Jaki smartfon kupić?

Nowoczesny smartfon to nie jedynie dzwonienie. Przez większą część dnia to centrum naszego życia.


Maile, portale społecznościowe, to wszystko zaprząta naszą uwagę.


gra
Napisane przez: Vanguard PR
Zainspirowane przez: Vanguard PR


Jednakże kluczem jest wybór właściwego przyrządu do naszych wymogów. Na co należy kierować uwagę? Po pierwsze rozmiar ekranu. Obecnie największą popularnością cieszą się wyświetlacze, o wymiarze do pięciu cali. Z jakiego powodu? Ergonomia pracy na powierzchni o przekątnej jaka wynosi minimalnie 4 a maksymalnie 5 cali pozwala na obsługę smartfona z pomocą jednego paluszka. Rzecz jasna, pod uwagę bierzemy rozmiar ręki i dostosowujemy ją do wyselekcjonowanego modelu. Inną kwestią jest rozróżnienie telefonu pod względem jego zastosowania. Zupełnie inną funkcję spełniać będzie telefon biznesowy, w stosunku do tego, jaki wyselekcjonujemy do domu oraz rozrywki. Przypadek pierwszy zdeterminowany jest przez zakres wykonywanego zawodu. Pracownicy biur docenią większy format – na większym ekranie o wiele łatwiej przeglądać różnego rodzaju dokumenty. Jeśli telefon ma trafić w ręce osoby pracującej fizycznie, wielkość wyświetlacza powinna być możliwie niewielka, maksymalnie utrudni to przypadkowe uszkodzenie mechaniczne. W tym szczególnym przypadku należy zastanowić się nad zakupem tradycyjnego telefonu, wyposażonego w klawiaturę.


- konsole|TITLE=telefon biznesowy]


Więcej tekstów

Jakiego rodzaju firmą jest Archicom Wrocław i które działania proponuje swoim interesantom?

Sony
Napisane przez: 4Press.pl
Zainspirowane przez: 4Press.pl
Czy wiesz, jak ogólnie definiuje się firmy, które parają się początkowo wykupem działki, by później zbudować na niej różne budowle, przykładowo bloki mieszkaniowe bądź osiedla domów jednorodzinnych? To inwestorzy, którzy potem sprzedają kolejne mieszkania czy też domki różnym ludziom.


Takim akurat deweloperem jest firma Archicom Wrocław.


StoreJet Cloud
Napisane przez: TRANSCEND
Zainspirowane przez: TRANSCEND


Telefon komórkowy to nie jedynie możliwość realizowania połączeń albo surfowania po sieci. Dzisiaj każdy telefon dysponuje wkomponowanym fotograficznym aparatem, zdolnym do wykonywania fotografii wysokiej jakości.


By wybrać odpowiedni dla nas aparat, należy odpowiedzieć na pytanie: czy wolimy zdjęcia średniej jakości, lecz o dużej rozdzielczości, czy może zwracamy uwagę na jego jakość, przy zachowaniu rozsądnych rozmiarów.
2019/11/09, 07:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.