Hurtownia
apteka
Napisane przez: Elliott Brown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Franczyza apteki to rozsądne rozwiązanie!

Czasami powinno się współpracować

Gdy mamy jakiś sklep, to powinniśmy przede wszystkim rozmyślać o tym, w jaki sposób zwiększyć swoje zarobki, tak żeby posiadać świadomość, że klienci dostaną szeroką ofertę, a my nie będziemy za wiele przepłacać w hurtowniach. Dlatego właśnie czasami potrzeba współpracować z podobnymi firmami, dzięki którym będziemy mieli szansę liczyć na znaczniejsze zniżki u producenta.
Układ scalony

Modernistyczne metody, nowe możliwości. Jak wytwarzać i jak dystrybuować układy scalone. Krótko na temat nowych możliwości.

Ludzie od zarania dziejów parali się sprzedażą. Na początku przede wszystkim prowadzono handel wymienny, później wprowadzono walutę. Abstrahując jednak od tego, co było wyznacznikiem wartości towaru, rzeczy, które były czasochłonne w produkcji, szczegółowo zdobione oraz stworzone z wielu małych fragmentów zyskiwały ogromną wartość. I gdy jednocześnie zastanawiano się, jak przyspieszyć i ułatwić produkcję takich produktów, to również ważną sprawą było, by sprzedać ją z jak najwyższym zyskiem. Dlatego wyróżniamy dwa człony: współpracujące ze sobą dział zakupów i produkcji oraz dział sprzedaży.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.