Rachunek
finanse

Nowy produkt bankowy - konto firmowe, jeszcze chętniej wybierane przez klientów

Wraz z rosnącymi potrzebami ludzi banki uaktualniają swoje propozycje, by jak najdokładniej dopasować się do wymagań każdego użytkownika. Niezwykle kluczowe jest nie jedynie zdobycie jak najogromniejszej ilości nowych klientów, lecz również podtrzymanie ich przez jak najdłuższy czas. Nadzwyczaj często jest tak, że oferty dla nowszych klientów są zdecydowanie bardziej korzystne aniżeli te, które mają wieloletni już użytkownicy. Banki muszą kierować na to atencję i wdrażać interesujące rozwiązania dla klientów, jacy użytkują z ich rozwiązań już niezmiernie długo.
Księgowość, finanse
Napisane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Prowadzenie własnej firmy - co należy wiedzieć?

W dzisiejszych czasach bardzo dużo osób decyduje się na założenie własną działalność. Istnieje przekonanie, że jest to jedna z najlepszych opcji zatrudnienia, obok umowy o pracę. Oczywiście takie zadanie wymaga maksymalnego zaangażowania i związany jest z wieloma formalnościami. Po pierwsze bardzo ważny jest pomysł.
księgowość
Napisane przez: Lucas Hayas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego Wrocław uważana jest za jedno z lepiej rozwijających się lokalizacji w Polsce?

Wrocław to jedno z piękniejszych miast w Polsce. „The Guardian” ogłosił jednym z bardziej interesujących lokalizacji do zwiedzenia. To również jedno z lepszych miejsc dla rozwijania biznesu. Co sprzyja rozwojowi rzeczonego miasta?

Rola oraz przeznaczenie ciepłomierza
Niepokoją cię rachunki za ogrzewanie?

ciepłomierz
Napisane przez: haru__q
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jest to urządzenie pozwalające na sporą oszczędność budżetu i sposobność przeznaczenia gotówki na inne, przyjemniejsze cele, na przykład weekendowy wypad z bliskimi nad jezioro. Czym dokładnie są ciepłomierze oraz jakie są ich cele?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.