Zdjęcie
dziecko
Napisane przez: Mustela
Zainspirowane przez: Mustela

Unikatowe zdjęcia dziecięce

Można wprost zauważyć, nawet, podczas gdy nie ma się zbytnio dużo kontaktu z taką konkretną branżą jak fotografia, że wyłania się coraz więcej zdjęć dzieci. A nie pozostają to fotografie podstawowe, lecz faktycznie wyjątkowo oryginalne. Takie, po jakich natychmiast będzie okazja spostrzec, że dla autorów są czymś więcej aniżeli tylko zwykłym zdjęciem. Można spostrzec, iż ludzie je wykonujący to artyści, jacy swoją pracę postrzegają jako pasję.
strona internetowa
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu/

Ładna strona internetowa czyli...?

Czy projektowanie stron internetowych to nadal intratne zajęcie? Obecnie, gdy w internecie jest bardzo wiele bezpłatnych silników a także grafik stron, kiedy za grosze można kupić potrzebne zdjęcie, gdy tak w zasadzie każdy samodzielnie może stworzyć własną stronę w internecie. Odpowiedź na tak postawione pytanie jest jedna - oczywiście, że tak.
ślub - zdjęcie
Napisane przez: Nicola Romagna
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdzie znaleźć dobrego fotografa z Gdyni

Swój ślub to chwila niezwykle ważna, do jakiej koniecznie trzeba się wcześniej nadzwyczaj dobrze przygotować. Wybranie odpowiedniego miejsca na ślub zwykle nie jest zwyczajowo sprawą banalną, podobnie jak orkiestry, a cóż dopiero wybranie perfekcyjnego fotografa, do którego obowiązków należy zapisanie tego niepowtarzalnego momentu w kadrach.
etui do Samsung Galaxy A5
Napisane przez: goddard studio 13
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Funkcjonalne i oryginalne etui do Samsung Galaxy

Smartfony to praktyczne, funkcjonalne telefony z okazałym wyświetlaczem dotykowym, z których entuzjastycznie korzysta mnogość osób. Smartfony są niesłychanie wygodne, wielki wyświetlacz na pewno jest doskonałym ułatwieniem, szczególnie jeśli w wielu przypadkach korzystamy z Internetu w telefonie albo portali społecznościowych.
Sigma
Zainspirowane przez: http://www.sigma-sklep.pl/

Fotografia dla wszystkich

Kiedyś fotografia była czymś, co zarezerwowane było wyłącznie dla osób posiadających aparat, a prócz niego mających profesjonalne zdolności wykonywania fotografii. Wówczas robiono je niezbyt często, nade wszystko z powodu dużych okazji. Dzisiaj czasy się odrobinę zmieniły oraz każdy z nas może pstrykać fotografie niezależnie od czasu oraz miejsca. Dostęp do technologii spowodował, iż posiadanie wysokiej klasy aparatów dla wielu ludzi nie jest koniecznością.
czarno-białe zdjęcie ślubne
Napisane przez: @sage_solar
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak odnowić stare fotografie, aby móc ponownie cieszyć się ich pięknem?

Większość z nas ma na strychu stare fotografie. Są to ujęcia naszych bliskich albo też fotografie miast, np. Kraków na starych zdjęciach, dzięki którym można zobaczyć, w jaki sposób kiedyś prezentowało się to przepiękne miasto. Niestety z biegiem lat zdjęcia tracą swój blask. Jak temu zaradzić?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.