Obiektyw
transport
Napisane przez: Farbflut

Nowe hobby na okres letni, które będą zdolne pochłonąć bez reszty

Współcześnie coraz większa liczba dynamicznie działających konsumentów szuka form aktywności, które będą w stanie zagwarantować im należną chwilę wytchnienia od codziennej zapracowanej rzeczywistości.


Nowe hobby na okres letni, które będą zdolne pochłonąć bez reszty

Czas letni to jeden z najwłaściwszych momentów aby spróbować czegoś nowego w swoim życiu.
obiektywy marki Nikon
Napisane przez: Kitmondo Marketplace
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Idealny prezent na święta dla zapalonego fotografa?

Grudzień to przede wszystkim szaleństwo kupowania prezentów i wszelkich świątecznych potrzebnych rzeczy. Niezwykle często jest kłopot z wyborem jaki podarunek wybrać najważniejszej osobie. Nigdy nie wiadomo, co wybrać, żeby druga osoba była zachwycona. Wszelkie standardowe prezenty zwykle wydają się beznadziejne, a na najmocniej wypasiony upominek czasami brakuje pieniędzy. Najłatwiej, ale jednocześnie najtrudniej kupić prezent dla kogoś z jakąś pasją.
obiektyw
Napisane przez: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Na co zwrócić uwagę gdy wybieramy obiektyw? Jakie parametry są rzeczywiście najbardziej istotne i warte rozpatrzenia?

Jak nabyć najbardziej profesjonalny obiektyw? W tym celu należy pamiętać o paru wytycznych, dzięki czemu istnieje szansa, iż nasz zakup będzie bardzo udany. Jeśli planujemy nabyć obiektyw o bardzo wysokich parametrach optycznych, powinniśmy unikać zoomów o dużym zakresie, są to tego rodzaju, które pokrywają swoim zakresem dość szeroki kąt oraz tele. Pamiętajmy, że fizyki i optyki nie da się oszukać, im więc bardziej znaczący zakres oferowany przez zoom, tym większe kompromisy projektowe, na które się należy zdecydować. Bardzo polecane są obiektywy stałoogniskowe, przykładowo Sigma 50/1.4, ponieważ zmuszają do bardziej mądrego kadrowania, dość często są też lepsze pod kątem parametrów optycznych.
Fotografia
Napisane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Sprzęt fotograficzny i obiektyw w charakterze naprawy poziomu wytwarzanych zdjęć.

Fotografto bardzo słynna profesja w dzisiejszych czasach. Jednak, aby pozyskiwać coraz to nowych klientów i móc się udźwignąć finansowo, trzeba prezentować duży stopień zaangażowania w to co się wykonuje. Zleceniodawcy są niezmiernie wymagający. Oczekują pilnej, dokładnej pracy, liczą na to, iż terminy zostaną dotrzymane, a fotograf za każdym razem w gotowości.
Sigma
Zainspirowane przez: http://www.sigma-sklep.pl/

W którym miejscu mamy możliwość wypożyczyć obiektywy fotograficzne na korzystnych warunkach?

Nie da się ukryć, że specjalistyczny sprzęt fotograficzny zwykle jest dość drogim wydatkiem i dlatego nie każdy może sobie pozwolić na tego rodzaju zakup. Gdy jednak zależy nam na najnowocześniejszych urządzeniach, możemy zdecydować się na ich wypożyczenie. Obecnie punkty świadczące omawiane usługi charakteryzują się coraz większym powodzeniem na polskim rynku.
dżinsy od Levis
Napisane przez: John Fu
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak dobrać właściwie doskonały aparat fotograficzny z niezłym obiektywem

Aparaty cyfrowe z nazwijmy to - dolnej pułki, nie okazują się już dzisiaj tak chętnie kupowane przez klientów. Kompakty straciły wiele na rzecz telefonów komórkowych. Fotografia cyfrowa, która w minionej dekadzie stała się zjawiskiem powszechnym i dostępnym dla każdego, od pewnego czasu nabiera wyrafinowanego charakteru.
Genius 5050 V2
Napisane przez: Genius
Zainspirowane przez: Genius

Nabywamy aparat cyfrowy

Wiele osób kupując aparat fotograficzny dla siebie czy kogoś z rodziny sugeruje się promocją bądź często bezzasadnymi argumentami.


Nabywamy aparat cyfrowy

Na przykład nabywamy ciężką jak też skomplikowaną w obsłudze lustrzankę mającą obiektyw makro bo znajomy twierdzi, że jest to perfekcyjny aparat.
sigma 10-20
Napisane przez: David Mellis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Obiektyw jako najistotniejszy element aparatu fotograficznego

Jednym z najistotniejszych fragmentów aparatu fotograficznego jest obiektyw. Przesądza on w wielkim stopniu o jakości zdjęcia.


Obiektyw jako najistotniejszy element aparatu fotograficznego

Obiektywy sigma a 35 f1.4 dg hsm charakteryzuje się wyjątkową charakterystyką ekspresji, realizuje wygórowane oczekiwania fotografików o inklinacjach twórczych i artystycznych.
aparat fotograficzny Sigma
Zainspirowane przez: http://www.sigma-sklep.pl/

Na co patrzeć wybierając odpowiedni obiektyw do lustrzanki?

Wiele osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fotografowaniem, nie wie, w jaki sposób powinny wybrać odpowiedni obiektyw do lustrzanki. Wybór jest różnorodny, dlatego trudno nam podjąć trafną decyzję, szczególnie, iż stoimy dopiero na początku tej drogi i w zasadzie jeszcze niewiele wiemy. Nie musi być to tak problematyczne wyzwanie, jeżeli tylko poznamy kilka najistotniejszych zaleceń.
aparat Canon
Napisane przez: Alexandre Dulaunoy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy zdjęcia mogą sprawia jakiekolwiek kłopoty? Zależności między zdolnościami, talentem oraz zakupem optymalnego sprzętu.

Wraz z postępem nauki posuwa się do przodu także osprzęt dla fotografów. Jednocześnie jesteśmy w stanie zaobserwować modę na opisywanie się przez nastoletnich amatorów fachowcami przez to, że tata z mamą kupili im pierwszy aparat. Często od razu zaznaczając, że owy wydatek kilku tysięcy PLN ma się zwrócić. Co charakteryzuje więc konkretnego fachowca?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.