Ciekawie o elektronice
USB autorstwa projektanta Willa Rockwella
Napisane przez: 4Press.pl
Zainspirowane przez: 4Press.pl

Dzisiaj ludzie latają częściej i chętniej aniżeli jeszcze pół wieku temu - chcą poznawać innych ludzi i inne cywilizacje

Jeszcze 50 lat temu podróżowanie często było wyłącznie dla tych, którzy wyjeżdżali razem z biurem podróży i to ono wszystko dla nich organizowało.


gps

System monitoringu pojazdów Global Positioning System

System funkcjonujący w oparciu o technologię satelitarną Global Positioning System wykorzystuje najnowocześniejsze metody aktywnej ochrony pojazdu. Przy względnie niedużych kosztach powiązanych z zamontowaniem narzędzia i podłączenia go do Centralnej Stacji Monitorowania Pojazdów Solid Security samochód będzie zupełnie bezpieczny.
kamera
Napisane przez: Joe Kunzler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Od niedawna niezwykle popularne stało się nagrywanie dosłownie wszystkiego co nas otacza.

Ale nie są to mimo wszystko takie zwykłe filmy, takie jakie możemy spokojnie wykonać z naszego tabletu. Najlepiej należy tu jeszcze wziąć pod uwagę to, iż zazwyczaj filmy dotyczą otoczenia w czasie robienia różnych wyczynowych aktywności. Dlatego mamy szansę aby mówić o potocznie określanych kamerkach dla aktywnych, które wielu osobom lubiącym aktywny tryb życia, towarzyszą dosłownie w każdej ekstremalnej okoliczności.
dysk twardy
Napisane przez: Shakib Saifi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Dyski potrzebne od zaraz

Jeżeli chodzi o potencjał współczesnej technologii to jest on nieograniczony. Jeszcze do niedawna nie byliśmy w stanie wyobrazić sobie tak sprawnie działających komputerów, a teraz, kiedy trzeba poczekać na odpalenie któregoś programu więcej aniżeli parę sekund jesteśmy poirytowani. Z tego powodu osoby, które wiedzą coś o informatyce doskonale rozumieją, że świetnym rozwiązaniem są dyski ssd.
przedłużacz
Napisane przez: osseous
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jesteśmy uzależnieni od świata rzeczy, lecz również od ludzi. To może oczywiste, ale dość często o tym zapominamy

W licznych dziedzinach życia należy otaczać się odpowiednimi ludźmi,ale też posiadać z reguły właściwe narzędzia pod ręką. Zaświadczą to na pewno osoby, które regularnie pracują z ludźmi, a jednocześnie w swojej pracy cały czas posługują się różnymi narzędziami. Faktem jest że każdy z nas posługuje się rozmaitymi narzędziami, z tym że w określonej branży jest tego więcej, w innej to się zmniejsza. Bo jak przykładowodokonamy porównania freelancera, który pracuje przed komputerem a hydraulika, to różnica będzie widoczna gołym okiem. Identycznie jawi się sprawa z ludźmi, jedni muszą bardziej, inni trochę mniej współdziałać ze sobą.
telewizor plazmowy
Napisane przez: Andrew Girdwood
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Serwis Panasonic Wrocław – słowa, po których znajdziesz odpowiedni dla siebie serwis firmy Panasonic.

Rozwój technologiczny w dzisiejszych czasach umożliwia kupno coraz to nowocześniejszych gadżetów technologicznych. Obecnie jednostki posiadają potrzebę bycia w posiadaniu różnych urządzeń coraz to nowszej generacji. A właściwie z każdym miesiącem można usłyszeć o kolejnych nowinkach technologicznych.

Waga elektroniczna to niezbędny przedmiot w Twojej kuchni

Od pewnego już czasu jest moda na bycie fit. A gdy chcemy być fit trzeba zadbać o to, co jemy. Otrzymujemy jadłospis z konkretną gramaturą i niezbędne są wtedy elektroniczne wagi kuchenne.
kamera sportowa
Napisane przez: John Biehler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Interesujące nagrywanie filmów - jakie sprzęty warto zakupić?

Współcześnie niezwykle popularne są krótkie formy filmowe zamieszczane na znanych portalach. W związku z tym ludzie prześcigają się w oryginalnych pomysłach na ciekawe videoblogi, filmiki czy inne krótkie formy. Prócz treści zdecydowanie najistotniejsza jest także jakość.
agregat

Wybranie sali na wesele – czym należy się przede wszystkim dzisiaj kierować, aby zabawa była udana?

Planowanie przyjęcia weselnego pociąga za sobą potrzebę podjęcia wielu rzeczywiście ważnych decyzji, tym samym każdą z nich dobrze jest drobiazgowo przemyśleć i nie decydować się pochopnie. Istotne znaczenie ma na przykład wybór stosownej sali weselnej. Dziś na rynku działają sale mające wystrój o różnym charakterze i miejsca dla konkretnej ilości gości, dzięki czemu dostosowanie sali do swoich potrzeb jest dużo łatwiejsze. Które zagadnienia trzeba mieć przede wszystkim na uwadze? O czym należy pamiętać, zanim podpisze się umowę z danym usługodawcą?
mieszkanie
Zainspirowane przez: flickr.com

Mieszkanie – jak je zaaranżować wygodnie i gustownie, nie dysponując za dużą kwotą? Parę podpowiedzi

Przeprowadzka, zwłaszcza do pierwszego własnego mieszkania, to niełatwe przedsięwzięcie. Na początku należy w końcu wyszukać odpowiedni lokal. Ba – należy uzbierać właściwą ilość środków. Jeśli zamierzamy zakup – będzie to naprawdę spora kwota, jeżeli zaś wynajem – znacznie mniejsza. Jednak w tym pierwszym przypadku przynajmniej będziemy posiadać mieszkanie na własność. Co oprócz tego jest istotne?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.