Programy
komputer
Napisane przez: Jason Cartwright
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak dobrze zarządzać przedsiębiorstwem

Rządzenie firmą bez względu na to, czy jest ona niewielka, czy duża jest tak samo istotne i odpowiedzialne. Rządzimy nie tylko projektami, lecz także ludźmi i musimy dbać o to, żeby firma działała prawidłowo, a współpraca trwała bez zastrzeżeń. Jest to bardzo niełatwe zadanie, wymagające ogromnej odpowiedzialności. Trzeba się do niego odpowiednio przygotować.
smartfon
Napisane przez: Vernon Chan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Niezbędne Gadżety dla smartfon'ów

Jedną z najpraktyczniejszych rzeczy w nowych komórkach, że można na nie zainstalować wiele rozmaitego oprogramowania. W minionej erze urządzeń mobilnych (czyli mniej więcej siedem lat temu) telefony miały tylko pewien pakiet programów, zainstalowanych przez firmę. Tylko niektóre modele umożliwiały dokładanie apek z innych miejsc. Rewolucja nadeszła razem z przybyciem pierwszych sprytnych telefonów – czyli praktycnzie kieszonkowych komputerów.
komputer
Napisane przez: James 'Silent Penguin' Kane
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Górnoślązacy troszczą się z pasją o osprzęt informatyczny

W Katowicach działa dużo entuzjastów automatyki. Założono tam jedyne w Polsce skansen, gdzie możemy obserwować okresy ewolucji automatów i dobitnie zobaczyć, że technologia zmieniała się i stale ulepsza w ekspresowym rytmie.
budżetowanie
Napisane przez: reynermedia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Narzędzia do controllingu powinny okazać się odpowiednio opracowane

Trzeba sprawdzić jak wykonać budżetowanie

Jeżeli nasza firma powinna się prawidłowo rozwijać, to powinniśmy posiadać na to dobre środki, tak by umacniać jej produkcję oraz utrzymywać ją na wysokim poziomie. Dlatego tak istotnym procesem jest budżetowanie, a więc obmyślanie, planowanie, zatwierdzanie oraz pilnowanie budżetu, tego jak wiele możemy wydać, jak wiele zysku pragniemy osiągnąć oraz jak dużo pieniędzy będziemy posiadali w rezerwie.
telewizor
Napisane przez: Michael Seeley
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co obecnie oferują programy telewizyjne publikowane w różnych internetowych serwisach

Oglądając telewizor bardzo często sięga się po najróżniejsze programy, dzięki nim wie się, co będzie emitowane w najbliższym czasie. Co prawda wszystkie sieci kablowe i satelitarne jakieś programy oferują, jednak często korzystanie z nich nie jest zbyt wygodne. Całkiem niedawno jeszcze ogromną popularnością cieszyły się programy w wersji papierowej, wypuszczane z tygodniowym wyprzedzeniem. Nadal wielu ludzi je wybiera, szczególnie że są one taniutkie, jednak mają sporo wad.
aplikacja
Napisane przez: Play
Zainspirowane przez: Play

Software house pisze oprogramowanie na podstawie aplikacji internetowych

Aplikacje pomagają nam w życiu

Software house pisze oprogramowanie na podstawie aplikacji internetowych


Coraz trudniej, nawet w takim codziennym życiu będzie nam obejść się żyć bez komputera, gdyż za jego wsparciem sterujemy wieloma urządzeniami ułatwiającymi nam życie.
Program lojalnościowy
Zainspirowane przez: www.spiceupyourblog.com

Czym się charakteryzują programy lojalnościowe i jak najmądrzej je wdrożyć?

Programy lojalnościowe to narzędzie pozwalające ściągnąć nowych i zatrzymać obecnych klientów. Są to długoterminowe poczynania, więc nie powinniśmy oczekiwać rezultatów w okresie kilku dni. Należy pamiętać, że najczęściej nie wymagają wielkich środków, programy lojalnościowe są powszechnie stosowane przez przedsiębiorstwa.
Dekoracja wnętrz
Napisane przez: Pat Strosahl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeśli zarządzasz przedsiębiorstwem, przemyśl, jak kontaktujesz się z klientami. Poznaj kilka dobrych rad

Dotarcie do klienta wydaje się w dzisiejszych czasach najważniejszym punktem w zarządzaniu firmą. Zbudowanie dobrych stosunków z kontrahentem jest niezwykle cenne.
wizja - firma
Napisane przez: Gobierno Aguascalientes
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wypełnianie PIT zaczyna być coraz bardziej nowoczesne

Czasy, kiedy rozliczanie swojego PIT było mozolną udręką, odchodzą powoli „do lamusa”. Nie ma potrzeby przepisywać nieustannie tych samych danych i informacji. Nie trzeba także stać w ogromnych kolejkach w urzędach.
Kalkulator, pieniądze
Napisane przez: reynermedia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podsumowanie w dziedzinie spedycji za obecny rok - jest możliwość wykonania w specjalistycznym oprogramowaniu

Zbliża się powoli zakończenie aktualnego roku i dla wielu firm to okres, gdy prowadzone są różnorodne podsumowania, zestawienia rachunków za miniony rok itp. Przeprowadzane jest to z tego powodu, ponieważ na tej podstawie jest możliwość wykonać rozliczenie i też przedstawić dokumentację, jaka jest wymagana przez polskie prawo.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.