Testowanie jakości oprogramowań mobilnych

Współcześnie, życie codzienne typowego Polaka wygląda całkiem inaczej niż persony starszej od niego o dwie dekady, kiedy była w tym samym wieku. Wszystko z pomocąwielkiego rozwoju technologicznego, który cały czas ma miejsce.


Dzięki temu, wielu z nas ma telefony, które mają znacznie więcej funkcji niż ich pierwowzory kilkanaście lat temu.


Więcej tekstów

O czym pamiętać przed czasem jesieni i zimy? W co dobrze jest się zaopatrzyć?

kalosze damskie
Napisane przez: ukhomeoffice
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy dobrze jest uzupełnić szafkę z butami o brakujące typy butów. Dobrze jest o to zatroszczyć się wcześniej, by później nie poszukiwać ich na ostatnią chwilę, na przykład gdy na drugi dzień zapowiadają intensywne deszcze.


Z uwagi na ten fakt, bardzo dużo czasu wykorzystuje się współcześnie na kreowanie i testowanie aplikacji mobilnych. Bowiem to przecież dzięki nim nasze aparaty posiadają tak różnorodne funkcje. Dzięki małemu, nieskomplikowanemu urządzeniu, możemy korzystać z ciekawych udogodnień. Spotkamy aplikację zastępującą latarkę, odtwarzacz muzyki, program graficzny, symulator gier, kalkulator, i mnóstwo innych. Alternatywy są praktycznie nieskończone. W Polsce, jeśli chodzi o testowanie aplikacji Android jest firmą, która jest najpoważniejszym graczem. Bowiem telefony posiadające to oprogramowanie są w atrakcyjnej cenie i najlepszej jakości.


rachunki


Z uwagi na wielką konkurencję na rynku, testowanie aplikacji mobilnych przeważnie odbywa się w trybie eksploracyjnym. To sami użytkownicy, którym konkretny program był udostępniony bezpłatnie, monitorują wszelkie jego nieprawidłowości. Dzięki temu twórca aplikacji już od chwili jej wytworzenia zaczyna ją popularyzować. Niektóre marki organizują zaawansowane testowanie aplikacji Android na przykład spraWDza, jak konkretny program zachowuje się w chwili przychodzenia rozmowy telefonicznej, lub wiadomości tekstowej. Bowiem wzorowa Aplikacja, w takiej sytuacji nie może się zawieszać.


Każdy z nas ma co najmniej kilka aplikacji zawartych na własnym telefonie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.