Zdjęcie
strona internetowa
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu/

Ładna strona internetowa czyli...?

Czy projektowanie stron internetowych to ciągle opłacalne zajęcie? Dziś, gdy dostępnych jest mnóstwo darmowych silników a także layoutów stron, kiedy za niewielkie pieniądze można kupić potrzebne zdjęcie, kiedy tak właściwie każdy samodzielnie może stworzyć swoją stronę internetową. Odpowiedź na tak postawione pytanie jest jedna - oczywiście, że tak.
etui do Samsung Galaxy A5
Napisane przez: goddard studio 13
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Funkcjonalne i oryginalne etui do Samsung Galaxy

Smartfony to przydatne, funkcjonalne telefony z ogromnym wyświetlaczem dotykowym, z których ochoczo korzysta sporo osób. Smartfony są niezwykle komfortowe, duży wyświetlacz na pewno jest idealnym ułatwieniem, szczególnie jeżeli częstokroć korzystamy z Internetu w telefonie czy też portali społecznościowych.
Sigma
Zainspirowane przez: http://www.sigma-sklep.pl/

Fotografia dla wszystkich

Kiedyś fotografia była czymś, co zarezerwowane było jedynie dla osób posiadających aparat, a oprócz niego mających profesjonalne umiejętności robienia fotografii. Wówczas wykonywano je niezbyt często, przede wszystkim z powodu znaczących okazji. Dziś czasy się nieco zmieniły i każdy z nas może pstrykać fotografie bez względu na czas oraz miejsce. Dostęp do technologii sprawił, że posiadanie najwyższej klasy aparatów dla wielu ludzi nie jest koniecznością.
dziecko
Napisane przez: Mustela
Zainspirowane przez: Mustela

Unikatowe zdjęcia dziecięce

Jest okazja dokładnie zauważyć, nawet, podczas gdy nie posiada się zbyt sporo wspólnego z tego typu wyspecjalizowaną branżą jak fotografia, iż wyłania się jeszcze więcej zdjęć z dziećmi. I nie pozostają to fotografie standardowe, lecz rzeczywiście wyjątkowo nietuzinkowe. Takie, po jakich natychmiastowo będzie okazja spostrzec, że dla wykonujących je fotografów były czymś więcej niż wyłącznie prostym zdjęciem. Widać, że ludzie je wykonujący to artyści, którzy własną pracę traktują jak pasję.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.