Wiedza
firma - odbicie
Napisane przez: EnergieAgentur.NRW
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklama podstawą nowoczesnej gospodarki

Reklama zalewa nas zewsząd. Wstajemy rano i uruchamiamy telewizję. W niej sporo reklam, które praktycznie co chwilę przerywają program. Jeśli nie posiadamy telewizora, to wybieramy telefon, czy też komputer, a tu odwiedzamy portale społecznościowe. Tam także widać wiele reklam, które coraz częściej utrudniają nam kontakt ze znajomymi. Później wychodzimy na spacer, gdzie billboardy rzucają się nam w oczy, ulotki są nam proponowane co kilkaset metrów, a raz na jakiś czas reklama dobiega nawet z jeżdżącego po mieście samochodu – reklamy. To, co jest utrudnieniem dla zwykłego człowieka, jest ogromnym wyzwaniem dla marketingowców. Doradca marketingowy ma problem z tym, jak wybić się z komunikatem w jednym wielkim świecie reklamy.
Nowe rozwiązania wideokonferencyjne
Napisane przez: HUAWEI
Zainspirowane przez: HUAWEI

Jak podnieść umiejętności swoich pracowników?

Kiedy otwieramy swoją firmę, z góry zakładamy, że odniesiemy w swojej branży wielki sukces. Myślimy na początku o ekskluzywnym aucie, najnowszych gadżetach i luksusowej willi z ogromnym basenem. Ale nie wszystko zawsze będzie takie proste. Jeśli prowadzimy własny biznes, musimy się przygotować zwłaszcza na mozolną pracę. Pamiętajmy również o czającej się tu i tam konkurencji, która tylko czeka, na moment, w którym coś nam pójdzie nie tak. Biznes czasami bywa bezlitosny. Zwycięża tylko ten, który potrafi stawić czoła przeciwnościom losu. Stąd też trzeba być cierpliwym i wciąż czynić to co do nas należy. A jeśli uśmiechnie się do nas fortuna, może kiedyś spełnimy nasze marzenia o wystawnym życiu.
przedsiębiorca
Napisane przez: Benjamin Linh VU
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa produkcyjnego lub planujesz rozpocząć własny biznes – warto zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat technologii i automatyzacji.

System gospodarczy produkcji w naszym kraju osiąga własne apogeum. Pojawia się wiele udogodnień. Na sprzedaż wprowadzone bywają coraz nowsze maszyny, narzędzia produkcyjne, akcesorium. Bez względu na to, czy organizujesz mniejsze, czy większe przedsiębiorstwo, warto być uświadomionym i obeznanym, co zmienia się w punktach sprzedaży, jakie maszyny są obecnie udostępnione i unowocześnione w Polsce.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.