Abonament
centrala telefoniczna
Napisane przez: stwn
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Telefonia internetowa dla działalności gospodarczych oraz jej wartości

Telefonia internetowa zyskuje coraz więcej zwolenników, w szczególności pośród firm oraz przedsiębiorstw. Niesie ona za sobą wiele korzyści, między innymi przedsiębiorstwa zdołają korzystać z rozlicznych zaawansowanych usług biznesowych, takich jak telekonferencje, wirtualna centrala telefoniczna albo również wirtualny faks. Mało tego wartością telefonii internetowej dla przedsiębiorstw jest również ogromna mobilność.
przykład karty lojalnościowej
Napisane przez: Terry Madeley
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W RAMACH LOJALNOŚCI

W obecnych czasach programy lojalnościowe to wyższy poziom marketingowych pomysłów. Nie starczy pierwszej lepszej osobie z brzegu (albo, co drugiemu klientowi) proponować karty stałego klienta to zdecydowanie za mało. Dobry program lojalnościowy to o wiele więcej, to metoda, która pozwoli poczuć się klientowi niezwykle dobrze, przez co zyskujemy pewność, że klient jeszcze wiele razy zrobi u nas zakupy. W Polsce jest wiele programów lojalnościowych egalitarnych. Większość z nas ma co najmniej jedną kartę stałego klienta, czy to sklepu z żywnością, sklepu z ciuchami czy kartę na którą nabijają nam się punkty za zakupy w różnych miejscach, dzięki której mamy możliwość otrzymanie ciekawych rabatów, zdobycie interesujących nagród.
laptop i słuchawki
Napisane przez: Evangelisches Schuldekanat Schorndorf/Waiblingen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak technika odmieniła rzeczywistość

W ogromnym tempie zmienia się nasz świat. Używamy nowoczesnych technologii praktycznie bezrefleksyjnie. Dopiero wspólna lektura z dzieckiem edukacyjnej książeczki z zakresu historii technologii uświadamia nam, jak wiele się zmieniło w bardzo krótkim czasie - starcza bowiem krótki czas użytkowania funkcjonalnej technologii, a już zapominamy o starych sposobach, a te nowe traktujemy jak rzecz oczywistą. Tak się dzieje z netem. Ten dziarski 46 latek panuje niepodzielnie zmieniając nasze życie.
samsung galaxy
Napisane przez: Kārlis Dambrāns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Który telefon będzie dla mnie bezkonkurencyjny?

Zakup smartfona to zwykle dość duży koszt, jeżeli nie podpisujemy umowy na duży abonament. Winniśmy jednakże się na taki zakup zdecydować i postawić na taki telefon, jaki możliwie najpełniej będzie odpowiadał naszym potrzebom.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.