Dług
monety
Napisane przez: Kat R
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak bank nie chce pożyczać pieniędzy, to co możemy zrobić? Najbardziej korzystnie zgłosić się do firmy, która udziela krótkoterminowych pożyczek

Niestety, chociaż banki kuszą nas swoimi wspaniałymi ofertami to nie zawsze można z nich skorzystać. Właściwym rozwiązaniem tej sytuacji jest faktycznie pożyczka od rodziny albo skorzystanie z oferty jednej z firm pożyczkowych. Tego rodzaju firm funkcjonujących na naszym rynku jest już bardzo dużo.
programiści na konferencji
Napisane przez: Erik (HASH) Hersman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W wypadku jeżeli brakuje ci pracowników w firmie możesz decydować się na leasing pracowniczy, to dzisiaj popularne wyjście

Choć w Polsce nadal panuje spore bezrobocie, czasami dochodzi do sytuacji, że przedsiębiorca ma trudności z zatrudnieniem pracowników. Pomyślnie jest korzystne rozwiązanie tej niedogodności.
rozlicz pit 2016 online
Napisane przez: Dirk Tussing
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wypełnianie deklaracji podatkowej za 2016 rok przy pomocy narzędzi internetowych

długie kolejki przed Urzędami Skarbowymi w okresie poprzedzającym ostatni moment przedłożenia deklaracji podatkowej każdego roku zdają się przedłużać.


Wypełnianie deklaracji podatkowej za 2016 rok przy pomocy narzędzi internetowych

Rozliczający się od wielu lat wykazują tendencję do odkładania kwestii związanych z Pit-em na ostatni moment – w efekcie okres rozliczeń jest dla wielu bardziej problematyczny niż powinien.
Zarządzanie
Napisane przez: Wikilogia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wszystko o PIT-37, a więc co musisz wiedzieć zanim złożysz odpowiedni formularz przy dochodzie z tytułu umowy o pracę

Dla większości z nas obcowanie z formularzem PIT a więc złożeniem zeznania o personalnym dochodzie) jest sprowadzone do złożenia prośby konkretnej firmie rozliczeniowej o załatwienie tego przykrego obowiązku za nas. Zdarza się też i tak, iż PIT zostanie rozliczony za nas przez firmę, która nas zatrudnia.
fundusze inwestycyjne dla firm
Napisane przez: Roberto Nieves
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czym są fundusze inwestycyjne?

Fundusze inwestycyjne deklarują w swoim statucie (i nierzadko także w nazwie) w jakie instrumenty finansowe będą inwestować. Wybór tych instrumentów jest bardzo ważny - wpływa na potencjalny zysk, jaki fundusz ma szansę wypracować jak również na ryzyko, które wiąże się z inwestycją w ten fundusz.


Czym są fundusze inwestycyjne?

W nawiązaniu do powyższego przed wyborem danego funduszu inwestor powinien zapoznać się z polityką funduszu - w które instrumenty inwestuje, zbadać potencjalny zysk oraz ryzyko, dopasować dla siebie najbardziej właściwy fundusz czy portfel funduszy.
oprogramowanie business intelligence
Napisane przez: Wawel Service

W jaki sposób można polepszyć procesy w naszej firmie?

W dobrze zarządzanym przedsiębiorstwie trudno jest obecnie obejść się bez odpowiedniego pomocy informatycznego. W zasadzie do wszystkich obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa stosuje się współczesnych systemów i programów, a w wielu branżach pojawia się również profesjonalne oprogramowanie, wspomagające jakieś operacje.
komornik
Napisane przez: National Assembly for Wales
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kroki odzyskiwania zadłużenia od dłużnika wytycza metoda pozasądowa oraz sądowa.

Gdy spóźnia się klient z należnością za usługę, którą dla niego przeprowadziliśmy, wtedy możemy zacząć strategię odzyskiwania roszczenia. Pełny proces to parę etapów. Pierwszy krok to pozasądowe wezwanie dłużnika do należności, a dalszy krok to poprzez sąd.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.