Kadry
pracownicy marketingu
Napisane przez: Jeffrey Zeldman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ocena okresowa pracownika – efektywne narzędzie wzmacniające rozwój firmy

W dwudziestym pierwszym wieku aż 87 % dużych i średnich firm przeprowadza przeróżnego rodzaju oceny, które mają na celu zweryfikowanie różnych cech pracowników. Czasem mają one na celu zweryfikowanie głównie firmy z perspektywy klientów (jak przykładowo badanie mystery shopping), a czasami koncentrują się właśnie na pracowniku – jego zachowaniu, silnych i słabszych stronach, kooperacji.
komputer
Napisane przez: Jason Cartwright
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak dobrze zarządzać przedsiębiorstwem

Rządzenie przedsiębiorstwem bez względu na to, czy jest ona niewielka, czy bardzo duża jest równie ważne i odpowiedzialne. Zarządzamy nie tylko zamówieniami, lecz także ludźmi i musimy dbać o to, aby firma działała prawidłowo, a wspólna praca trwała bez zastrzeżeń. Jest to naprawdę trudne zadanie, wymagające wielkiej odpowiedzialności. Trzeba się do niego odpowiednio przygotować.
podatki
Napisane przez: Simon Cunningham
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Warszawskie możliwości w zakresie kadr i płac

Wśród dostępnych dziś na rynku propozycji trafić można na usługi oferowane przez czołowych ekspertów. Profesjonaliści wychodzą z propozycją pomocy dla przedsiębiorców, którzy wymagają wskazówki eksperta. Biorąc pod uwagę kadry i płace Warszawa cechuje się na tle pozostałych miast niemałą bazą propozycji do wyboru. Sukcesywne dopracowywanie obecnych propozycji przekłada się na całkowite zadowolenie osób czerpiących systematycznie z tych możliwości. Specjaliści w tej dziedzinie dają do dyspozycji szeroki wachlarz niesamowicie użytecznych usług.
praca
Napisane przez: KIANO
Zainspirowane przez: KIANO

Co oznacza pojęcie polityka kadrowa przedsiębiorstwa oraz jakie znaczące funkcje musi spełniać?

W tym artykule poruszymy znaczącą kwestię polityki kadrowej, która dzisiaj jest obecna w każdej firmie, instytucji czy też przedsiębiorstwie. Nade wszystko skupimy się na dwóch ważnych sprawach. W pierwszej kolejności wytłumaczymy czym tak właściwie jest polityka kadrowa i co symbolizuje to pojęcie, zaś po drugie omówimy ważkie funkcje polityki kadrowej, które koniecznie musi spełniać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.