Obraz
dron
Napisane przez: Dave Lauretti
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dji Phantom dotrze w każde miejsce

Sporty ekstremalne radują się coraz większym powodzeniem, więc zjawia się znacznie więcej jednostek, które pragną uwiecznić własne osiągnięcia oraz potem poszczycić się nimi przed kolejnymi. Przez to coraz znaczniejszą popularnością radują się kamery sportowe, które mocowane są do kasków i które dokumentują wszystkie dokonania. Co niesamowite to fakt, że te kamery są odpowiednio umacniane, a więc nawet przy upadku nic niedobrego nie powinno się z nimi stać, a dzięki takiemu sposobowi mocowania, jednostki oglądające film będą posiadały wrażenie, że samodzielnie wykonywały te wszystkie wyczyny. To właśnie spowoduje, że coraz więcej osób kupuje takie kamery oraz używa z nich podczas uprawiania sportu, przez co później posiadają niesamowitą pamiątkę z własnych akrobacji.
Kamera GoPro Hero3
Zainspirowane przez: http://kamerynakask.pl/

Rozmaite kamerki na rower

Klienci sklepów ze sprzętem zasięgają informacji na forach internetowych oraz strony internetowe kolejnych producentów oferujących kamery, by poznać opinie o nich osób je używających. Wybierając się na poszukiwania właściwego urządzeń nagrywających jakim jest kamera na kask, najistotniejsze jest wcześniejsze przemyślenie własnych kryteriów. Najistotniejsze, biorąc pod uwagę sprzęty rejestrujące jest to, by jakość rejestrowanego obrazu doskonale odzwierciedlała realne| zjawiska.
części zamienne philips
Napisane przez: AMD
Zainspirowane przez: www.amd.com

Maszyny elektroniczne, ułatwiające nasze życie

Każdej osobie z pewnością ciężko jest wyobrazić sobie zwykłe czynności bez wsparcia nowatorskiej technologii. O ileż gorsze byłyby najzwyklejsze działania takie jak robienie prania, zmywanie naczyń suszenie włosów gdybyśmy nie mieli urządzeń takich, jak pralka, zmywarka lub suszarka do włosów.
Dyski TRANSCEND PSD520
Napisane przez: TRANSCEND
Zainspirowane przez: TRANSCEND

W jaki sposób nabyć laptop? Jaki będzie idealny?

Jeden notebook nie będzie równy drugiemu. Już na etapie przeglądania propozycji w marketach pojawiają się istotne pytania: jakiego laptopa zakupić?


W jaki sposób nabyć laptop? Jaki będzie idealny?

Jedno z najczęstszych pytań, jakie pada podczas wyboru notebooka, dotyczy operacyjnego systemu.
Dysk SSD Torqx TRB
Napisane przez: 4Press.pl
Zainspirowane przez: 4Press.pl

Współczesny osprzęt wideo - kręcenie filmów z drona pomysłem na biznes?

Aktualnie dostęp do nowoczesnych technologii jest niezwykle duży i ludzie coraz entuzjastyczniej to wykorzystują. Trzeba przyznać, że wskutek tego powstaje wiele fascynujących firm, które zajmują się kreowaniem wideo na potrzeby wielkich marek odzieżowych czy firm przemysłowych.
komputer pc do gier
Napisane przez: Marcin Polak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wielkie zastosowanie komputerów, inaczej o tym, że współczesny świat należy do tego typu sprzętów

Wiele lat temu komputery w ogóle nie przypominały takich urządzeń, które użytkujemy dzisiaj. Pierwsze komputery, które zostały powołane do życia miały ogromne rozmiary, a ich obsługa była naprawdę bardzo trudna.
telefony
Napisane przez: Asian Development Bank
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy wiemy jak wygląda filmowanie z lotu ptaka?

Nie ciągle jesteśmy w stanie we właściwy sposób oddać tego, jak przedstawia się dane miejsce, lub jakaś zabawa nagrywając ją wyłącznie z perspektywy RAMienia.
fundacja
Zainspirowane przez: http://www.newconnect.info

Niezawodne procedury promocje rodzaju OOH

Idea wyświetlania różnych zawartości na znacznych wyświetlaczach powstała już kilka dziesiątków lat temu. Może być to notyfikacja statyczna, np. promujący jakikolwiek produkt billboard albo sygnał w formie jakiegoś filmiku reklamowego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.