Dźwięk
Nature
Napisane przez: Luis Romero
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakich sytuacjach przydadzą się urządzenia do nagrywania obrazu i dźwięku? Czy opłaca się z takich urządzeń korzystać?

Sprzęty do rejestrowania dźwięku oraz obrazu są coraz bardziej powszechne. Wciąż większa ilość osób z nich korzysta szczególnie, iż nowsze technologie dają bardzo dużo możliwości.
profesjonalne studio nagrań
Napisane przez: Audio Mix House
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Studio nagrań jako perfekcyjny obiekt do tworzenia jingli radiowych i różnych reklam.

Studio nagrań jest to obiekt z zastosowaniem do rejestracji nagrań dźwiękowych, uwzględniajacy przeważnie reżyserkę, lokum z zastosowaniem do miksowania i masteringu, a także część socjalną. Z założenia studio nagrań to mnóstwo wnętrz zaprojektowanych przez akustyka, tak by osiągnąć optymalne warunki akustyczne
.
czujnik
Napisane przez: US CPSC
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Elektronika - czym jest, jakie ma zastosowanie, a także w jakich miejscach

Wychodząc od podstaw, wyjaśnijmy najpierw czym zajmuje się elektronika. Jest to domena techniki również nauki, która frapuje się obwodami elektrycznymi zawierającymi, obok części elektronicznych biernych, rzeczy czynne takie jak lampy próżniowe, tranzystory oraz diody.
kamera
Napisane przez: Joe Kunzler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Od niedawna niezwykle popularne stało się nagrywanie dosłownie wszystkiego co nas otacza.

Ale nie są to mimo wszystko takie zwykłe nagrania, takie które moglibyśmy spokojnie wykonać z naszego telefonu. Najlepiej trzeba tu jeszcze uwzględnić to, iż zazwyczaj nagrania dotyczą otoczenia w czasie wykonywania różnych wyczynowych sportów. Zatem mamy okazję by twierdzić o tradycyjnie określanych kamerkach dla aktywnych, które wielu osobom lubiącym aktywny styl funkcjonowania, towarzyszą dosłownie w każdej ekstremalnej okoliczności.
gopro
Napisane przez: kent
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rozpocznij swoją znajomość z fotografią! Zapoznaj się z potencjałem nowoczesnych kamer!

Fotografia przeradza się w coraz chętniej wybierane zainteresowanie. Złapanie obrazu fascynuje ciągle nowe jednostki. Jak zacząć swoją przygodę z fotografią?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.