Dźwięk
Nature
Napisane przez: Luis Romero
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jakich sytuacjach przydadzą się urządzenia do nagrywania obrazu i dźwięku? Czy opłaca się z takich urządzeń korzystać?

Sprzęty do rejestrowania dźwięku i obrazu są już bardziej popularne. Wciąż większa ilość ludzi z nich korzysta tym bardziej, że nowe technologie dają coraz więcej możliwości.
czujnik
Napisane przez: US CPSC
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Elektronika - czym jest, jakie ma zastosowanie, a także w jakich miejscach

Wychodząc od podstaw, wytłumaczmy na początku czym frapuje się elektronika. Jest to dziedzina techniki dodatkowo nauki, która zajmuje się obwodami elektrycznymi zawierającymi, obok elementów elektronicznych pasywnych, części aktywne takie jak lampy próżniowe, tranzystory jak również diody.
profesjonalne studio nagrań
Napisane przez: Audio Mix House
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Studio nagrań jako perfekcyjny obiekt do tworzenia jingli radiowych i różnych reklam.

Studio nagrań jest to wnętrze z przeznaczeniem do wpisu nagrań dźwiękowych, uwzględniajacy przeważnie reżyserkę, pomieszczenia z wykorzystaniem do miksowania i masteringu, a także część socjalną. Z założenia studio nagrań to szereg wnętrz zaprojektowanych przez akustyka, tak by osiągnąć optymalne warunki akustyczne
.
kamera
Napisane przez: Joe Kunzler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Od niedawna niezwykle popularne stało się nagrywanie dosłownie wszystkiego co nas otacza.

Ale nie są to mimo wszystko takie zwykłe nagrania, takie które moglibyśmy spokojnie wykonać z naszego telefonu. Najlepiej trzeba tu jeszcze uwzględnić to, iż zazwyczaj nagrania dotyczą otoczenia w czasie wykonywania różnych wyczynowych sportów. Zatem mamy okazję by twierdzić o tradycyjnie określanych kamerkach dla aktywnych, które wielu osobom lubiącym aktywny styl funkcjonowania, towarzyszą dosłownie w każdej ekstremalnej okoliczności.
gopro
Napisane przez: kent
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rozpocznij swoją znajomość z fotografią! Zapoznaj się z potencjałem nowoczesnych kamer!

Fotografia przeradza się w coraz chętniej wybierane zainteresowanie. Złapanie obrazu fascynuje ciągle nowe jednostki. Jak zacząć swoją przygodę z fotografią?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.