Obraz
części zamienne philips
Napisane przez: AMD
Zainspirowane przez: www.amd.com

Maszyny elektroniczne, ułatwiające nasze życie

Każdemu z nas na pewno trudno jest wyobrazić sobie zwykłe czynności pozbawione nowoczesnej technologii. O ileż trudniejsze byłyby najzwyklejsze działania jak na przykład robienie prania, zmywanie naczyń układanie włosów gdybyśmy nie mieli akcesoriów takich, jak pralka, zmywarka lub suszarka do włosów.
Dyski TRANSCEND PSD520
Napisane przez: TRANSCEND
Zainspirowane przez: TRANSCEND

W jaki sposób nabyć laptop? Jaki będzie idealny?

Jeden notebook nie będzie równy drugiemu. Już na etapie przeglądania propozycji w marketach pojawiają się istotne pytania: jakiego laptopa zakupić?


W jaki sposób nabyć laptop? Jaki będzie idealny?

Jedno z najczęstszych pytań, jakie pada podczas wyboru notebooka, dotyczy operacyjnego systemu.
Kamera GoPro Hero3
Zainspirowane przez: http://kamerynakask.pl/

Rozmaite kamerki na rower

Klienci sklepów z urządzeniami zasięgają informacji na forach internetowych i strony www poszczególnych marek oferujących kamery, aby poznać opinie o nich osób je używających. Idąc na poszukiwania odpowiedniego sprzętu nagrywającego jakim jest kamera na kask, najważniejsze jest wcześniejsze przemyślenie własnych kryteriów. Szczególnie istotne, jeżeli chodzi o urządzeni rejestrujące jest to, aby jakość rejestrowanego obrazu znakomicie odzwierciedlała realne| zjawiska.
Dysk SSD Torqx TRB
Napisane przez: 4Press.pl
Zainspirowane przez: 4Press.pl

Współczesny osprzęt wideo - kręcenie filmów z drona pomysłem na biznes?

Aktualnie dostęp do nowoczesnych technologii jest niezwykle duży i ludzie coraz entuzjastyczniej to wykorzystują. Trzeba przyznać, że wskutek tego powstaje wiele fascynujących firm, które zajmują się kreowaniem wideo na potrzeby wielkich marek odzieżowych czy firm przemysłowych.
komputer pc do gier
Napisane przez: Marcin Polak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wielkie zastosowanie komputerów, inaczej o tym, że współczesny świat należy do tego typu sprzętów

Wiele lat temu komputery w ogóle nie przypominały takich urządzeń, które użytkujemy dzisiaj. Pierwsze komputery, które zostały powołane do życia miały ogromne rozmiary, a ich obsługa była naprawdę bardzo trudna.
telefony
Napisane przez: Asian Development Bank
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy wiemy jak wygląda filmowanie z lotu ptaka?

Nie ciągle jesteśmy w stanie we właściwy sposób oddać tego, jak przedstawia się dane miejsce, lub jakaś zabawa nagrywając ją wyłącznie z perspektywy RAMienia.
fundacja
Zainspirowane przez: http://www.newconnect.info

Niezawodne procedury promocje rodzaju OOH

Idea wyświetlania różnych zawartości na znacznych wyświetlaczach powstała już kilka dziesiątków lat temu. Może być to notyfikacja statyczna, np. promujący jakikolwiek produkt billboard albo sygnał w formie jakiegoś filmiku reklamowego.
dron
Napisane przez: Dave Lauretti
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dji Phantom dotrze w każde miejsce

Sporty ekstremalne cieszą się coraz większym zainteresowaniem, więc zjawia się coraz więcej jednostek, które pragną zarejestrować swoje osiągnięcia oraz później pochwalić się nimi przed innymi. Dlatego coraz większą modą radują się kamery sportowe, które przypinane okazują się być do kasków i które rejestrują wszystkie dokonania. Co nieprawdopodobne to fakt, że te kamery okazują się być odpowiednio umacniane, a zatem nawet przy wywróceniu się nic złego nie powinno się z nimi stać, a dzięki takiemu sposobowi przypinania, osoby podziwiające film będą posiadały wrażenie, że samodzielnie wykonywały te wszystkie wyczyny. To właśnie spowoduje, że znacznie więcej osób nabywa takie kamery i używa z nich w czasie uprawiania sportu, przez co potem posiadają niesamowitą pamiątkę ze swoich akrobacji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.