Technologia
wydruk w technologi 3d

Nowatorskie drukarki 3d do metalu znacząco pozwolą zmniejszyć koszty produkcji

Chyba ludzie żyjący na początku XX w. nie nie byli świadomi, że maszynę może zastąpić komputer, telefon stacjonarny komórka, a z kolei ponadczasową drukarkę nowoczesna drukarka 3d, która stała sięprawdopodobnie jednym z największych innowacji XXI wieku w XXI wieku.
Wykład
Napisane przez: Fabrice Florin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Szkolenia dla kadry kierowniczej

Zarządzanie procesem produkcyjnym w dużej firmie to nader trudna praca. Manager powinien podołać wielu wyzwaniom, reagować na bieżące przeciwności nieomalże natychmiast. Manager winien również przewidzieć ewentualne kłopoty i starać się im zapobiec. Żeby to było wykonalne nieodzowna jest mu należyta wiedza. Manager nadzorujący procesy fabrykacji musi dążyć do usprawnienia działań. Sposobem na to są szkolenia Lean.
Lecący dron
Zainspirowane przez: foter.com

Nowoczesne technologie, czyli co dzisiaj umożliwia nam technika

Współczesny świat zmienia się w błyskawicznym tempie. To, co dzisiaj będzie dla nas codziennością, jeszcze kilkanaście lat wstecz nie mogło się nam nawet przyśnić. Obecnie wielu z nas chętnie zasięga po nowoczesne rozwiązania, jakie zazwyczaj wykorzystywane są tylko i wyłącznie rozrywce.
telewizja
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Powszechny dostęp do środków przekazu całkowicie zmienił nasze powszednie życie i sprawił, że sprzedawcy telewizji cyfrowej stają do walki o klienta

Kiedy idea telewizji dopiero zaczynała frapować ludzkie umysły, to niektórzy sceptycy przekonywali, że taki wynalazek nie ma żadnej przyszłości, bo komu by się chciało siedzieć przed długie godziny przed ekranem telewizora i gapić się w drewniane pudełko. Jednakże czas pokazał, że taka a nie inna forma rozrywki nie tylko się zadomowiła, ale stała się także źródłem zysku dla właścicieli prywatnych stacji telewizyjnych. Razem z upowszechnieniem się środków masowego przekazu unowocześnił się rodzaj transmisji fonii, a już teraz sygnał analogowy został zastąpiony cyfrowym.
Automatyka
Napisane przez: Sten Dueland
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sklep automatyka – miejsce, w którym wyszuka się wszystkie sprzęty służące sterowaniu.

W współczesnych czasach rozwój techniczny następuje bardzo dynamicznie. Niemalże codziennie można zasłyszeć z mediów o nowych sprzętach, które pokazują się na rynku. Służą one do sporej ilości działań związanych z życiem codziennym obywateli jak i z ich pracą. Są one na tyle globalne, że zasadniczo nie zwraca się już na nie zbytnio uwagi.
Telefony stacjonarne

Jakie są atuty telefonów VoIP?

Telefon VoIP jest bardzo podobny do zwykłego telefonu, jednak ważną różnicą jest to, że telefony tego modelu podczas połączeń są podłączone do Internetu, inaczej korzystają z protokołu IP.
Smart TV
Napisane przez: Sinchen.Lin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
praca na laptopie
Napisane przez: Blogging Dagger
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Przemień stosunek do laptopa i wesel się marką

Technologia gna naprzód, a my nakręceni nowościami technicznymi biegniemy wraz z nią i przy problemie z laptopem mamy w końcu wymówkę aby nabyć odmienny i jak nam się wydaje lepszy komputer.
samsung galaxy
Napisane przez: Kārlis Dambrāns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Który telefon będzie dla mnie bezkonkurencyjny?

Kupno telefonu komórkowego to przeważnie stosunkowo duży koszt, jeśli nie decydujemy się na wysoki abonament. Warto jednak się na taki nabytek zdecydować i postawić na taki smartfon, jaki możliwie najpełniej będzie zgodny z naszymi potrzebami.
komputer
Napisane przez: James 'Silent Penguin' Kane
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Górnoślązacy troszczą się z pasją o osprzęt informatyczny

W Katowicach działa dużo entuzjastów elektroniki. Założono tam pierwsze w Polsce skansen, gdzie mamy możliwość podziwiać okresy ewolucji automatów i jasno zobaczyć, że elektronika zmieniała się i nadal ulepsza w szybkim rytmie.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.