Telefony dla seniorów

Obsługa nowoczesnego telefonu osobie starszej zazwyczaj sprawia sporo komplikacji.


Małe guziki nie pasują do nieefektywnych paluszków zaatakowanych reumatyzmem, zaś nieduży ekran nie pozwala dostrzec tego, co się na nim odkrywa.
telefon stacjonarny przewodowy
Napisane przez: Scott Lewis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Coraz w wyższym stopniu zaawansowane konstrukcje są także ogromnie trudne do odgadnięcia dla osób, jakie wychowały się w innej erze oraz na innych telefonach. W kategorii upominków dla babuń jak też dziadka sklepy proponują nam grupę telefonów dla starszych osób, które wyróżniają się specjalną budową a także wielkimi, zauważalnymi klawiszami. Proponują na przykład telefon stacjonarny (warte przeczytania) przewodowy specjalnie zaprojektowany dla seniora wyposażony w donośny dzwonek.


android
Napisane przez: Maria Elena
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Proponują też telefon - www.maxcom.pl/pl/48-telefony-dla-seniorow - stacjonarny bezprzewodowy dla seniora wyposażony w wyświetlacz i przyciski z obrazkami umożliwiające lepiej zrozumieć funkcjonowanie urządzenia. W zestawie znajduje się również specjalny klawisz SOS, który po naciśnięciu selekcjonuje z automatu połączenie ze zdefiniowanymi osobami. Rekomendujemy Państwu także dodatkową przystawkę do telefonu, kapitalną tak dla osób starszych, jak i dla maluchów. Przystawka umożliwia zaprogramowanie kilku numerów a także przypisanie ich do guzików ze zdjęciami bliskich, dzięki temu wyselekcjonowanie odpowiedniego połączenia nie nastręcza znajomości numeru.
W sklepach znajdziecie również Państwo bardziej klasyczne telefony dla nestorów wyróżniające się jedynie większymi guzikami, lepiej dostrzegalnymi i dostępnymi dla mniej gibkich palców. Specjalny telefon dla seniora to kapitalny pomysł na prezent dla babci lub dziadka.
2018/07/15, 07:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.