IPhone

Oferty akcesoriów do Ipoda

Popularność Iphonów oraz Ipodów wciąż rośnie. W nowym tysiącleciu wielorakie zgryzoty sprawia choćby zakup akcesoriów do takiego typu urządzeń. Iphone akcesoria to hasło, która może pomóc w wyszukaniu tych akcesoria. Akcesoria do Iphone'a oraz rozmaite usługi czy aplikacje, które proponuje mnogość firm, potrafią bardzo polepszyć życie, o ile tylko dany klient umie z tych rozsądnie skorzystać. Czy najpewniej zakupić tanie, ale nie w pełni sprawdzone etui do Iphone'a czy też dobry model na etui Iphone 5?
apple, phone
Napisane przez: SpeakingLatino.com
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Polecane wersje smartfonów nowej technologii

Chyba każdy, kto orientuje się choć trochę w komórkowych telefonach bardzo dobrze powinien wiedzieć, co oznacza ugryzione jabłuszko na obudowie. Telefony tej marki znane są na całym świecie i całkiem zasłużenie cieszą się ogromną renomą i popularnością pośród użytkowników. Już początkowe wersje Apple sprzedawane były w ogromnej ilości, i każdy z kolejnych modeli to jedynie umacniał. Jednym z przełomowych wydarzeń jeśli chodzi o telefony tej firmy stał się apple iphone 4 8gb czarny. Ten model jeszcze przed premierą wzbudzał mnóstwo emocji, i jak się okazało, nie było to bez przyczyny.
smartfon
Napisane przez: Vernon Chan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Niezbędne Gadżety dla smartfon'ów

Jedną z najlepszych rzeczy w nowoczesnych telefonach komórkowych jest to, że można na nie zainstalować mnóstwo różnorodnego oprogramowania. W poprzedniej erze mobilnej (czyli około 8 lat temu) komórki posiadały jedynie pewien zestaw aplikacji, zamieszczonych przez producenta. Tylko niektóre telefony pozwalały na dokładanie programów z innych miejsc. Rewolucja narodziła się wraz z stworzeniem pierwszych smartfonów – czyli praktycnzie kieszonkowych komputerków.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.