Film

Jak wybrać kamery dla sportowców?

Wakacje na desce – w zimie i w lecie – można utrwalić na filmie. Nowe możliwości są coraz większe, a za stosunkowo nieduże pieniądze możemy kupić naprawdę fachowy sprzęt.

Decydując się na kamerę, zwykle należy wybrać jej zastosowanie. Jeżeli marzy się nam kamera dla aktywnych, musimy poszukać sportowych modelach. Oczywiście cena jest zwykle typową przeszkodą, ale w tej sytuacji też trzeba określić, jak profesjonalny sprzęt wybieramy. Kamera do nagrywania w pewnym sensie portfolio narciarskich wyczynów musi być naturalnie droższa niż ta, mająca służyć tylko dokumentowaniu wypadów w góry. Istotne jest to, gdzie chcemy publikować filmy. Do internetu bez problemu wystarczą kamery SD, ale to HD zwiększa możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
pokaz lotnictwa
Napisane przez: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kilka interesujących pomysłów na twórcze użycie drona

Żyjemy w czasach w których obraz jest jedną z najważniejszych form przekazu inFormacji. Tak zwana kultura obrazkowa zdecydowanie bardziej trafia do emocji odbiorcy.
producent
Napisane przez: yb putro
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób wybrać kamerę sportową?

Do uwieczniania sportowych wyczynów na deskorolce lub bicyklu, nie wystarcza zwykła cyfrowa kamera, jaka po intensywnym użyciu może dość szybko odmówić posłuszeństwa.
tableau - firma
Napisane przez: Manuel
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dji phantom 3 professional pomoże nam wszystko zarejestrować z wysokości

Gdy poszukujemy kamerek, które pomogą nam wszystko rejestrować w niecodziennych okolicznościach, to koniecznie powinniśmy spojrzeć które dziś mamy możliwości.
duży ekran LED
Napisane przez: Tom Page
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Oferty sprzedażowe różnych świetnych ekranów LED

Podejmowanie decyzji co do nabywania najlepszych ekranów do laptopa czy telewizora nie jest teraz zbyt łatwe. W nawale propozycji oferowanych poprzez sklepy nie jest bowiem banalnie obecnie dobrze się rozeznać.Trzeba tu zainteresować się choćby czemuś takiemu jak choćby coraz to bardziej popularny ekran led.
Relaks
Napisane przez: IQ MEDISPA
Zainspirowane przez: IQ MEDISPA

Aktywne spędzanie wolnych chwil jest jeszcze bardziej wzięte - wycieczki rowerowe i inne pomysły

Pracując siedem dni w tygodniu po osiem godzin codziennie ciężko jest znaleźć nam chwilę czasu natychmiast po pracy na aktywność fizyczną, gdyż tłumaczymy się obowiązkami domowymi oraz innymi pracami, które na nas wyczekują. Po powrocie z firmy ludzie na ogół pochłaniają się gotowaniem obiadu dla całej familii, lub relaksują się na kanapie. Do tego dochodzą prace domowe, które tworzą się każdego dnia. Jak więc zdobyć czas na sport, o jakim ostatnio tak dużo się mówi?
3dr iris+
Napisane przez: order_242
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Interesują Cię bezzałogowe statki latające? Zdecyduj się na 3DR IRIS+, a posłuży Ci na bank przez multum lat

Aktualnie zdecydowanie więcej osób interesują bezzałogowe statki latające. Stały się one rozpoznawalne w ostatnich latach i na rynku nie ma jeszcze zbyt dużej ilości osób, jakie są ekspertami w tej dziedzinie.
cyfrówki i gopro hero
Napisane przez: kent
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wielkie przygotowania do wyjazdu na narty

Nim wybierzemy się na narty należy wcześniej zadbać o ich właściwą konserwację, kontrolę butów do nart oraz regulację wiązań, szczególnie jeżeli jedzie z nami na narty młody człowiek. Wiadomo że dzieci rosną błyskawicznie i w buty z zeszłego sezonu mogą się po prostu nie zmieścić.
rezyser w pracy
Napisane przez: Ville Hyvönen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak stworzyć najlepszy film promocyjny? O czym musimy pamiętać, żeby wszystko wyglądało jak najbardziej korzystnie?

Filmy reklamowe pokazywane na kanałach YouTube albo w telewizji są doskonałym sposobem promocji firmy, jej produktów oraz usług. Film, w przeciwieństwie do innych narzędzi marketingowych może pobudzić wiele zmysłów człowieka jednocześnie, najistotniejsze, iż wpływa na uczucia oraz emocje.
dron
Napisane przez: Dave Lauretti
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dji Phantom dotrze w każde miejsce

Sporty ekstremalne radują się coraz większym powodzeniem, więc zjawia się znacznie więcej jednostek, które pragną uwiecznić własne osiągnięcia oraz potem poszczycić się nimi przed kolejnymi. Przez to coraz znaczniejszą popularnością radują się kamery sportowe, które mocowane są do kasków i które dokumentują wszystkie dokonania. Co niesamowite to fakt, że te kamery są odpowiednio umacniane, a więc nawet przy upadku nic niedobrego nie powinno się z nimi stać, a dzięki takiemu sposobowi mocowania, jednostki oglądające film będą posiadały wrażenie, że samodzielnie wykonywały te wszystkie wyczyny. To właśnie spowoduje, że coraz więcej osób kupuje takie kamery oraz używa z nich podczas uprawiania sportu, przez co później posiadają niesamowitą pamiątkę z własnych akrobacji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.