Reklama
reklama
Napisane przez: Donald Lee Pardue
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Tworzymy agencję reklamową

Działalność agencji reklamowej zawiera całościowe projektowanie i przeprowadzanie kampanii marketingowych poprzez: planowanie i umieszczanie reklam w mediach drukowanych, radiu, środkach masowego przekazu, internecie a także innych publikatorach, planowanie i lokowanie reklam zewnętrznych w formie billboardu, paneli, gablot balonów reklamowych, ekspozycji okiennych, reklam na samochodach oraz autobusach itd., dystrybucję oraz doręczanie prospektów i próbek reklamowych, tworzenie stoisk jak też innych konstrukcji oraz miejsc wystawowych, prowadzenie kampanii marketingowych i pozostałe usługi promocyjne mające na celu przyciągnięcie lub utrzymanie klientów.
Telebim reklamowy
Napisane przez: Peter Cartledge
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sieć telebimów ma szansę pokazywać przeróżne reklamy

Telebimy to odpowiednie miejsce na pokazywanie reklam. Kiedy pragniemy posiadać świadomość, że nasza reklama będzie docierała do znacznej grupy ludzi, a co więcej pragniemy posiadać gwarancję, że będzie ona wciąż właściwie widoczna, bez względu na to, w jakich warunkach będzie pokazywana, to powinniśmy zwrócić uwagę na to co oferują nam telebimy.
nowe pojęcia w internecie
Napisane przez: Epicantus
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowe pojęcia, które znamy, ale których definicji nie znamy. Oto przykłady takich zagadnień

Obecnie mamy do czynienia z rożnymi zagadnieniami, które pojawiły się nie tak dawno, najczęściej są to obco brzmiące nazwy. Nie każdy ma świadomość o co w tym chodzi, więc często mamy tym problem. Postaramy się objaśnić trzy bardzo interesujące zagadnienia, które wciąż krążą w obiegu.
miasto pełne telebimów
Napisane przez: Matthias Mueller
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklama na ekranie LED

Reklama na monitorze LED pomoże nam wyróżnić naszą firmę oraz jej propozycję w natłoku masowej informacji, dzięki ciekawej a także dynamicznej formie pokazów jak też doskonałym umiejscowieniom monitorów LED, przyciągających spojrzenia ogromnej liczby potencjalnych klientów. Dzięki gigantycznym ekranom będziemy mogli przekazać szereg informacji czy propozycji w niespotykany dotychczas sposób.
monitoring domu

Czy wizytówka w dzisiejszych czasach ma jeszcze rację bytu? Gdzie sprawdza się na pewno?

Posiadanie własnej firmy jest związane z wieloma obowiązkami. W natłoku najróżniejszych spraw należy odnaleźć czas na dużo rzeczy. A na pewno nie powinniśmy zapominać o tym, iż stale musimy być widzialni dla ewentualnych odbiorców, którzy z naszych usług mogliby skorzystać.
WiFi
Napisane przez: Christiaan Colen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Marketing WiFI - nowoczesne i skuteczne narzędzie marketingowe!

Marketing WiFi to jedno z najnowocześniejszych i jednocześnie najskuteczniejszych narzędzi marketingowych oraz reklamowych. Stosuje go współcześnie sporo przedsiębiorstw, w szczególności hotele, bary, restauracje i także inne punkty gastronomiczne. Dzięki marketingowi WIFi managerzy barów mogą zidentyfikować przychodzących gości, zbierać ich opinie, oraz także przekazywać wiadomości o bieżących promocjach. Marketing restauracji pozwala skutecznie usprawnić oferowane usługi oraz zachęcić Kontrahentów do wielorazowego odwiedzania lokalu.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.