Portal
darmowy

W czym pomoże portal podatkowy? Jakiego rodzaju informacje można tam znaleźć? W czym może nam pomóc?

Podatki to z reguły średnio lubiany temat. Z tej przyczyny najczęściej niezbyt chętnie zgłębiamy ten temat. Na szczęście, praktycznie co roku pojawiają się różnego rodzaju udogodnienia, jakie pozwalają w miarę bezboleśnie przebrnąć przez potrzebną do spełnienia procedurę
firma - odbitka
Napisane przez: Prentsa Aldundia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Warunki efektywnego wdrożenia systemu BI

Obalając pewne mity musimy na wstępie zaakcentować, iż BI nie jest technologią informatyczną lecz obrazem funkcjonowania systemu informacyjnego w przedsiębiorstwie. Fundamentalną ideą BI jest demokratyzacja dojścia do danych w przedsiębiorstwie.
laptop, strona internetowa
Napisane przez: Kārlis Dambrāns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Strony www są dziś potrzebne

Klient powinien posiadać kontakt z przedsiębiorstwem

Strony www są dziś potrzebne

Jeżeli chcemy mieć pewność, że będziemy posiadali dobry kontakt z klientem, to musimy zrobić wszystko, żeby bez żadnych przeszkód mógł się on z nami porozumiewać oraz sprawdzać co mu chcemy zaproponować. Przez to właśnie musimy myśleć, w jaki sposób zagwarantować sobie perfekcyjny kontakt z klientem i jak najciekawiej przedstawiać mu własną ofertę.
Zarządzanie
Napisane przez: Wikilogia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wszystko o PIT-37, a więc co musisz wiedzieć zanim złożysz odpowiedni formularz przy dochodzie z tytułu umowy o pracę

Dla większości z nas obcowanie z formularzem PIT a więc złożeniem zeznania o personalnym dochodzie) jest sprowadzone do złożenia prośby konkretnej firmie rozliczeniowej o załatwienie tego przykrego obowiązku za nas. Zdarza się też i tak, iż PIT zostanie rozliczony za nas przez firmę, która nas zatrudnia.
okulary i książka
Zainspirowane przez: flickr.com

przebrany zbiór najważniejszych rad księgowych

Specjalistyczny portal będący do dyspozycji na stronach internetowych kierowany w zasadzie do księgowych, kadrowych, osób prowadzących działalność gospodarczą, właścicieli biznesów, oraz urzędników. Portal księgowy z reguły podzielony jest na sekcje. Jest to wyselekcjonowany zestaw najistotniejszych informacji, porad i instrumentów przydatnych w pracy każdego specjalisty, przygotowany został przez wykwalifikowanych ekspertów w danej dziedzinie. Na tym portalu znajdują się wszelkie kalkulatory przydatne przy planowaniu finansów.
pomoc, porada
Napisane przez: blu-news.org
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdzie szukać wskazówek na trudne tematy?

Nie ma chyba najmniejszych nawet wątpliwości co do tego, że internet jest fantastycznym narzędziem które służy nam na wiele najróżniejszych sposobów. Wielu ludzi wykorzystuje go na przykład głównie w celach rozrywkowych, podczas gdy dla innych jest on ważnym narzędziem pracy; równocześnie jednak dla absolutnie każdego człowieka w dużym lub małym stopniu stanowi on przede wszystkim niewyczerpane źródło informacji na różne tematy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.