Księgowy
Zarządzanie
Napisane przez: Wikilogia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wszystko o PIT-37, a więc co musisz wiedzieć zanim złożysz odpowiedni formularz przy dochodzie z tytułu umowy o pracę

Dla sporej ilości osób kontakt z dokumentem PIT a więc złożeniem zeznania o osobistym dochodzie) jest sprowadzone do złożenia prośby danej firmie rozliczeniowej o wykonanie tego przykrego obowiązku w naszym imieniu. Bywa też i tak, iż PIT zostanie rozliczony za nas przez firmę, która nas zatrudnia.
Pieniądze
Napisane przez: hisks
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Czy praca księgowego jest opłacalna

Czasy nie są łatwe i całkiem trudno zdobyć pracę. Młodzi ludzie rozpoczynają się rozglądać za zawodem która zagwarantuje zatrudnienie przez najbliższy czas. Czy zatem tego typu zawodem jest księgowy? W artykule spróbujemy przybliżyć plusy i minusy tej pracy.
księgi rachunkowe
Napisane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Rachunkowość nigdy więcej nie będzie strapieniem.

Na ogół zaczyna się od idei, jakiejś ważnej inicjatywy. Później, gdy jesteśmy przekonani, podejmujemy ryzyko i zakładamy prowadzenie własnej firmy. Najpierw, na samym starcie, dajemy radę sobie z rejestrowaniem kosztów firmy. Ale by osiągnąć zwiększone sukcesy, z czasem będziemy przymuszeni zatrudnić sobie księgowego.
Księgowość
Napisane przez: Lucas Hayas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak zaplanować kolejne etapy kształcenia, aby w przyszłości znaleźć zatrudnienie w księgowości albo otworzyć własne biuro rachunkowe

Obmyślanie kariery zawodowej niektórzy reprezentanci młodego pokolenia rozpoczynają w gimnazjum. Wszystko dlatego, że już na tym etapie edukacji należy wytyczyć drogę do przyszłego zawodu. Na przykład, każdy nastoletni człowiek musi zadecydować, czy pójdzie do liceum i później na studia, czy od razu przekroczy próg technikum, żeby już w kilka lat zdobyć wyśniony fach. Niektórzy nastolatkowie świetnie wiedzą, co chcą robić w przyszłości i wybór szkoły w żadnym razie nie pozostaje kwestią zbiegu okoliczności.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.