Ogłoszenia
stos dokumentów w pudełku
Napisane przez: Andrea DG
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Agencje zatrudnienia w Garwolinie - fachowe doradztwo zawodowe oraz liczne oferty

Aktualnie mobilność zawodowa charakteryzuje większość młodych osób rozpoczynających karierę zawodową. Są oni wykształceni, posiadają sporo kompetencji i chcą zyskać dobre doświadczenie w renomowanych przedsiębiorstwach, skutkiem czego częsta zmiana miejsca zatrudnienia nie jest dla nich problemem.
Wbijanie gwoździ
Napisane przez: Stiftelsen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak szybko odnaleźć pracę tymczasową?

Poszukiwanie zatrudnienia nie jest w wielu regionach naszego kraju szczególnie łatwym działaniem. Kłopoty mają również osoby, które nie mają zbyt dużego doświadczenia, poszukiwanych na rynku pracy kwalifikacji albo nie znają języków obcych. Dużo osób będących w takiej sytuacji, decyduje się na pracę tymczasową. W jaki sposób jej poszukiwać?
Curriculum vitae
Napisane przez: Fabrizio Morroia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak szukać pracy w sieci?

Odszukanie pracy bądź jej zmiana to marzenie wielu rodaków. Sytuacja na rynku nie jest co prawda najgorsza, jednak mimo to w wielu miejscowościach odszukanie zatrudnienia jest stosunkowo trudnym zadaniem. Naturalnie bardzo dużo zależy od naszych oczekiwań, preferencji oraz doświadczenia. Nie powinniśmy się jednak załamywać, ale szukać zatrudnienia na wiele odmiennych sposobów. O czym powinniśmy pamiętać, ażeby w kilka chwil znaleźć pracę?
miejsca do pracy
Napisane przez: Pocket News
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W obecnej sytuacji praca w Koninie czeka na nas

Czasem jest tak, że nudzimy się w aktualnym miejscu zatrudnienia i chcemy odnaleźć coś innego, ale boimy się, że nic takiego się nie znajdzie. A przecież wystarczy wpisać praca Konin, aby posiadać okazję trafienia na bardzo interesujące oferty, dzięki którym będziemy mogli się rozwijać oraz wykonać to co faktycznie pragniemy. Co więcej okazują się być one tak zróżnicowane, że nie będzie miało dużego znaczenia nasze wykształcenie oraz zdolności, ponieważ każdy może odnaleźć coś właściwego dla siebie.
pracownik
Napisane przez: Benjamin Linh VU
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zatrudnienie w przeróżnych miejscach

Są osoby, które twierdzą, że nie ma pracy, ale prawda jest taka, że praca jest jedynie może nie zawsze w tych dziedzinach, w których chcemy działać. Pośród ofert pracy możemy znaleźć oferty pracy broker. Jeśli chodzi o bycie brokerem to opcji jest wiele.
praca, ochroniarze
Napisane przez: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeżeli poszukujemy nowych doświadczeń i chcemy zmienić pracę, to zostanie kurierem może okazać się wyjątkowo interesującym zajęciem

Jeżeli chcemy zostać kurierem, to na pewno znajdziemy dużo ofert firm, które szukają chętnych na takie stanowisko. Jest to zajęcie dość wymagające, które oferuje całkiem ciekawe możliwości rozwijania się.
E-biznes, internet
Napisane przez: sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Poradnik dla kadrowych

Każdy przedsiębiorca w momencie przyjęcia pierwszego pracownika na umowę o pracę, staje się pracodawcą. Moment ten, jest niezwykle istotna, gdyż pociąga za sobą wiele obowiązków jakie młody pracodawca musi wypełnić. Powszechnie wiadomo, że niewiedza przepisów prawa szkodzi, dlatego znajomość podstawowych zagadnień które wynikają z Kodeksu Pracy takich jak wyliczanie płacy netto brutto czy udzielania urlopów pracownikom jest konieczna.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.