Programy
smartfon
Napisane przez: Vernon Chan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Niezbędne Gadżety dla smartfon'ów

Jedną z najbardziej praktycznych rzeczy w nowoczesnych smartfonach, że można na nie zainstalować sporo różnorodnego oprogramowania. W przeszłej erze mobilnej (czyli gdzieś tak 8 lat temu) telefony posiadały jedynie pewien pakiet programów, wgranych przez wytwórcę. Tylko nieliczne aparaty zezwalały na dodawanie programów z innych źródeł. Wielka zmiana przyszła wraz z pojawieniem się pierwszych sprytnych telefonów – czyli praktycnzie kieszonkowych komputerów.
Program lojalnościowy
Zainspirowane przez: www.spiceupyourblog.com

Czym się charakteryzują programy lojalnościowe i jak najmądrzej je wdrożyć?

Programy lojalnościowe to narzędzie pozwalające ściągnąć nowych i zatrzymać obecnych klientów. Są to długoterminowe poczynania, więc nie powinniśmy oczekiwać rezultatów w okresie kilku dni. Należy pamiętać, że najczęściej nie wymagają wielkich środków, programy lojalnościowe są powszechnie stosowane przez przedsiębiorstwa.
Dekoracja wnętrz
Napisane przez: Pat Strosahl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jeśli zarządzasz przedsiębiorstwem, przemyśl, jak kontaktujesz się z klientami. Poznaj kilka dobrych rad

Dotarcie do klienta wydaje się w dzisiejszych czasach najważniejszym punktem w zarządzaniu firmą. Zbudowanie dobrych stosunków z kontrahentem jest niezwykle cenne.
aplikacja
Napisane przez: Play
Zainspirowane przez: Play

Software house pisze oprogramowanie na podstawie aplikacji internetowych

Aplikacje pomagają nam w życiu

Software house pisze oprogramowanie na podstawie aplikacji internetowych


Znacznie ciężej, nawet w takim zwyczajnym życiu będzie nam funkcjonować bez komputera, bo za jego wsparciem kierujemy wieloma sprzętami ułatwiającymi nam działanie.
komputer
Napisane przez: James 'Silent Penguin' Kane
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Górnoślązacy troszczą się z pasją o osprzęt informatyczny

Na Śląsku pracuje wielu pasjonatów elektroniki. Założono tam jedyne w Polsce skansen, w którym mamy możliwość widzieć koleje rozbudowy elektroniki i konkretnie sprawdzić, że elektronika zmieniała się i ciągle przebudowuje w ekspresowym okresie.
wizja - firma
Napisane przez: Gobierno Aguascalientes
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wypełnianie PIT zaczyna być coraz bardziej nowoczesne

Czasy, kiedy rozliczanie swojego PIT było mozolną udręką, odchodzą powoli „do lamusa”. Nie ma potrzeby przepisywać nieustannie tych samych danych i informacji. Nie trzeba także stać w ogromnych kolejkach w urzędach.
komputer
Napisane przez: Jason Cartwright
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak dobrze zarządzać przedsiębiorstwem

Zarządzanie firmą niezależnie od tego, czy jest ona mała, czy duża jest równie ważne i odpowiedzialne. Zarządzamy nie tylko zamówieniami, lecz także ludźmi i musimy dbać o to, aby firma funkcjonowała jak zdrowy organizm, a współpraca trwała bez zastrzeżeń. Jest to naprawdę trudne zadanie, wymagające ogromnej odpowiedzialności. Należy się do niego dobrze przygotować.
Kalkulator, pieniądze
Napisane przez: reynermedia
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Podsumowanie w dziedzinie spedycji za obecny rok - jest możliwość wykonania w specjalistycznym oprogramowaniu

Zbliża się powoli zakończenie aktualnego roku i dla wielu firm to okres, gdy prowadzone są różnorodne podsumowania, zestawienia rachunków za miniony rok itp. Przeprowadzane jest to z tego powodu, ponieważ na tej podstawie jest możliwość wykonać rozliczenie i też przedstawić dokumentację, jaka jest wymagana przez polskie prawo.
telewizor
Napisane przez: Michael Seeley
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co obecnie oferują programy telewizyjne publikowane w różnych internetowych serwisach

Oglądając telewizor często będzie się sięgać po najróżniejsze programy, z nich można się dowiedzieć, co będzie emitowane w najbliższym czasie. Wprawdzie sieci satelitarne i kablowe jakieś programy oferują, lecz przeważnie ich użytkowanie nie jest zbyt wygodne. Całkiem niedawno jeszcze ogromnym zainteresowaniem cieszyły się programy w wersji papierowej, wypuszczane z tygodniowym wyprzedzeniem. Nadal wiele osób je wybiera, szczególnie że nie kosztują one dużo, jednak mają pewne wady.
czarno-białe zdjęcie ślubne
Napisane przez: @sage_solar
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak odnowić stare fotografie, aby móc ponownie cieszyć się ich pięknem?

Większość z nas ma na strychu stare fotografie. Są to ujęcia naszych najbliższych bądź też fotografie miejscowości, np. Kraków na starych zdjęciach, dzięki jakim można zobaczyć, w jaki sposób niegdyś prezentowało się to piękne miasto. Niestety z biegiem lat fotografie tracą swój blask. W jaki sposób sobie z tym poradzić?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.