Film
cyfrówki i gopro hero
Napisane przez: kent
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wielkie przygotowania do wyjazdu na narty

Zanim wybierzemy się na narty trzeba przedtem zadbać o ich odpowiednią konserwację, kontrolę butów do nart a również regulację wiązań, szczególnie jeżeli jedzie z nami na narty mały człowiek. Jak wiadomo pociechy rosną w mgnieniu oka i w buty z zeszłego roku mogą się zwyczajnie nie zmieścić.
duży ekran LED
Napisane przez: Tom Page
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Oferty sprzedażowe różnych świetnych ekranów LED

Podejmowanie wyborów co do kupna doskonałych ekranów do komputera bądź telewizora nie jest obecnie banalne. W nadmiarze propozycji proponowanych przez sklepy nie jest bowiem prosto teraz najpewniej się rozeznać.Potrzeba tu zainteresować się choćby czemuś takiemu jak chociażby coraz to popularniejszy ekran led.
dron
Napisane przez: Dave Lauretti
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dji Phantom dotrze w każde miejsce

Sporty ekstremalne szczycą się coraz większym powodzeniem, zatem zjawia się znacznie więcej jednostek, które chcą zarejestrować własne osiągnięcia i później pochwalić się nimi przed kolejnymi. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się kamery sportowe, które przypinane okazują się być do kasków i które rejestrują wszystkie wyczyny. Co niesamowite to fakt, że te kamery okazują się być specjalnie umacniane, a więc nawet przy wywróceniu się nic niedobrego nie powinno się z nimi zrobić, a dzięki takiemu sposobowi przypinania, osoby podziwiające filmik będą miały wrażenie, że same robiły te wszystkie akrobacje. To właśnie sprawia, że coraz więcej osób nabywa takie kamery i korzysta z nich podczas uprawiania sportu, przez co potem mają niesamowitą pamiątkę z własnych wyczynów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.