Testowanie aplikacji android powinno być rzetelnie wypełniane

Kiedy pragniemy, aby użytkownicy przeróżnych urządzeń byli usatysfakcjonowani z tego co im oferujemy, to musimy mieć pewność, że wszystkie swoje programy będą działały tak jak potrzeba.


Przez to niezbędne jest ich regularne przeglądanie, wyłapywanie i poprawianie błędów.


Testowanie aplikacji mobilnych ma szansę się wspaniale spisywać


Energia
Napisane przez: Yahya S.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Im dokładniej funkcjonuje jakaś Aplikacja, tym znaczniejsza jest szansa, że sporo ludzi będzie pragnęło z niej skorzystać. Dlatego właśnie tak istotne okazuje się być testowanie aplikacji mobilnych, ponieważ większość ludzi wykorzystuje z nich na telefonach oraz tabletach. Kiedy interesująca aplikacja będzie pozbawiona pomyłek, nie będzie się zawieszała, ani sama wyłączała, to możemy być pewni, że takie testowanie aplikacji mobilnych będzie przynosiło właściwy skutek. Dlatego też do wykonywania takich testów należy zatrudniać odpowiednio przyuczone osoby.


Testowanie aplikacji android oferuje różnym użytkownikom


Pierwsze działania testowania będą przeprowadzane jeszcze przed wypuszczeniem produktu, przez doświadczonych testerów. Mimo wszystko oferowane okazuje się być później testowanie aplikacji android przez zwykłych użytkowników oraz przesyłanie naszych uwag do producenta. Przez to ma szansę on nanosić korzystne dla programu poprawki i powodować, że będzie on jeszcze bardziej atrakcyjny.


Więcej tekstów

Kursy BHP są obowiązkowe i powinni je zaliczyć wszyscy pracownicy

Druk
Zainspirowane przez: paceinfonet.org
Każda spółka powinna zatroszczyć się o to, by jej pracownicy przeszli kurs BHP. Obowiązkiem właściciela jest też zamontowanie w budynku spółki gaśnic na wypadek wybuchu pożaru.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.