Jaki smartfon kupić?

Nowoczesny smartfon to nie jedynie dzwonienie. Przez większą część dnia to centrum naszego życia.


Maile, portale społecznościowe, to wszystko zaprząta naszą uwagę.
gra
Napisane przez: Vanguard PR
Zainspirowane przez: Vanguard PR


Jednakże kluczem jest wybór właściwego przyrządu do naszych wymogów. Na co należy kierować uwagę? Po pierwsze rozmiar ekranu. Obecnie największą popularnością cieszą się wyświetlacze, o wymiarze do pięciu cali. Z jakiego powodu? Ergonomia pracy na powierzchni o przekątnej jaka wynosi minimalnie 4 a maksymalnie 5 cali pozwala na obsługę smartfona z pomocą jednego paluszka. Rzecz jasna, pod uwagę bierzemy rozmiar ręki i dostosowujemy ją do wyselekcjonowanego modelu. Inną kwestią jest rozróżnienie telefonu pod względem jego zastosowania. Zupełnie inną funkcję spełniać będzie telefon biznesowy (sprawdź naszą propozycję), w stosunku do tego, jaki wyselekcjonujemy do domu oraz rozrywki. Przypadek pierwszy zdeterminowany jest przez zakres wykonywanego zawodu. Pracownicy biur docenią większy format – na większym ekranie o wiele łatwiej przeglądać różnego rodzaju dokumenty. Jeśli telefon ma trafić w ręce osoby pracującej fizycznie, wielkość wyświetlacza powinna być możliwie niewielka, maksymalnie utrudni to przypadkowe uszkodzenie mechaniczne. W tym szczególnym przypadku należy zastanowić się nad zakupem tradycyjnego telefonu, wyposażonego w klawiaturę.


- konsole|TITLE=telefon biznesowy]


StoreJet Cloud
Napisane przez: TRANSCEND
Zainspirowane przez: TRANSCEND


Telefon komórkowy to nie jedynie możliwość realizowania połączeń albo surfowania po sieci. Dzisiaj każdy telefon - www.maxcom.pl/pl/51-strong-telefony-wzmocnione - dysponuje wkomponowanym fotograficznym aparatem, zdolnym do wykonywania fotografii wysokiej jakości.
By wybrać odpowiedni dla nas aparat, należy odpowiedzieć na pytanie: czy wolimy zdjęcia średniej jakości, lecz o dużej rozdzielczości, czy może zwracamy uwagę na jego jakość, przy zachowaniu rozsądnych rozmiarów.
2018/07/15, 07:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.