Kamery
nowoczesna kamera

Telewizja przemysłowa CCTV jako układ służący do ochrony mienia

Telewizja przemysłowa jest to system służący do kontroli wizyjnej za pomocą kamer video podłączonych do rejestratorów filmu dodatkowo monitorów.
Drugie nieraz spotkane nazwy systemów telewizorni przemysłowej to np. tv dozorowa bądź nadzorowanie wizyjny.
kamery przemysłowe

Kiedy warto zamontować monitoring?

Bardzo często pojawia się problem ochrony prywatności, a także możliwościach zwiększania bezpieczeństwa zarówno w naszych mieszkaniach prywatnych, jak też przestrzeniach publicznych oraz przemysłowych. Wiele polskich miast zdecydowało się na założenie monitoringu w najbardziej zatłoczonych miejscach, przede wszystkim przy deptakach, dworcach itd. Monitoring przemysłowy pojawia się także w większych zakładach pracy, jak również na firmowych posesjach, parkingach, sklepach, supermarketach czy parkach.
Lecący dron
Zainspirowane przez: foter.com

Nowoczesne technologie, czyli co dzisiaj umożliwia nam technika

Współczesny świat zmienia się w błyskawicznym tempie. To, co dzisiaj będzie dla nas codziennością, jeszcze wiele lat wstecz nie mogło się nam nawet przyśnić. Obecnie wielu z nas chętnie sięga po nowoczesne rozwiązania, jakie zazwyczaj służą tylko i wyłącznie rozrywce.
Filmowanie i zdjęcia z powietrza
Napisane przez: energylabsbr
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zdjęcia z lotu ptaka – nowatorski sposób na efektowne i intrygujące utrwalenie najpiękniejszych chwil w życiu

Coraz więcej jednostek opowiada, że życie im tak prędko leci. Nawet nie wiedzą, kiedy tydzień czy miesiąc tak szybko im mija. Poprzez tą ulotność życia ulatuje ludziom często dużo znaczących dla nich sytuacji czy również wydarzeń. Na szczęście postęp techniczny pozwala na utrwalanie ich za pomocą różnorakich sprzętów technicznych i odtwarzanie w każdym momencie.
aparaty fotograficzne
Napisane przez: Daniel Jolivet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Godne uwagi o dużej jakości oraz szczególnej technologii są aparaty EOS 70D a także GoPro HERO 3. Z nimi uchwycisz każdą chwilę, która zostanie z Tobą na zawsze

Chcemy uchwycić każdą istotną dla nas chwile. Podczas gdy robimy filmiki lub zdjęcia, oczekujemy, ażeby były wyraźne, wychwyciły każdą kluczową chwile, ażeby z miłą chęcią powracać do nich także po latach. Na rynku jest dużo kamer cyfrowych z opcją nagrania filmików, o różnych parametrach i funkcjach.
dron
Napisane przez: Dave Lauretti
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dji Phantom dotrze w każde miejsce

Sporty ekstremalne szczycą się coraz większym powodzeniem, zatem zjawia się znacznie więcej jednostek, które chcą zarejestrować własne osiągnięcia i później pochwalić się nimi przed kolejnymi. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się kamery sportowe, które przypinane okazują się być do kasków i które rejestrują wszystkie wyczyny. Co niesamowite to fakt, że te kamery okazują się być specjalnie umacniane, a więc nawet przy wywróceniu się nic niedobrego nie powinno się z nimi zrobić, a dzięki takiemu sposobowi przypinania, osoby podziwiające filmik będą miały wrażenie, że same robiły te wszystkie akrobacje. To właśnie sprawia, że coraz więcej osób nabywa takie kamery i korzysta z nich podczas uprawiania sportu, przez co potem mają niesamowitą pamiątkę z własnych wyczynów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.