Szkoła
Szkolenie biznesowe
Napisane przez: University of Salford Press Office
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy opłaca się brać udział w kursach? Jaka dziedzina szkoleń zapewnia najlepsze efekty?

Wrzesień to miesiąc, który wszystkim kojarzy się jednoznacznie - z początkiem szkoły. Nie ma znaczenia, w jakim miejscu mieszkaliśmy, czym się interesowaliśmy i jaki mieliśmy charakter, każdy z nas musiał chodzić do szkoły. I początek września był troszkę smutny, że już skończyła się laba, jednak i wesoły, że spotkamy znajomych z klasy. Szkoła to był duży stres, dużo frustracji, już dość mieliśmy nauki. Po jej skończeniu możemy się uczyć w swoim rytmie, a przede wszystkim tego, co nas interesuje.
Kurs angielskiego
Napisane przez: University of the Fraser Valley
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nauka języka obcego przybiera dzisiaj rozmaite odmiany - jak wyłowić najlepszą?

Nie ma obiekcji, iż w obecnych czasach posługiwanie się na wysokim poziomie językiem zagranicznym bywa nadzwyczajnie cenione, a czasem wprost wymagane, jeśli staramy się podjąć pracę w internacjonalnej korporacji. Trening języka rozpoczyna się już w szkołach podstawowych, ale nie każdy posiada wrodzone zdolności językowe, by w tym trybie nauki osiągnąć wysoki pułap.
Sprzątanie biur
Zainspirowane przez: sprzataniefirm.pl

Jak możemy rozmnażać swoje pieniądze?

Chcesz zainwestować własne pieniądze? Cóż, można powiedzieć, że możliwości nie brakuje. Weźmy chociażby pod uwagę to by otworzyć firmę! Zwłaszcza Warszawa to takie miasto, w którym właściciele firm mają możliwość rozwinąć skrzydła. I choć ryzyko w prowadzeniu biznesu jest duże, to i tak musimy jakoś sobie radzić.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.