Finanse
ubezpieczenia
Zainspirowane przez: ab-ubezpieczenia.pl

PZU Wrocław to zagwarantowanie kompleksowej ochrony zabezpieczającej

Grupa PZU jest jedną z najogromniejszych instytucji finansowych w Polsce i należy do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się wspólnot kapitałowych. PZU Wrocław zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich najistotniejszych polach życia prywatnego, zbiorowego i ekonomicznego. Z wyjątkiem działalności ubezpieczeniowej PZU wiedzie też działalność w obrębie kierowania otwartym kapitałem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i projektami oszczędnościowymi.
Giełda
Zainspirowane przez: pixabay.com

Dane makro są pomocne podczas gry na giełdzie

Chcąc grać na giełdzie powinniśmy znać dane makro. Giełda będzie bardzo ciekawym i pociągającym miejscem, gdyż przy odrobinie szczęścia oraz znajomości jej działania możemy się znacząco wzbogacić.
Finanse
Zainspirowane przez: http://pixabay.com

Pożyczka bez BIK

Recesja straszy w Europie od wielu miesięcy. Niektóre państwa nawet są na skraju niewypłacalności. Sporo ludzi żyje z zasiłków. Istnieje szansa, że niedługo i do naszego kraju przyjdzie groźba recesji. W takich sytuacjach banki bardzo niechętnie udzielają ludziom kredytów, chcąc zatrzymać jak najwięcej kapitału przy sobie. Dodatkowo firmy finansowe rzadziej zawierzają w zdolności kredytowe klientów.
praca przy komputerze
Napisane przez: Tim Regan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Elektroniczny obieg faktur znacznie usprawnia funkcjonowanie

Czy wszystkie faktury trafią na własne miejsce?

Elektroniczny obieg faktur znacznie usprawnia funkcjonowanie

Kiedy pragniemy mieć świadomość, że nasza firma prężnie działa i nie musi się bać najmniejszych kontroli, to musimy się dowiedzieć, czy wszelkie faktury dotrą rzeczywiście tam gdzie należy. Istnieje to o tyle istotne, że to przecież one są poświadczeniem wszystkich naszych zakupów i sprzedaży, a także zezwolą się orientować w kwestiach finansowych, przez to nie mamy szansy sobie pozwolić na ich zgubienie.
reklama LED
Napisane przez: Colosseo EAS
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Plakaty i inne formy reklamy znacznie powiększają nasze zyski

Jeżeli mamy w naszym kraju kapitalizm, należy zachowywać się jak kapitalista - czyli przykładowo trzeba dbać o to by posiadając własny biznes, ciągle starać się powiększać zyski. Fakty są takie, że jeśli chcielibyśmy przez długi okres czasu utrzymać się na rynku, nigdy nie powinniśmy uważać, iż czymś OK jest ciągłe stanie w miejscu. Prawda jest taka, że jeśli myślimy, że czymś OK jest wyłącznie stabilność, brak progresu, to jesteśmy w bardzo dużym błędzie. W żadnym przypadku nie powinniśmy tak myśleć, bo potem najzwyczajniej w świecie grozi nam nawet bankructwo. Nigdy nie możemy uważać, że jesteśmy za słabi na rozwój - powinniśmy wierzyć w swoje umiejętności, nigdy nie sądzić, iż czymś w porządku jest ciągła bierność.
podatki
Napisane przez: Images Money
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Które zręczności ma obowiązek poznać początkujący księgowy?

Nie da się zataić faktu, że w Polsce każdy człowiek biznesu zmuszony jest prowadzić widoczną księgowość w obrębie swoje firmy. Okazuje się natomiast, że nie jest to zadanie bezproblemowe. W czasie licznych kalkulacji bardzo łatwo można się pomylić, co naturalnie nie będzie oddziaływało na naszą korzyść.
podatek
Napisane przez: Dave Dugdale
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nie pochłaniające sporo czasu możliwości na rozliczenie się z Urzędem Skarbowym.

Szybkie, darmowe i co najważniejsze, najlepsze rozwiązania dla zrobienia rozliczenia rocznego podatku dochodowego od osób fizycznych pozostaje czymś, co marzy się każdej osobie, jaka posiada jakiekolwiek przychody a także corocznie ma obowiązek rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Jak wiadomo, dużej liczbie osób każdego roku sprawia to kłopoty i z tego powodu specjaliści, jacy biorą za to odpowiedzialność mają za zadanie stworzyć coraz bardziej dopasowane koncepcje na to by formularze PIT 37 nie były niczym skomplikowanym do wypełniania.
outsourcing rachunkowości
Napisane przez: John Davis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Biuro obsługi księgowej - nowoczesne biuro rachunkowe na Śląski

Wielu przedsiębiorców, zarówno tych zaczynających działalność jaki i posiadających wieloletnie doświadczenie w kierowaniu firmą, zastanawia się czy warto korzystać z usług zapewnianych przez biuro rachunkowe.
Szkolenie
Napisane przez: John Kraus
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kursy dla audytorów, które umożliwią stać się im bardziej efektywnymi.

Razem z przemianami gospodarczymi, na terenie Polski uznaniem zaczął cieszyć się audyt wewnętrzny. W tej chwili obejmuje on nie tylko firmy prywatne, lecz znacznie więcej da się również w takim zakresie usłyszeć odnośnie sektora publicznego. Dzięki niemu albowiem w konkretnej korporacji ma szansę bezproblemowo zostać przeprowadzone usprawnienie zadań operacyjnych, bądź ocenienie zarządzania ryzykiem, nie napomykając już o umocnieniu porządku w konkretnej korporacji.
controling
Napisane przez: Lea Latumahina
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak poprawić kondycję swojego przedsiębiorstwa? Możemy wypróbować nowatorskie narzędzia finansowe, jakie faktycznie są efektywne

W prawie każdej dziedzinie niezbędne jest stosowanie określonych narzędzi finansowych. W zależności od branży w jednym miejscu będziemy zmuszeni korzystać z prostych rozwiązań, które nie wymagają zaawansowanej wiedzy, w innych natomiast powinniśmy sięgnąć po nowatorskie, niezawodne i bardziej fachowe narzędzia, takie jak budżetowanie czy controlling narzędzia.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.