Przepisy
dwoje ludzi na korytarzu
Napisane przez: Dell Inc.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Prowadzenie firmy z małymi wydatkami jak to zrobić

W dzisiejszych czasach bardzo wielu właścicieli szuka oszczędności gdzie może. Niestety zwykle kończy się to znacznie większymi wydatkami, a budżet nie jest nieskończony. Zanim jednak wybierzemy firmę i pójdziemy do urzędu, spójrzmy jakie mamy formy prawne prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Czy damy radę sobie z księgowością?
prawnik
Napisane przez: Gage Skidmore
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kaucja na gwarancję, mediator uboczny

W postępowaniu cywilnym biorą udział nie jedynie strony zainteresowane. Oprócz nich w rozprawie może brać udział również interwenient uboczny. Należałoby wiedzieć, iż nie jest on powodem w konflikcie i nie przysługują mu takie uprawnienia jak dla stron.
Filiżanka kawy
Napisane przez: Ahmed Rabea
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com/

Hipoteka zwrotna jako sposób na zdobycie potrzebnych środków

Populacja w kraju prędko się starzeje, a na poczciwe emerytury nie ma co liczyć. Stosowne przepisy prawne stworzyły możliwości dla tych ludzi, którzy mają własne domy, czy mieszkania.
wizja - firma
Napisane przez: Gobierno Aguascalientes
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wypełnianie PIT zaczyna być coraz bardziej nowoczesne

Czasy, kiedy rozliczanie swojego PIT było mozolną udręką, odchodzą powoli „do lamusa”. Nie ma potrzeby przepisywać nieustannie tych samych danych i informacji. Nie trzeba także stać w ogromnych kolejkach w urzędach.
materiały księgowej
Napisane przez: leyla.a
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu w pracy księgowego tak ważne będzie systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji, przydatne w tym zawodzie narzędzia.

Praca w księgowości wymaga systematycznego podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji. W dużej mierze będzie to wymuszał stan prawny w naszym kraju. Jak pokazują statystyki, w Polsce produkuje się największe ilości aktów prawnych, które również dotykają sfer związanych z działaniami biznesowymi, oprócz tego te przepisy zmieniają się bardzo często i zmieniają także ich interpretacje.
podatki
Napisane przez: Images Money
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Które zręczności ma obowiązek poznać początkujący księgowy?

Nie da się ukryć faktu, że w Polsce każdy człowiek biznesu zmuszony jest prowadzić zrozumiałą księgowość w środku swoje firmy. Okazuje się jednakże, że nie jest to zadanie banalne. W ciągu licznych kalkulacji niesłychanie bezproblemowo można się pomylić, co rzecz jasna nie będzie działało na naszą korzyść.
analizy finansowe
Napisane przez: Bryant Surety Bonds
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wynajmij doradcę podatkowego, to na pewno przyniesie twojej firmie mnóstwo profitów

Prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga ustawicznego trzymania ręki na pulsie oraz podejmowania istotnych decyzji. Warto jednakże mieć na uwadze, że w pewnych sprawach można zyskać pomoc rzetelnego doradcy. W wielu sytuacjach jest to doskonałą alternatywą, jaka niesie korzyści przedsiębiorstwu i samemu właścicielowi.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.