Abonament
centrala telefoniczna
Napisane przez: stwn
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Telefonia internetowa dla działalności gospodarczych oraz jej wartości

Telefonia internetowa zyskuje wiele zwolenników, szczególnie wśród firm i przedsiębiorstw. Niesie ona za sobą sporo korzyści, między innymi przedsiębiorstwa mogą korzystać z różnych zaawansowanych usług biznesowych, takich jak na przykład telekonferencje, wirtualna centrala telefoniczna albo również wirtualny faks. Dodatkowo zaletą telefonii internetowej dla firm jest też duża mobilność.
przykład karty lojalnościowej
Napisane przez: Terry Madeley
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W RAMACH LOJALNOŚCI

W obecnych czasach programy lojalnościowe to wyższy poziom marketingowych pomysłów. Nie starczy pierwszej lepszej osobie z brzegu (albo, co drugiemu klientowi) proponować karty stałego klienta to zdecydowanie za mało. Dobry program lojalnościowy to o wiele więcej, to metoda, która pozwoli poczuć się klientowi niezwykle dobrze, przez co zyskujemy pewność, że klient jeszcze wiele razy zrobi u nas zakupy. W Polsce jest wiele programów lojalnościowych egalitarnych. Większość z nas ma co najmniej jedną kartę stałego klienta, czy to sklepu z żywnością, sklepu z ciuchami czy kartę na którą nabijają nam się punkty za zakupy w różnych miejscach, dzięki której mamy możliwość otrzymanie ciekawych rabatów, zdobycie interesujących nagród.
laptop i słuchawki
Napisane przez: Evangelisches Schuldekanat Schorndorf/Waiblingen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak technika odmieniła rzeczywistość

W ogromnym tempie zmienia się nasz świat. Używamy nowoczesnych technologii praktycznie bezrefleksyjnie. Dopiero wspólna lektura z dzieckiem edukacyjnej książeczki z zakresu historii technologii uświadamia nam, jak wiele się zmieniło w bardzo krótkim czasie - starcza bowiem krótki czas użytkowania funkcjonalnej technologii, a już zapominamy o starych sposobach, a te nowe traktujemy jak rzecz oczywistą. Tak się dzieje z netem. Ten dziarski 46 latek panuje niepodzielnie zmieniając nasze życie.
samsung galaxy
Napisane przez: Kārlis Dambrāns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Który telefon będzie dla mnie bezkonkurencyjny?

Zakup smartfona to zwykle dość duży koszt, jeżeli nie podpisujemy umowy na duży abonament. Winniśmy jednakże się na taki zakup zdecydować i postawić na taki telefon, jaki możliwie najpełniej będzie odpowiadał naszym potrzebom.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.