Film
cyfrówki i gopro hero
Napisane przez: kent
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wielkie przygotowania do wyjazdu na narty

Zanim wyjedziemy na narty musimy przedtem zadbać o ich właściwą pielęgnację, przegląd butów do nart jak także regulację wiązań, zwłaszcza kiedy jedzie z nami na narty mały człowiek. Nie ulega wątpliwości że pociechy rosną migiem i w buty z zeszłego sezonu mogą się po prostu nie zmieścić.
duży ekran LED
Napisane przez: Tom Page
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Oferty sprzedażowe różnych świetnych ekranów LED

Podejmowanie decyzji co do nabywania świetnych ekranów do komputera bądź telewizora nie jest obecnie proste. W natłoku propozycji proponowanych przez sklepy nie jest bowiem banalnie dziś najpewniej się rozeznać.Potrzeba tu zaciekawić się na przykład czemuś takiemu jak choćby coraz to bardziej popularny ekran led.
Relaks
Napisane przez: IQ MEDISPA
Zainspirowane przez: IQ MEDISPA

Aktywne spędzanie wolnych chwil jest jeszcze bardziej wzięte - wycieczki rowerowe i inne pomysły

Pracując siedem dni w tygodniu po osiem godzin dziennie z trudem jest zdobyć nam sekundę czasu niedługo po pracy na aktywność sportową, dlatego że wyjaśniamy się obowiązkami domowymi oraz pozostałymi pracami, jakie na nas wyczekują. Po powrocie z firmy ludzie zwykle absorbują się gotowaniem dania dla całej familii, ewentualnie relaksują się na kanapie. Do tego dochodzą prace domowe, które tworzą się każdego dnia. Jak wobec tego znaleźć czas na wysiłek fizyczny, o którym ostatnio tak sporo się mówi?
rezyser w pracy
Napisane przez: Ville Hyvönen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak stworzyć najlepszy film promocyjny? O czym musimy pamiętać, żeby wszystko wyglądało jak najbardziej korzystnie?

Filmy reklamowe pokazywane na kanałach YouTube lub w telewizji są doskonałym sposobem promocji firmy, jej produktów i usług. Film, w przeciwieństwie do innych narzędzi marketingowych może pobudzić wszystkie zmysły człowieka jednocześnie, najistotniejsze, że wpływa na uczucia oraz emocje.

Jak wybrać kamery dla sportowców?

Szaleństwa na desce – te zimowe i letnie – każdy może utrwalić na filmie. Dzisiejsze możliwości są coraz większe, a za stosunkowo nieduże pieniądze można nabyć całkiem dobry sprzęt.

Decydując się na kamerę, zwykle należy określić jej zastosowanie. Gdy potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, musimy szukać w konkretnych modelach. Oczywiście koszt jest najczęściej istotną przeszkodą, ale w tej sytuacji także decydujemy, jak fachowy sprzęt wybieramy. Kamera do robienia w pewnym sensie portfolio rolkowych wyczynów musi być oczywiście lepsza niż taka, mająca służyć jedynie pamiątkom z wypadów w góry. Istotne jest to, gdzie zamierzamy publikować filmiki. Do internetu spokojnie wystarczą kamery SD, jednak to HD rozszerza możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
pokaz lotnictwa
Napisane przez: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kilka interesujących pomysłów na twórcze użycie drona

Żyjemy w czasach w których obraz stanowi jedną z najbardziej wykorzystywanych form przekazu treści. Tzw. kultura obrazkowa znacznie bardziej dociera do zmysłów odbiorcy.
dron
Napisane przez: Dave Lauretti
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dji Phantom dotrze w każde miejsce

Sporty ekstremalne radują się coraz większym powodzeniem, więc zjawia się znacznie więcej jednostek, które pragną uwiecznić własne osiągnięcia oraz potem poszczycić się nimi przed kolejnymi. Przez to coraz znaczniejszą popularnością radują się kamery sportowe, które mocowane są do kasków i które dokumentują wszystkie dokonania. Co niesamowite to fakt, że te kamery są odpowiednio umacniane, a więc nawet przy upadku nic niedobrego nie powinno się z nimi stać, a dzięki takiemu sposobowi mocowania, jednostki oglądające film będą posiadały wrażenie, że samodzielnie wykonywały te wszystkie wyczyny. To właśnie spowoduje, że coraz więcej osób kupuje takie kamery oraz używa z nich podczas uprawiania sportu, przez co później posiadają niesamowitą pamiątkę z własnych akrobacji.
tableau - firma
Napisane przez: Manuel
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dji phantom 3 professional pomoże nam wszystko zarejestrować z wysokości

Gdy poszukujemy kamerek, które zezwolą nam wszystko nagrywać w niecodziennych okolicznościach, to obowiązkowo musimy popatrzeć które dzisiaj mamy propozycje.
3dr iris+
Napisane przez: order_242
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Interesują Cię bezzałogowe statki latające? Zdecyduj się na 3DR IRIS+, a posłuży Ci na bank przez multum lat

Dzisiaj coraz więcej osób interesują bezzałogowe statki latające. Stały się one popularne w ostatnich latach i na rynku nie ma jeszcze nadmiernie dużej liczby osób, które są ekspertami w tej branży.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.