów. W wielu domach jednorodzinnych wewnętrzne schody również zrobione są z drewna. Z kolei drewniane podłogi w domu są pewnego rodzaju znakiem bogactwa. Występuje wiele gatunków drewna, które odznaczają się różnymi cechami. Najbardziej istotną cechą jest twardość.
producenci
Napisane przez: tony_duell
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Każda gospodyni zdaje sobie sprawę z tego, jak potrzebne bywają w kuchni (ale nie tylko) przeróżnego rodzaju sprzęty

Dziś każda żona i mama chce, by jej bliscy jedli zdrowo. Wobec tego stara się ograniczać swoim maluchom ilość cukru, które pochłaniałyby w momencie pochłaniania cukierków.
cyfrówki i gopro hero
Napisane przez: kent
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wielkie przygotowania do wyjazdu na narty

Zanim wyjedziemy na narty trzeba wcześniej zadbać o ich stosowną konserwację, przegląd butów do nart i regulację wiązań, szczególnie jeżeli jedzie z nami na narty mały człowiek. Nie ulega wątpliwości że pociechy rosną w mgnieniu oka i w buty z poprzedniego sezonu mogą się zwyczajnie nie zmieścić.
Telebim w Bogatyni
Zainspirowane przez: www.medas-media.com.pl

Najbardziej oszałamiające transmisje sportowe obserwuje się na telebimie.

W dzisiejszych czasach spora część osób bardzo interesuje się sportem. Nie zawsze mimo to posiadamy sposobność, aby zachwycać się a także kibicować swoich ulubionych sportowców na żywo. Dość często zdarza się tak, że nasi ulubieni sportowcy jadą na wyjazdy do innego miasta, kraju a niekiedy na inny kontynent. Zazwyczaj częstym powodem, dla jakiego nie możemy udać się stanowi brak środków finansowych bądź brak wolnego dnia w pracy. Wtedy dążymy do alternatywnych rozwiązań, by mimo to zdołać kibicować swoim idolom.
kamera na kask
Napisane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Co mogą dać aktualnie zaawansowane technologicznie kamery osobom, które się chcą bawić zarobkowo albo amatorsko w filmowanie.

Aktualnie już za kilkaset złotych można się stać posiadaczem zaawansowanej kamery, za pomocą której można rejestrować różne swoje wyczyny. Obecnie sprzedawane kamery sportowe posiadają możliwość nagrywania w wysokiej rozdzielczości, są odporne na wodę, piasek i ekstremalne temperatury, i mają niewielkie, kompaktowe rozmiary.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.