Samochód
odwzorowanie - firma
Napisane przez: Junta de Andalucía
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak właściwie przedsiębiorcy mogą rozliczać wykorzystywanie prywatnych samochodów w celach firmowych.

Używanie pojazdów prywatnych do celów firmowych obwarowane jest pewnymi regulacjami. W chwili obecnej przedsiębiorcy mają dwa wyjścia aby wszystko było legalnie, to znaczy albo przekazać samochód w ewidencję środków trwałych, albo jeździć samochodem prywatnym, a wszelkie rozliczać przy pomocy tak zwanej kilometrówki.
Ciężarówka
Napisane przez: Pavel Kazachkov
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najważniejsze regulacje jakie dotyczą przewozu ciężarówkami, znaczenie transportowych doradców

Zawodowi kierowcy ciężarówek muszą przestrzegać wielu różnych przepisów, które zupełnie nie dotyczą kierowców zwykłych osobówek. Przede wszystkim będzie to wynikać z tego, że ich praca ma charakter zawodowy, i wykonywana jest cały czas w dość trudnych warunkach. Bo tak naprawdę zawód kierowcy samochodu ciężarowego nie należy do łatwych.
Samochód
Napisane przez: Allan Ajifo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Niepozorne elementy pojazdu samochodowego zapewniają nam poczucie bezpieczeństwa w czasie jazdy

Bezpieczeństwo podczas podróży samochodem zależy od wielu czynników. Te najistotniejsze części są sprawdzane, kiedy przeprowadzamy coroczne przeglądy. Dobrze przecież wiemy, że poważne uszkodzenie toyoty podczas kraksy może skutkować zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego przez drogówkę.
auto, koło, opona
Napisane przez: CONCAVO WHEELS
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ranking headset to ciekawe zestawienie

Nim będziemy dokonywać zakupu warto spojrzeć na rankingi

Ranking headset to ciekawe zestawienie

Jeśli pragniemy mieć gwarancję, że kupowany przez nas materiał, będzie tym najlepszym dla nas, to powinniśmy ich jak najwięcej porównać. Wtenczas będziemy mieli szansę określić, czy posiada wszelkie najważniejsze dla nas parametry oraz czy naprawdę będziemy usatysfakcjonowani z jego jakości. To właśnie spowoduje, że zawsze przed sprawunkiem powinniśmy sprawdzać przeróżne rankingi.
Urządzenie pomiarowe
Napisane przez: Commander, U.S. 7th Fleet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Współczesne parkingi wzbogacony o rezerwacyjnym systemem

W przepełnionych miastach odszukanie miejsca parkingowego – nawet płatnego – może być autentycznym wyzwaniem. A jeśliby tak można było zająć miejsce parkingowe wcześniej i nie trwonić czasu na poszukiwania, będąc już na miejscu?


Współczesne parkingi wzbogacony o rezerwacyjnym systemem

komórki służą już jednakże nie wyłącznie do przyjmowania opłat za parkingową usługę, ale również do organizacji pracy parkingu.
Kredyt w gotówce
Napisane przez: Arek Olek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czym może zaskoczyć dziś bank hipoteczny swoją klientelę?

Tani kredyt konsolidacyjny może nam, jako klientom, pozwolić na całkiem sporo. Tak zwane refinansowanie to określony typ kredytu, jaki w szczególnej mierze opiera się na systematycznym spłacaniu zobowiązań osoby, która się na ten sposób pożyczki decyduje. Dzięki temu w zupełnie nieskomplikowany i przejrzysty sposób można uzyskać środki potrzebne do spłaty tego, do czego się wcześniej zobowiązaliśmy. Nie ma jednak ograniczeń, biorąc pod uwagę resztę pieniędzy – możemy je wedle życzenia rozdysponować.
samochód
Napisane przez: Mathew Bedworth
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kredyt na auto czy zapożyczenie bez Biura Informacji Kredytowej?

Prowadząc zakład mamy możliwość otrzymania dofinansowania gotówkowego zagwarantowanego posiadanym pojazdem. Gwarancją takiej chwilówki jest przewłaszczenie częściowe pojazdu. Kredyt jest skierowany dla firm, które nie potrafią udokumentować własnych dochodów. Wielkość takiego kredytu jest uzależniona od wartości posiadanego pojazdu.
ubezpieczenia
Zainspirowane przez: ab-ubezpieczenia.pl

PZU Wrocław to zagwarantowanie kompleksowej ochrony zabezpieczającej

Grupa PZU jest jedną z najogromniejszych instytucji finansowych w Kraju i należy do grona nadzwyczaj dynamicznie rozwijających się wspólnot kapitałowych. PZU Wrocław zapewnia całościową opiekę ubezpieczeniową we wszystkich najistotniejszych polach życia prywatnego, społecznego i ekonomicznego. Prócz działalności ubezpieczeniowej PZU wiedzie także aktywność w obszarze zarządzania otwartym kapitałem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.