Technologia
samsung galaxy
Napisane przez: Kārlis Dambrāns
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Który telefon będzie dla mnie bezkonkurencyjny?

Kupno smartfona to na ogół dosyć duży wydatek, jeśli nie decydujemy się na wysoki abonament. Winniśmy jednak się na taki nabytek zdecydować i wybrać smartfon, jaki możliwie najbardziej będzie odpowiadał naszym potrzebom.
Studia

Studia o profilu informatycznym - jakie mogą dać możliwości młodym ludziom po ich zakończeniu.

Od jakiegoś czasu specjaliści od informatyki są ogromnie rozchwytywani na rynku pracy. Trudno się temu dziwić, jeżeli nowoczesne technologie od jakiegoś czasu zadomowiły się w licznych zastosowaniach i są potrzebni ludzie, jacy wszystko to będą projektować, uruchamiać i serwisować. Większości osób zawód informatyka kojarzy się po dziś dzień z roztrzepanym panem od komputerów, lecz współczesna informatyka całkowicie inaczej wygląda.
praca na laptopie
Napisane przez: Blogging Dagger
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Przemień stosunek do laptopa i wesel się marką

Technika sunie naprzód, a my omamieni nowościami technologicznymi biegniemy wraz z nią i przy trudności z laptopem mamy nareszcie wykręt by nabyć odmienny i jak nam się wydaje dogodniejszy laptop.
komputer
Napisane przez: James 'Silent Penguin' Kane
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Górnoślązacy troszczą się z pasją o osprzęt informatyczny

Na Śląsku pracuje wielu pasjonatów elektroniki. Założono tam jedyne w Polsce skansen, w którym mamy możliwość widzieć koleje rozbudowy elektroniki i konkretnie sprawdzić, że elektronika zmieniała się i ciągle przebudowuje w ekspresowym okresie.
Wykład
Napisane przez: Fabrice Florin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Szkolenia dla kadry kierowniczej

Kierowanie procesem produkcji w dużym przedsiębiorstwie to bardzo trudna praca. Manager powinien dać radę wielu wyzwaniom, reagować na zaistniałe problemy niemal bezzwłocznie. Manager powinien także przewidzieć prawdopodobne problemy i starać się im zapobiegać. Aby to było możliwe nieodzowna jest mu należyta wiedza. Manager kierujący procesami wytwórczości musi dążyć do udoskonalenia działań. Sposobem na to są szkolenia Lean.
figurki 3D
Napisane przez: Jennie Faber
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Po co jest w ogóle wydruk 3D? Sposoby na nowe przeznaczenie tego skanowania.

Coraz bardziej wyraźne staje się skanowanie 3D. Jednakowoż technologia pnie bardzo naprzód, stąd też coś, co niegdyś było wręcz nie do pomyślenia, na dzień dzisiejszy staje się wręcz powszechnością, albo czymś, co nikogo nie zszokuje. Czym właściwie jest skanowanie oraz wydruk 3d? To nic innego, jak działanie nad kopiowaniem rzeczy przestrzennych. Sama droga skanowania 3D jest niesamowita, bo dzięki niej można osiągnąć cyfrowy obraz przedmiotu, który funkcjonuje naprawdę. Mając obraz 3D na dysku komputera można oddać go przeróbce czy edycji, utworzeniu kopii oraz ewentualnego wydruku, jednocześnie w formie przestrzennej.
wydruk w technologi 3d

Nowatorskie drukarki 3d do metalu znacząco pozwolą zmniejszyć koszty produkcji

Chyba ludzie żyjący na początku XX wieku nie zdawali sobie sprawy, że maszynę może zastąpić komputer, telefon stacjonarny komórka, a uniwersalną drukarkę nowoczesna drukarka 3d, jaka stała sięprawdopodobnie jednym z największych odkryć ostatnich lat.
Lecący dron
Zainspirowane przez: foter.com

Nowoczesne technologie, czyli co dzisiaj umożliwia nam technika

Współczesny świat zmienia się w błyskawicznym tempie. To, co dzisiaj będzie dla nas codziennością, jeszcze kilkanaście lat wstecz nie mogło się nam nawet przyśnić. Obecnie wielu z nas chętnie zasięga po nowoczesne rozwiązania, jakie zazwyczaj wykorzystywane są tylko i wyłącznie rozrywce.
telewizja
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Powszechny dostęp do środków przekazu całkowicie zmienił nasze powszednie życie i sprawił, że sprzedawcy telewizji cyfrowej stają do walki o klienta

Kiedy idea telewizji dopiero zaczynała frapować ludzkie umysły, to niektórzy sceptycy przekonywali, że taki wynalazek nie ma żadnej przyszłości, bo komu by się chciało siedzieć przed długie godziny przed ekranem telewizora i gapić się w drewniane pudełko. Jednakże czas pokazał, że taka a nie inna forma rozrywki nie tylko się zadomowiła, ale stała się także źródłem zysku dla właścicieli prywatnych stacji telewizyjnych. Razem z upowszechnieniem się środków masowego przekazu unowocześnił się rodzaj transmisji fonii, a już teraz sygnał analogowy został zastąpiony cyfrowym.
Automatyka
Napisane przez: Sten Dueland
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Sklep automatyka – miejsce, w którym wyszuka się wszystkie sprzęty służące sterowaniu.

W współczesnych czasach rozwój techniczny następuje bardzo dynamicznie. Niemalże codziennie można zasłyszeć z mediów o nowych sprzętach, które pokazują się na rynku. Służą one do sporej ilości działań związanych z życiem codziennym obywateli jak i z ich pracą. Są one na tyle globalne, że zasadniczo nie zwraca się już na nie zbytnio uwagi.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.