Komputer
biuro
Napisane przez: Maryland GovPics
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co ma znaczenie w trakcie pracy biurowej?

Każde biuro rządzi się swoimi prawami. By jednak praca w nim przebiegała naprawdę szybko oraz sprawnie, trzeba sięgać po odpowiednie procedury i niezbędne oprogramowanie komputerowe. Za sprawą tego praca będzie błyskawiczna, sprawna oraz pozbawiona napięcia, które może poważnie zmniejszać wydajność osób zatrudnionych. Na co patrzeć? Co jest przydatne?
internet
Napisane przez: iStock
Zainspirowane przez: iStock

Nie jesteśmy tak anonimowi jakby nam się to zdawało

Niby zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze działania w Internecie nie są anonimowe, że do każdego tak na pewno można dojść, a jednak czasem słyszymy o nierozważnych zachowaniach, które sprawiają, że ktoś otrzymuje rzeczywiście dotkliwą nauczkę. Przez to trzeba zaznaczyć, iż w świecie informatyki istnieje kilka sieci, od których zależy, kto posiada dojście do naszych danych i iż tak na pewno nigdy nie jesteśmy tak anonimowi jak nam się zdaje.
Odkrycie naukowe
Napisane przez: Kārlis Dambrāns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co powinniśmy wiedzieć o naprawach? Czy dobrze samemu się za to zabierać? W jakiego rodzaju sytuacjach to dopuszczalne?

Przedmioty jak to przedmioty mogą idealnie działać przez dłuższy czas, a następnie ni stąd, ni zowąd ulegają zepsuciu. Mówimy w takiej sytuacji, że jest to złośliwość rzeczy martwych i jest w tym pewna słuszność, gdyż dość często różnorodne przedmioty ulegają zepsuciu właśnie wtedy, gdy jest na to najgorsza pora, {na przykład|przykładowo|np.
sortownik odpadów
Napisane przez: Franke Polska Sp. z o.o.
Zainspirowane przez: http://www.franke.pl/franke-13455-sortowniki-odpadow.html

Zadbaj o środowisko

Troska o środowisko przyrodnicze przestaje być już jedynie dziwną modą. Jeszcze jakiś czas temu wszystkich, którzy pasjonowali się ekologią i wprowadzali jej reguły w swoje codzienne życie, traktowaliśmy jak uroczych szaleńców. Dzisiaj jednakże ochrona środowiska to obowiązek. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, w jakim stanie jest nasza planeta. Działalność człowieka nie przyniosła naturze niczego dobrego, dlatego dzisiaj powinniśmy odkupić wszelkie błędy.
jaki sprzęt wybrać
Napisane przez: Microsiervos Geek Crew
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Testy i rankingi elektroniki, czyli jaki tablet zakupić, by cieszyć się sprzętem na bardzo długo?

Planujesz zakup ekwipunku elektronicznego i nie wiesz jaki tablet kupić? Już dziś zapoznaj się z paroma prostymi zasadami jakimi można się kierować przy doborze sprzętu. W ten sposób znajdziesz to co dla Ciebie najlepsze. Przy zakupie tabletu warto wiedzieć, że tablety mogą mieć różnorodne systemy operacyjne (Android, iOS, Windows), mogą mieć też przeróżne wielkości ekranu, a także rozmaite bazowe wskaźniki techniczne (takie jak pamięć RAM, pojemność dysku twardego, procesor).
materiały biurowe
Napisane przez: Denise Krebs
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na jakie rzeczy zwracać uwagę wybierając etui na urządzenia elektroniczne? Co ma znaczenie?

Warto zadbać o jak najdłuższy żywot posiadanych przez nas sprzętów elektronicznych, takich jak mobilny komputer, smartfon, albo tablet. Jak to zrobić? Dobrze jest zaraz na początku kupić odpowiednie etui.
komputer
Napisane przez: Serge Kij
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak wygodnie korzystać z komputera

Komputer jest jednym z najpopularniejszych przedmiotów kupowanych dziś. Jest to podyktowane ogromną uniwersalnością - wykorzystujemy komputer prawie do wszystkiego. Nikogo nie musimy przekonywać do tego, że w miejscu zatrudnienia bez komputera nie można działać. Prywatnie również powszechnie używamy komputera. Wiele osób czyta gazety w postaci elektronicznej, zaś nieomal każdy korzysta z dowolnego serwisu społecznościowego.
Drukarka 3D
Napisane przez: Marc Huguet Reyes
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rzecz o współczesnych materiałach używanych w procesie drukowania, czyli zdawkowy informator

Wyraz druk kojarzymy zazwyczaj z wynalazkiem Gutenberga. Dzięki jego myśli ludzkość mogła zrobić duży skok cywilizacyjny i przejść z epoki manuskryptów w erę nowoczesności, gdzie produkuje się materiały drukowane. Chociaż pierwszych maszyn drukarskich nie można w żaden sposób porównać do dzisiejszych drukarek komputerowych, to i tak dzieło Gutenberga zostało przez potomków docenione i w przeciągu stuleci unowocześniane. I tak dzisiaj praktycznie żaden właściciel notebooka już nikt nie wyobraża sobie nawet tego zwyczajnego życia bez drukarek.
Dyski TRANSCEND PSD520
Napisane przez: TRANSCEND
Zainspirowane przez: TRANSCEND

W jaki sposób nabyć laptop? Jaki będzie idealny?

Jeden notebook nie jest równy drugiemu. Już w fazie przeglądania ofert w sklepach pojawiają się istotne pytania: którego laptopa wybrać?


W jaki sposób nabyć laptop? Jaki będzie idealny?

Jedno z najczęstszych pytań, które pada w trakcie wyboru notebooka, dotyczy operacyjnego systemu.
USA
Napisane przez: Maciej Miąsik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Drukarki przestrzenne - nowy wymiar maszyn

nauka, w praktycznie każdym jej zakresie, nieustannie idzie na przód. Farmaceutyka pomaga nam wyleczyć się z wielu ciężkich chorób, fizyka odkrywa przed nami sekrety wszechświata, Informatyka znacząco ułatwia nam codzienność.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.