Kamera

Jak wybrać kamery dla sportowców?

Wakacje na desce – w zimie i w lecie – można utrwalić na filmie. Nowe możliwości są coraz większe, a za stosunkowo nieduże pieniądze możemy kupić naprawdę fachowy sprzęt.

Decydując się na kamerę, zwykle należy wybrać jej zastosowanie. Jeżeli marzy się nam kamera dla aktywnych, musimy poszukać sportowych modelach. Oczywiście cena jest zwykle typową przeszkodą, ale w tej sytuacji też trzeba określić, jak profesjonalny sprzęt wybieramy. Kamera do nagrywania w pewnym sensie portfolio narciarskich wyczynów musi być naturalnie droższa niż ta, mająca służyć tylko dokumentowaniu wypadów w góry. Istotne jest to, gdzie chcemy publikować filmy. Do internetu bez problemu wystarczą kamery SD, ale to HD zwiększa możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
video sony
Napisane przez: Timothy Dowd
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Produkty RTV w najniższej cenie

Obecnie produkty, które jeszcze niedawno w Polsce były zarezerwowane dla bogatszych obywateli, dzisiaj są dostępne niemal dla wszystkich. Nie istotne czy chodzi o komputer, tablet czy nawet kamerę, w mieszkaniach wielu rodzin możemy odszukać tego rodzaju produkty.
gps
Napisane przez: Tony Webster
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gadżety, dzięki jakim ma się szansę zatroszczyć się o własne bezpieczeństwo – w jaki sposób wskazane jest je kupować?

Dziś ma się do dyspozycji wiele ciekawych rozwiązań, które umożliwiają dużo lepiej zatroszczyć się o swoje bezpieczeństwo. To bardzo istotne, z tego względu nie należy się dziwić, że sporo osób chętnie z nich korzysta. Przykładem mogą być chociażby różnego rodzaju kamery, jakie są montowane na ulicach, w sklepach lub nawet na obszarach prywatnych posesji. Zainteresowaniem cechują się dodatkowo również atrapy kamery zewnętrznej, jakie w prawdzie nie nagrywają obrazu, ale idealnie udając prawdziwą kamerę, mogą odstraszyć ewentualnych złodziei.
Czajnik elektryczny Vera, czerwona skóra
Napisane przez: Bugatti
Zainspirowane przez: www.SmakProstoty.pl

Jaką zakupić kamerę do pojazdu? Komu może się ona przydać?

Ciężko obecnie sobie wyobrazić funkcjonowanie bez auta, korzystamy z niego każdego dnia, załatwiamy tak bardzo dużo spraw. Czasem mamy dziwaczne sytuacje na drodze, a w takich właśnie okolicznościach przydatny byłby sprzęt, który może to uwiecznić.
kamera samochodowa
Napisane przez: Ignat Gorazd
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Chcesz zdobyć pewne oraz wysokojakościowe urządzenia? Zapoznaj się z udostępnianymi testami oraz znajdź sprzęt dla siebie

Każdy człowiek chce dokonywać satysfakcjonujących i bezpiecznych sprawunków. To najlepsza sposobność do późniejszego zadowalającego użytkowania. Liczebność towarów na rynku nie upraszcza jednakże sprawy, czasami trudno jest zdecydować, co warto nabyć, ponieważ naprawdę jest najlepsze. Przydatne w takich sytuacjach bywają rankingi oraz testy, jakie przeprowadzają profesjonaliści.
Firma na rynku międzynarodowym, a ryzyko walutowe
Napisane przez: istock
Zainspirowane przez: istockphoto.com

Czy podoba nam się kamera GoPro Hero 5?.

Wyjeżdżamy na wakacje i pragniemy wszystko nagrywać? Bez wątpienia potrzeba się tutaj zaopatrzyć w małą kamerę, którą wszędzie będziemy mogli ze sobą wziąć i dzięki której będziemy mogli rejestrować obraz naprawdę świetnej jakości.
cyfrówki i gopro hero
Napisane przez: kent
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wielkie przygotowania do wyjazdu na narty

Nim wybierzemy się na narty należy wcześniej zadbać o ich właściwą konserwację, kontrolę butów do nart oraz regulację wiązań, szczególnie jeżeli jedzie z nami na narty młody człowiek. Wiadomo że dzieci rosną błyskawicznie i w buty z zeszłego sezonu mogą się po prostu nie zmieścić.
sprzęt fotograficzny od Sony
Napisane przez: Kitmondo Marketplace
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Które kamerki sportowe szczególnie polecam?

Ostatnio kamerki sportowe są bardzo powszechne. Bardzo dobrze, bo w końcu dzięki nim będziemy mieli możliwość najzwyczajniej przyjemnie spędzać czas. Sam jestem właścicielem takowej kamery - moim zdaniem to doskonały wynalazek. Lubię co pewien okres czasu pójść na choćby rower i nagrać coś.
kamera samochodowa
Napisane przez: Ray Bouknight
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy oglądaliśmy ranking tv?

Elektronikę nabywamy na kilka lat. Kiedy zdecydujemy się na zakup jakiejś elektroniki, to niejednokrotnie nastawiamy się, że będziemy z niej mogli korzystać przez kilka lat.
kamera na kask
Napisane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Co mogą dać aktualnie zaawansowane technologicznie kamery osobom, które się chcą bawić zarobkowo albo amatorsko w filmowanie.

Aktualnie już za kilkaset złotych zostać można posiadaczem zaawansowanej kamery, przy pomocy jakiej można nagrywać swoje najróżniejsze wyczyny. Sprzedawane aktualnie sportowe kamery mają możliwość rejestrowania w wysokiej rozdzielczości, mają dużą odporność na wodę, różnice temperatur i pył, i mają niewielkie, kompaktowe rozmiary.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.