Motywacja
praca
Napisane przez: KIANO
Zainspirowane przez: KIANO

Co oznacza pojęcie polityka kadrowa przedsiębiorstwa oraz jakie znaczące funkcje musi spełniać?

W tym artykule poruszymy znaczącą kwestię polityki kadrowej, która współcześnie jest obecna w każdej firmie, instytucji bądź też przedsiębiorstwie. Szczególnie skupimy się na dwóch znaczących kwestiach. Po pierwsze objaśnimy czym tak właściwie jest polityka kadrowa i co znaczy to pojęcie, a po drugie omówimy istotne role polityki kadrowej, jakie koniecznie musi realizować.
gra
Napisane przez: Sarah Joy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gry przeglądarkowe nie wychodzą z mody

Czasami dzieje się tak, że potrzebujemy się odprężyć, kilka minut spędzonych przy jakiejś grze pomaga nam się oczyścić oraz nabrać sił do późniejszego zadania. Przez to właśnie takim powodzeniem radują się gry przeglądarkowe, które możemy niesamowicie prędko znaleźć, są zróżnicowane, a jednocześnie mało skomplikowane kiedy chodzi o grę i co najistotniejsze, funkcjonują na każdej przeglądarce, więc nie potrzebujemy do nich żadnego specjalnego sprzętu, ponieważ będą funkcjonowały nawet na najsłabszym komputerze.
pracownik
Napisane przez: Alper Çuğun
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Zbadanie zadowolenia pracowników przez oceny pracowników

Diagnozowanie satysfakcji i zadowolenia pracowników jest bardzo znaczącym elementem, który powinien być obecny w każdej firmie, instytucji bądź również przedsiębiorstwie. Odkrywanie zadowolenia pracowników z wykonywanej przez nich pracy to nic innego jak oceny pracownicze, jakie zezwalają na ustalenie zadowolenia pracowników w kontekście pewnych wyłowionych okręgów. Do takich okręgów może zaliczać się między innymi wielkość wynagrodzenia, system motywacyjny w pracy, atmosfera dominująca w miejscu pracy itd.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.