Technologia
dron
Napisane przez: Walter
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Technologia oraz rewolucja, która się w niej bezustannie odbywa

Nowinki technologiczne są zagadnieniem, jakim interesuje się wyjątkowo wiele osób. Nic w tym dziwnego, gdyż jest to niezmiernie ciekawa materia. Tak naprawdę każdego miesiąca dowiadujemy się o opracowaniu zupełnie nowej technologii, która w wielu wypadkach rewolucjonizuje nasze życie na co dzień, ulepszając zachodzące procesy. Swoje zadania wykonujemy szybciej, wydajniej czy bezpieczniej niźli wcześniej, co jest dla nas oczywiście dogodne. Ogromnym wyzwaniem jest nadążanie za wszelakimi urządzeniami w dziedzinie technologii, które powstają każdego roku.

Czy drukarki 3D obrócą o 180 stopni świat nauki, technologii, a może nawet pozostałe obszary działalności ludzkiej?

Ostatnimi czasy w mediach nadzwyczajnie gwarno jest o drukarkach stosujących trójwymiarową technologię. Na niemal każdej platformie i w każdym serwisie informacyjnym z łatwością odnajdziemy nowe, zaskakujące zapisy wideo, na których takie sprzęty tworzą przestrzenne obiekty, zaczynając od tych codziennego użytku, po wytworzenie tak niewiarygodnych projektów, jak na przykład w pełni funkcjonalna proteza ręki.
Telefony stacjonarne

Jakie są atuty telefonów VoIP?

Telefon VoIP jest niezmiernie podobny do typowego telefonu, niemniej jednak znaczącą różnicą jest to, iż telefony tego modelu podczas połączeń są podłączone do Internetu, czyli korzystają z protokołu IP.
Lecący dron
Zainspirowane przez: foter.com

Nowoczesne technologie, czyli co dzisiaj umożliwia nam technika

Współczesny świat zmienia się w błyskawicznym tempie. To, co dzisiaj będzie dla nas codziennością, jeszcze wiele lat wstecz nie mogło się nam nawet przyśnić. Obecnie wielu z nas chętnie sięga po nowoczesne rozwiązania, jakie zazwyczaj służą tylko i wyłącznie rozrywce.
drukarki
Napisane przez: Hannu Makarainen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Najważniejsze informacje na temat firmy Epson, będącej jednym z największych producentów drukującego sprzętu na świecie.

Na rynku sprzętów do drukowania od wielu lat panuje kilka firm, z jakich jedną z nich będzie Epson. Firma ta ma swój początek w Japonii i tam ma główną siedzibę, lecz dziś jej oddziały porozrzucane są na obszarze całego świata, w tym również w naszym kraju. Dziś Epson jest zaliczany do największych międzynarodowych firm które produkują drukarki atramentowe, akcesoria do nich, oraz inne urządzenia elektroniczne służące do drukowania i wyświetlania obrazu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.