Telefony dla seniorów

Obsługa nowoczesnego telefonu osobie starszej zazwyczaj sprawia sporo komplikacji.


Małe guziki nie pasują do nieefektywnych paluszków zaatakowanych reumatyzmem, zaś nieduży ekran nie pozwala dostrzec tego, co się na nim odkrywa.


telefon stacjonarny przewodowy
Napisane przez: Scott Lewis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Więcej tekstów

Kilka przydatnych wskazówek dla osób które by chciały ochronić swój telefon przed różnymi uszkodzeniami.

pokrowiec Huawei P8 Lite
Napisane przez: Serge Kij
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Chyba każdy wyjmując dopiero co zakupiony telefon z pudełka cieszy się z tego, jak wygląda. Jednak jeżeli o ten wygląd nie zadba się należycie, to dość szybko sprzęt może się ubrudzić czy nawet poważnie uszkodzić.


Coraz w wyższym stopniu zaawansowane konstrukcje są także ogromnie trudne do odgadnięcia dla osób, jakie wychowały się w innej erze oraz na innych telefonach. W kategorii upominków dla babuń jak też dziadka sklepy proponują nam grupę telefonów dla starszych osób, które wyróżniają się specjalną budową a także wielkimi, zauważalnymi klawiszami. Proponują na przykład telefon stacjonarny przewodowy specjalnie zaprojektowany dla seniora wyposażony w donośny dzwonek.


android
Napisane przez: Maria Elena
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Proponują też telefon stacjonarny bezprzewodowy dla seniora wyposażony w wyświetlacz i przyciski z obrazkami umożliwiające lepiej zrozumieć funkcjonowanie urządzenia. W zestawie znajduje się również specjalny klawisz SOS, który po naciśnięciu selekcjonuje z automatu połączenie ze zdefiniowanymi osobami. Rekomendujemy Państwu także dodatkową przystawkę do telefonu, kapitalną tak dla osób starszych, jak i dla maluchów. Przystawka umożliwia zaprogramowanie kilku numerów a także przypisanie ich do guzików ze zdjęciami bliskich, dzięki temu wyselekcjonowanie odpowiedniego połączenia nie nastręcza znajomości numeru.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.