Zdjęcia
Fotografia ślubna w plenerze
Napisane przez: F. D. Richards
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Fotograf ślubny Łódź może pokazać interesujące wizje

Czy wiemy jak wstrzymać czas?
Dla wielu ludzi ślub okazuje się być ważnym zdarzeniem, które najczęściej pragniemy w odpowiedni sposób zapisać, tak aby mieć szansę do niego powrócić za każdym momentem, gdy najdzie nas taka chęć.
aparat
Napisane przez: Tirso Lecointere
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najnowsze nowinki w branży fotograficznej to na pewno interesująca fotografia 3D

W obecnych czasach zdecydowana większość ludzi ma swój prywatny aparat fotograficzny. W dużej mierze są to lubiane cyfrówki, gdzie prócz zrobienia zdjęć jesteśmy w stanie nagrać niedługi film. Praktycznie nie produkuje się już aparatów analogowych, do których należało pozyskiwać klisze, na jakich zazwyczaj mieściło się kilkanaście fotek.
aparaty fotograficzne
Napisane przez: Daniel Jolivet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Godne uwagi o dużej jakości oraz szczególnej technologii są aparaty EOS 70D a także GoPro HERO 3. Z nimi uchwycisz każdą chwilę, która zostanie z Tobą na zawsze

Chcemy uchwycić każdą istotną dla nas chwile. Podczas gdy robimy filmiki lub zdjęcia, oczekujemy, ażeby były wyraźne, wychwyciły każdą kluczową chwile, ażeby z miłą chęcią powracać do nich także po latach. Na rynku jest dużo kamer cyfrowych z opcją nagrania filmików, o różnych parametrach i funkcjach.
obiektyw
Napisane przez: Ryan Bodenstein
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najlepszy pomysł na prezent dla amatora fotografii? Z pewnością najbardziej profesjonalny obiektyw. Jaki to?

Jak wybrać najbardziej odpowiedni upominek? Sprawa zdaje się dosyć problematyczna, ponieważ w tym sensie należy wziąć pod uwagę dużą ilość czynników. Nie istnieje w sumie takie coś jak „idealny” prezent, ponieważ każdy ma inne wymagania, pragnienia i pozostałe zainteresowania. To w zasadzie powoduje, iż trudno wybrać odpowiednią rzecz, która będzie perfekcyjnie pasowała dla naszego solenizanta. Wytycznych jest zbyt wiele, aby odnaleźć jakiś wspólny punkt dla każdej osoby, lecz jak weźmiemy pod uwagę, przykładowo jedną dziedzinę, na przykład fotografię, to mamy olbrzymie pole do popisu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.