Kamera
cyfrówki i gopro hero
Napisane przez: kent
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wielkie przygotowania do wyjazdu na narty

Zanim wybierzemy się na narty trzeba przedtem zadbać o ich odpowiednią konserwację, kontrolę butów do nart a również regulację wiązań, szczególnie jeżeli jedzie z nami na narty mały człowiek. Jak wiadomo pociechy rosną w mgnieniu oka i w buty z zeszłego roku mogą się zwyczajnie nie zmieścić.
dron
Napisane przez: Dave Lauretti
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dji Phantom dotrze w każde miejsce

Sporty ekstremalne szczycą się coraz większym powodzeniem, zatem zjawia się znacznie więcej jednostek, które chcą zarejestrować własne osiągnięcia i później pochwalić się nimi przed kolejnymi. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się kamery sportowe, które przypinane okazują się być do kasków i które rejestrują wszystkie wyczyny. Co niesamowite to fakt, że te kamery okazują się być specjalnie umacniane, a więc nawet przy wywróceniu się nic niedobrego nie powinno się z nimi zrobić, a dzięki takiemu sposobowi przypinania, osoby podziwiające filmik będą miały wrażenie, że same robiły te wszystkie akrobacje. To właśnie sprawia, że coraz więcej osób nabywa takie kamery i korzysta z nich podczas uprawiania sportu, przez co potem mają niesamowitą pamiątkę z własnych wyczynów.
kamera
Napisane przez: Joe Kunzler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Od niedawna niezwykle popularne stało się nagrywanie dosłownie wszystkiego co nas otacza.

Jednak nie są to jednak takie powszechne nagrania, takie które moglibyśmy zrealizować z naszego telefonu. Raczej trzeba tu jeszcze wziąć pod uwagę to, iż zazwyczaj nagrania dotyczą środowiska w momencie wykonywania rozmaitych ekstremalnych aktywności. Tak więc mamy okazję by twierdzić o potocznie określanych kamerkach sportowych, które różnym osobom ceniącym sobie aktywny styl życia, towarzyszą dosłownie w każdej nietypowej okoliczności.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.