Portal
laptop, strona internetowa
Napisane przez: Kārlis Dambrāns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Strony www są dziś potrzebne

Miejsce w internecie to teraz podstawa

Strony www są dziś potrzebne

Kiedy chcemy mieć pewność, że będziemy posiadali dobry kontakt z kontrahentem, to musimy robić wszystko, żeby bez najmniejszych przeszkód miał szansę się on z nami porozumiewać oraz sprawdzać co mu chcemy zaoferować. Przez to właśnie powinniśmy myśleć, w jaki sposób zapewnić sobie perfekcyjny kontakt z kontrahentem i jak najlepiej prezentować mu własną propozycję.
okulary i książka
Zainspirowane przez: flickr.com

przebrany zbiór najważniejszych rad księgowych

Specjalistyczny portal będący do dyspozycji na stronach internetowych kierowany w zasadzie do księgowych, kadrowych, osób prowadzących działalność gospodarczą, właścicieli biznesów, oraz urzędników. Portal księgowy z reguły podzielony jest na sekcje. Jest to wyselekcjonowany zestaw najistotniejszych informacji, porad i instrumentów przydatnych w pracy każdego specjalisty, przygotowany został przez wykwalifikowanych ekspertów w danej dziedzinie. Na tym portalu znajdują się wszelkie kalkulatory przydatne przy planowaniu finansów.
firma - odbitka
Napisane przez: Prentsa Aldundia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Warunki efektywnego wdrożenia systemu BI

Obalając mity powinniśmy na wstępie zaznaczyć, że Business Intelligence nie jest technologią informatyczną lecz obrazem funkcjonowania systemu informacyjnego w przedsiębiorstwie. Główną ideą Business Intelligence jest demokratyzacja dojścia do informacji w firmie.
Zarządzanie
Napisane przez: Wikilogia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wszystko o PIT-37, a więc co musisz wiedzieć zanim złożysz odpowiedni formularz przy dochodzie z tytułu umowy o pracę

Dla większości z nas kontakt z formularzem PIT a więc składaniem zeznania o osobistym dochodzie) sprowadza się do złożenia zapytania danej firmie księgowej o załatwienie tego przykrego obowiązku w naszym imieniu. Zdarza się też i tak, że PIT jest rozliczany za nas przez naszego pracodawcę.
darmowy

W czym pomoże portal podatkowy? Jakiego rodzaju informacje można tam znaleźć? W czym może nam pomóc?

Podatki to raczej średnio lubiany temat. Dlatego z reguły bez przekonania zgłębiamy ten temat. Całe szczęście, praktycznie co roku pojawiają się jakieś udogodnienia, jakie pozwalają w miarę bezboleśnie przejść przez potrzebną do spełnienia procedurę
pomoc, porada
Napisane przez: blu-news.org
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdzie szukać wskazówek na trudne tematy?

Nie ma chyba najmniejszych nawet wątpliwości co do tego, że internet jest fantastycznym narzędziem które służy nam na wiele najróżniejszych sposobów. Wielu ludzi wykorzystuje go na przykład głównie w celach rozrywkowych, podczas gdy dla innych jest on ważnym narzędziem pracy; równocześnie jednak dla absolutnie każdego człowieka w dużym lub małym stopniu stanowi on przede wszystkim niewyczerpane źródło informacji na różne tematy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.