Kamera
kamera
Napisane przez: Joe Kunzler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Od niedawna niezwykle popularne stało się nagrywanie dosłownie wszystkiego co nas otacza.

Ale nie są to mimo wszystko takie zwykłe nagrania, takie które moglibyśmy spokojnie wykonać z naszego telefonu. Najlepiej trzeba tu jeszcze uwzględnić to, iż zazwyczaj nagrania dotyczą otoczenia w czasie wykonywania różnych wyczynowych sportów. Zatem mamy okazję by twierdzić o tradycyjnie określanych kamerkach dla aktywnych, które wielu osobom lubiącym aktywny styl funkcjonowania, towarzyszą dosłownie w każdej ekstremalnej okoliczności.
cyfrówki i gopro hero
Napisane przez: kent
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wielkie przygotowania do wyjazdu na narty

Zanim wyjedziemy na narty musimy przedtem zadbać o ich właściwą pielęgnację, przegląd butów do nart jak także regulację wiązań, zwłaszcza kiedy jedzie z nami na narty mały człowiek. Nie ulega wątpliwości że pociechy rosną migiem i w buty z zeszłego sezonu mogą się po prostu nie zmieścić.
Firma na rynku międzynarodowym, a ryzyko walutowe
Napisane przez: istock
Zainspirowane przez: istockphoto.com

Czy podoba nam się kamera GoPro Hero 5?.

Jedziemy na wakacje i chcemy wszystko nagrywać? Z pewnością powinno się tu zaopatrywać w niewielką kamerę, którą wszędzie będziemy mogli ze sobą wziąć i dzięki której będziemy mieli szansę nagrać obraz niesamowicie świetnej jakości.
widok z kamery go pro podczas górskiej jazdy na rowerach
Napisane przez: cédric
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowoczesne gadżety, inaczej co dzisiaj oferuje dla nas technika? Sprawdzamy urządzenia GoPro!

Raczej nikogo nie trzeba przekonywać co do tego, że technika rozwinęła się w zastraszającym tempie. To, co obecnie będzie na porządku dziennym i standardem jeszcze kilkanaście lat temu nawet się nie mieściło to w głowie. Dzisiaj bez różnych akcesoriów nie wyobrażamy sobie codzienności. Będą również i te, które dostarczają nam sporo przyjemności.

Jak wybrać kamery dla sportowców?

Szaleństwa na desce – te zimowe i letnie – każdy może utrwalić na filmie. Dzisiejsze możliwości są coraz większe, a za stosunkowo nieduże pieniądze można nabyć całkiem dobry sprzęt.

Decydując się na kamerę, zwykle należy określić jej zastosowanie. Gdy potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, musimy szukać w konkretnych modelach. Oczywiście koszt jest najczęściej istotną przeszkodą, ale w tej sytuacji także decydujemy, jak fachowy sprzęt wybieramy. Kamera do robienia w pewnym sensie portfolio rolkowych wyczynów musi być oczywiście lepsza niż taka, mająca służyć jedynie pamiątkom z wypadów w góry. Istotne jest to, gdzie zamierzamy publikować filmiki. Do internetu spokojnie wystarczą kamery SD, jednak to HD rozszerza możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
praca
Napisane przez: U.S. Department of Agriculture
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Elektroniczne rzeczy - ulubione przedmioty osób posiadających pieniądze

Gadżeciarze mają interesujące życie - jeżeli tylko nie mają z owego tytułu dużych kłopotów finansowych... No cóż, w zasadzie sytuacja jest taka, że w istocie gadżeciarstwo to dosyć drogie hobby, lecz ciężko jednoznacznie powiedzieć, iż w przypadku zapalonych gadżeciarzy to tak bardzo trudne do przełknięcia.
Kamera GoPro Hero3
Zainspirowane przez: http://kamerynakask.pl/

Rozmaite kamerki na rower

Klienci sklepów ze sprzętem zasięgają informacji na forach internetowych i strony internetowe poszczególnych producentów oferujących kamery, aby poznać zdanie na ich temat osób je używających. Idąc na poszukiwania odpowiedniego urządzeń nagrywających jakim jest kamera na kask, najważniejsze jest wcześniejsze przemyślenie własnych kryteriów. Najważniejsze, biorąc pod uwagę sprzęty nagrywające jest to, by jakość rejestrowanego obrazu doskonale odzwierciedlała realne| zjawiska.
Czajnik elektryczny Vera, czerwona skóra
Napisane przez: Bugatti
Zainspirowane przez: www.SmakProstoty.pl

Jaką zakupić kamerę do pojazdu? Komu może się ona przydać?

Ciężko dzisiaj sobie wyobrazić funkcjonowanie bez auta, korzystamy z niego na co dzień, załatwiamy tak wiele spraw. Niekiedy mamy dziwne sytuacje na drodze, a w tych właśnie momentach przydatny byłby sprzęt, jaki może to uwiecznić.
gps
Napisane przez: Tony Webster
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gadżety, dzięki jakim ma się szansę zatroszczyć się o własne bezpieczeństwo – w jaki sposób wskazane jest je kupować?

Dziś ma się do dyspozycji wiele ciekawych rozwiązań, jakie pozwalają o wiele lepiej zatroszczyć się o własne bezpieczeństwo. To dosyć istotne, z tego powodu nie należy się dziwić, że sporo osób z chęcią z nich korzysta. Przykładem mogą być między innymi różnego rodzaju kamery, które są montowane na ulicach, w sklepach czy nawet na obszarach prywatnych posesji. Popularnością cechują się poza tym również atrapy kamery zewnętrznej, jakie w prawdzie nie nagrywają obrazu, ale idealnie udając prawdziwą kamerę, mogą odstraszyć potencjalnych złodziei.
dron
Napisane przez: Dave Lauretti
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dji Phantom dotrze w każde miejsce

Sporty ekstremalne radują się coraz większym powodzeniem, więc zjawia się znacznie więcej jednostek, które pragną uwiecznić własne osiągnięcia oraz potem poszczycić się nimi przed kolejnymi. Przez to coraz znaczniejszą popularnością radują się kamery sportowe, które mocowane są do kasków i które dokumentują wszystkie dokonania. Co niesamowite to fakt, że te kamery są odpowiednio umacniane, a więc nawet przy upadku nic niedobrego nie powinno się z nimi stać, a dzięki takiemu sposobowi mocowania, jednostki oglądające film będą posiadały wrażenie, że samodzielnie wykonywały te wszystkie wyczyny. To właśnie spowoduje, że coraz więcej osób kupuje takie kamery oraz używa z nich podczas uprawiania sportu, przez co później posiadają niesamowitą pamiątkę z własnych akrobacji.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.