Zdjęcie
ślub - zdjęcie
Napisane przez: Nicola Romagna
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdzie znaleźć dobrego fotografa z Gdyni

Własny ślub to chwila niezwykle istotna, do której zdecydowanie należy się wcześniej doskonale przygotować. Wybór dobrego miejsca na ślub zwykle nie bywa zwyczajowo sprawą banalną, podobnie jak zespołu, a cóż dopiero wybranie najlepszego fotografa, do którego pracy należy uwiecznienie tego nadzwyczajnego momentu w kadrach.
czarno-białe zdjęcie ślubne
Napisane przez: @sage_solar
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak odnowić stare fotografie, aby móc ponownie cieszyć się ich pięknem?

Większość z nas ma na strychu stare fotografie. Są to ujęcia naszych bliskich albo też fotografie miast, np. Kraków na starych zdjęciach, dzięki którym można zobaczyć, w jaki sposób kiedyś prezentowało się to przepiękne miasto. Niestety z biegiem lat zdjęcia tracą swój blask. Jak temu zaradzić?
strona internetowa
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu/

Ładna strona internetowa czyli...?

Czy projektowanie stron internetowych to ciągle opłacalne zajęcie? Dziś, gdy dostępnych jest mnóstwo darmowych silników a także layoutów stron, kiedy za niewielkie pieniądze można kupić potrzebne zdjęcie, kiedy tak właściwie każdy samodzielnie może stworzyć swoją stronę internetową. Odpowiedź na tak postawione pytanie jest jedna - oczywiście, że tak.
etui do Samsung Galaxy A5
Napisane przez: goddard studio 13
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Funkcjonalne i oryginalne etui do Samsung Galaxy

Smartfony to praktyczne, funkcjonalne telefony z okazałym wyświetlaczem dotykowym, z których entuzjastycznie korzysta mnogość osób. Smartfony są niesłychanie wygodne, wielki wyświetlacz na pewno jest doskonałym ułatwieniem, szczególnie jeśli w wielu przypadkach korzystamy z Internetu w telefonie albo portali społecznościowych.
Sigma
Zainspirowane przez: http://www.sigma-sklep.pl/

Fotografia dla wszystkich

Kiedyś fotografia była czymś, co zarezerwowane było wyłącznie dla osób posiadających aparat, a prócz niego mających profesjonalne zdolności wykonywania fotografii. Wówczas robiono je niezbyt często, nade wszystko z powodu dużych okazji. Dzisiaj czasy się odrobinę zmieniły oraz każdy z nas może pstrykać fotografie niezależnie od czasu oraz miejsca. Dostęp do technologii spowodował, iż posiadanie wysokiej klasy aparatów dla wielu ludzi nie jest koniecznością.
dziecko
Napisane przez: Mustela
Zainspirowane przez: Mustela

Unikatowe zdjęcia dziecięce

Jest okazja dokładnie zauważyć, nawet, podczas gdy nie posiada się zbyt sporo wspólnego z tego typu wyspecjalizowaną branżą jak fotografia, iż wyłania się jeszcze więcej zdjęć z dziećmi. I nie pozostają to fotografie standardowe, lecz rzeczywiście wyjątkowo nietuzinkowe. Takie, po jakich natychmiastowo będzie okazja spostrzec, że dla wykonujących je fotografów były czymś więcej niż wyłącznie prostym zdjęciem. Widać, że ludzie je wykonujący to artyści, którzy własną pracę traktują jak pasję.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.