Zdjęcia
naklejki 3d na ścianę
Napisane przez: Jun Ye
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Fotografia obrotowa ma szansę stać się narzędziem idealnym dla twojej działalności, przekonaj się, jakie możliwości daje

Fotografia bywa stosowana w marketingu od dawien dawna, pozwala ona w udany sposób pokazać konkretny produkt i namówić klienta do kupna. Wraz z rozwojem technologii komputerowej również fotografowie zyskali nowoczesne narzędzia do ulepszania oraz upiększania swoich wytworów. Dzięki temu fotografie można poddawać licznym przeróbkom i jeszcze lepiej pożytkować ich potencjał.
żarówka led
Napisane przez: theilr
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ekonomiczne oświetlenie LED – w jakich przypadkach się sprawdzi

Jasne i miłe dla oczu oświetlenie to współcześnie kwestia, jaka powinna być brana pod uwagę w każdym budynku. Zwłaszcza w nowoczesnych budynkach najlepiej pomyśleć o jak najlepszym dobraniu oświetlenia, ponieważ architektura XXI wieku jest pod tym względem wyjątkowo elastyczna – możliwe jest w niej przeważnie zamontowanie bardzo wielu typów lamp.
sigma 10-20
Napisane przez: David Mellis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Obiektyw jako najistotniejszy element aparatu fotograficznego

Jednym z najistotniejszych składników aparatu fotograficznego jest obiektyw. Przesądza on w wielkim stopniu o jakości fotografii.


Obiektyw jako najistotniejszy element aparatu fotograficznego

Obiektywy sigma a 35 f1.4 dg hsm cechuje się niezrównaną charakterystyką ekspresji, realizuje wygórowane oczekiwania fotografików o inklinacjach twórczych i artystycznych.
kraków
Napisane przez: Jonas Van den Eynde
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Fantastyczne dziejowe obrazy Krokowa wzbudzają zawsze zachwyt

Stare zdjęcia krajowych miast są wartościowym źródłem wiadomości jak wtedy wyglądała architektura domów czy też dróg. Antyki, jakie kiedyś dudniły życiem czy też ulice pełne kupców oraz ludzi, a też śliczne budynki zawsze ubogacają nasze piękne historyczne dzieje. Kraków na starej fotografii są znamienitym udokumentowanym źródłem danych i wspomnień.
obiektyw
Napisane przez: Ryan Bodenstein
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najlepszy pomysł na prezent dla amatora fotografii? Z pewnością najbardziej profesjonalny obiektyw. Jaki to?

Jak wybrać najlepszy prezent? Sprawa zdaje się dosyć problematyczna, ponieważ w tym sensie powinniśmy wziąć pod uwagę wiele czynników. Nie istnieje w zasadzie takie coś jak „idealny” prezent, bo każdy ma inne oczekiwania, pragnienia i inne zainteresowania. To w zasadzie powoduje, iż ciężko wybrać taką rzecz, jaka będzie doskonale pasowała dla naszego solenizanta. Wytycznych jest zbytnio dużo, aby odnaleźć pewien wspólny punkt dla każdej osoby, ale jak weźmiemy pod uwagę, przykładowo jedną dziedzinę, przykładowo fotografię, to mamy spore pole do popisu.
Fotografia ślubna w plenerze
Napisane przez: F. D. Richards
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Fotograf ślubny Łódź może pokazać interesujące wizje

Czy powiemy jak wstrzymać czas?
Dla wielu ludzi ślub będzie ważnym zdarzeniem, które przeważnie chcemy w dobry sposób zapisać, tak by móc do niego powrócić za każdym razem, jeżeli złapie nas taka ochota.
aparat
Napisane przez: Tirso Lecointere
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najnowsze nowinki w branży fotograficznej to na pewno interesująca fotografia 3D

Współcześnie znaczna większość ludzi ma swój osobisty aparat fotograficzny. W dużej mierze są to powszechne cyfrówki, gdzie oprócz zrobienia zdjęć możemy nagrać niedługi filmik. Praktycznie nie produkuje się już aparatów analogowych, do których trzeba było kupować klisze, na jakich z reguły mieściło się kilkanaście fotografii.
specjaliści
Napisane przez: Libertic
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

By na zawsze zatrzymać cudowne wspomnienia - usługi fotograficzne

Robienie zdjęć to działanie, jakie przychodzi nam niemalże automatycznie: dziś każdy ma aparat w swoim telefonie, więc robienie fotografii to nic godnego specjalnej uwagi. Jednakże jest kilka takich momentów w życiu każdego z nas, kiedy zwykłe pstrykanie zdjęć nie zda egzaminu.


By na zawsze zatrzymać cudowne wspomnienia - usługi fotograficzne

Z pewnością po tym wstępie każdy już wie, o które chwile może chodzić.
Kraków - rynek

Coś dla pasjonatów fotografii i nie tylko

Wszyscy cenieni fotografowie, jednak i amatorzy dopiero zaczynający swój fach, powinni poczytać historię fotografii. Jest to nierozerwalnie związane z poznawaniem interesujących historii kolejnych miast. U nas możemy wskazać mnóstwo niezwykłych pereł, które uwieczniono na zdjęciach.
aparat fotograficzny
Napisane przez: Rod Waddington
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Możliwości i oferta – fotografia w Warszawie

Większość kobiet podczas ciąży marzyłoby o tym, by uwiecznić na fotografiach swój błogosławiony stan. W Wałbrzychu istnieje szansa na to, by skorzystać z usług niezmiernie dobrych fotografów, szczególnie tych znających się na wykonywaniu zdjęć maluchów i kobiet w ciąży.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.