Rachunek
Księgowość, finanse
Napisane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Prowadzenie własnej firmy - co należy wiedzieć?

W dzisiejszych czasach bardzo dużo osób decyduje się na założenie własną działalność. Istnieje przekonanie, że jest to jedna z najkorzystniejszych opcji zarobku, obok umowy o pracę. Rzecz jasna taki proces wymaga maksymalnego zaangażowania i związany jest z wieloma formalnościami. Przede wszystkim bardzo istotny jest pomysł.
finanse

Nowy produkt bankowy - konto firmowe, jeszcze chętniej wybierane przez klientów

Wraz z wzrastającymi potrzebami ludzi banki uaktualniają swoje propozycje, by jak najdoskonalej przystosować się do wymagań każdego kontrahenta. Nadzwyczaj kluczowe jest nie wyłącznie zdobycie jak największej liczby nowych użytkowników, lecz też utrzymanie ich jak najdłużej. Niezmiernie często bywa tak, iż oferty dla nowszych klientów są dużo bardziej korzystne niż te, jakie mają kilkuletni już klienci. Banki muszą brać to pod nacisk i wprowadzać ciekawe rozwiązania dla klientów, jacy użytkują z ich świadczeń już wyjątkowo długo.
księgowość
Napisane przez: Lucas Hayas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dlaczego Wrocław uważana jest za jedno z lepiej rozwijających się lokalizacji w Polsce?

Wrocław to jedno z piękniejszych miast w Polsce. „The Guardian” ogłosił jednym z bardziej interesujących lokalizacji do zwiedzenia. To również jedno z lepszych miejsc dla rozwijania biznesu. Co sprzyja rozwojowi rzeczonego miasta?

Rola oraz przeznaczenie ciepłomierza
Niepokoją cię rachunki za ogrzewanie?

ciepłomierz
Napisane przez: haru__q
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jest to urządzenie pozwalające na sporą oszczędność budżetu i sposobność przeznaczenia gotówki na inne, przyjemniejsze cele, na przykład weekendowy wypad z bliskimi nad jezioro. Czym dokładnie są ciepłomierze oraz jakie są ich cele?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.