Praca
nauka
Napisane przez: Travis Rigel Lukas Hornung
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czego oczekują pracodawcy od aplikantów pracodawcy? Umiejętności doceniane na aktualnym rynku pracy

Wymagania pracodawców odnośnie naszych umiejętności ciągle rosną, a wolnych miejsc pracy z reguły nie przybywa. Osoby, które zamierzają wyróżnić się wśród pozostałych aplikantów oraz dostać wymarzoną pracę muszą niezwłocznie zająć się samorozwojem i zgłębić umiejętności, które znajdą się w potrzebnym CV. W celu ulepszenia własnych kwalifikacji powinniśmy skorzystać z intensywnych szkoleń, jakie pomagają skutecznie przygotować się do zajęcia danego stanowiska.
zarządzanie przedsiębiorstwem
Napisane przez: MBWA PR
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowoczesna i sprawdzona metoda w kierowaniu projektami.

Instytucje wdrażające metodykę Prince2, odnoszą znaczne korzyści. Prince2, uważana jest obecnie za wiodące narzędzie zarządzania projektami. I jest na tyle ogólna, że można ją użyć w każdym przedsięwzięciu, niezależnie od rozmiarów i rodzaju przedsięwzięcia instytucji oraz położenia geograficznego.
Curriculum vitae
Napisane przez: Fabrizio Morroia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak szukać pracy w sieci?

Odszukanie pracy czy jej zmiana to cel wielu z nas. Sytuacja na rynku nie jest wprawdzie tragiczna, jednakże pomimo to w wielu miejscowościach odszukanie pracy jest dosyć ciężkim zadaniem. Naturalnie bardzo dużo zależy od naszych wymagań, preferencji i doświadczenia. Nie należy się jednakże załamywać, tylko szukać pracy na wiele różnych sposobów. O czym należy pamiętać, aby prędko znaleźć zatrudnienie?
szkolenia BHP
Napisane przez: NASA Goddard Space Flight Center
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteś pracodawcą, musisz dbać o właściwe szkolenia dla swoich pracowników

Każdy wie, że w czasie wypełniania obowiązków zawodowych należy przestrzegać określonych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. To naprawdę ważne, ponieważ pomaga unikać niebezpiecznych sytuacji, forsowania ciała oraz narażania się na utratę zdrowia. Obowiązkiem każdego pracodawcy staje się przeszkolenie pracowników w aspekcie BHP. Nie można tego zaniechać


impreza
Napisane przez: vdrg dansschool
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak najkorzystniej wydajnie pracować? W domu czy w firmie? Co wolisz

Większości z nas praca kojarzy się jednoznacznie, z kilkoma negatywnymi sprawami. A to trzeba wstawać rano i to co najmniej przez pięć razy w tygodniu, trzeba siedzieć tam po 8 godzin dziennie, ciągle stres, stałe wymagania i zero świętego spokoju... Są także pozytywy: ludzie, których lubimy, a nawet przyjaźnie, jakie zawarliśmy w pracy. Ponadto, wielu potrzebuje po prostu ludzi, ażeby funkcjonować. Niektórzy bowiem nie wyobrażają sobie zatrudnienia w domu, samodzielnie, bez kontaktu z pozostałymi pracownikami. Jeśli jednak wierzyć analitykom. w niedalekiej przyszłości zwiększy się ilość tak zwanych wolnych strzelców, czyli osób pracujących właśnie w domu.
Laser
Napisane przez: Barta IV
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowomodna oraz praktyczna znakowarka laserowa diodowa w nowomodnej technologii YAG

Laserowa znakowarka to urządzenie zwykle wykorzystywane w przemyśle, ma ona duże zastosowanie, wobec tego używa się jej w przeróżnych branżach. Laserowa znakowarka diodowa to całkiem nowe, ogromnie kreatywne urządzenie, które z powodzeniem może zastąpić lasery CO2.
Negocjowanie wynagrodzenia
Napisane przez: Kat Veilux
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rozwój zawodowy absolwentów którzy kończą naukę, aspekty finansowe takiego rozwoju.

Praca od lat jest wpisana w życie dorosłych ludzi. Przecież po to kilkanaście lat uczęszcza się do różnych szkół, później kończy studia aby albo otworzyć swoją firmę, albo pracować u kogoś w firmie. To przecież podczas lat szkolnych młode osoby uczą się teorii, w technikach czy zawodówkach odbywają także sporo praktycznych zajęć, i następnie szukają swojego pierwszego stałego zajęcia.
kobieta przed komputerem
Napisane przez: Alan Wolf
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Praca w dziedzinie branży technologii informacyjnej - poznajmy szczegóły

W obecnych czasach wielką moc ma informacje. Obecnie wszystko jest skomputeryzowane tak by przepływ informacji funkcjonował na najwyższym z możliwych poziomów. W związku z tym, że dostaje się do nas wszystkich mnóstwo informacji i to z wszelakich kanałów jesteśmy zmuszeni się nauczyć, w jaki sposób na nich pracować, jak je gromadzić i w jaki sposób je sklasyfikować.
wizja - przemysł
Napisane przez: Kris Duda
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Warto zainteresować się chociażby tym, czym jest leasing pracowniczy i co gwarantuje

Żyjemy w okresie, gdy coraz więcej osób pragnie wyjechać zagranicę i tam zacząć zupełnie nowy etap. Zarabianie gotówki w Polsce cieszy się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród podróżnych z Ukrainy, więc warto jest się zastanowić nad tym, gdzie Ukraińcy mogliby u nas pracę dostać. Pracownicy z Ukrainy nie ukrywają, że w Polsce czują się dobrze i że jest ona miejscem dla nich atrakcyjnym pod wieloma względami. Szczególnie na uwadze mają fakt, że leży po sąsiedzku z samą Ukrainą. Ukraińcy nierzadko znajdują pracę poprzez leasing pracowniczy, który w Polsce staje się z każdym rokiem popularniejszy.
elektronika
Napisane przez: Kitmondo Marketplace
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wrodzone zdolności - jak pomóc je rozwijać

Od najmłodszych lat możemy dostrzec pomiędzy maluchami wyraźne różnice indywidualne. Dotyczą one szybkości oraz poprawności rozumowania, mnogości oraz oryginalności pomysłów, tempa oraz łatwości realizowania rozmaitych działań.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.