Agencja aktorska jako możliwość uczestniczenia w reklamie

Jest dużo osób, które chcą przeżyć niezapomnianą historię, rozwijać się aktorsko, czy poznać telewizję i kino od kuchni.


Agencja filmowa Katowice zajmuje się wyszukiwaniem i reprezentowaniem aktorów, statystów, epizodystów, dzieci i młodzieży, ludzi dorosłych, także modeli.


pralka
Napisane przez: Nicolas Raymond
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Jej specjalizacją jest znajdowanie nowych talentów i nowych twarzy. Agencja kooperuje z producentami filmów fabularnych, różnych seriali, także reklam. Aby zrobić karierę w show biznesie trzeba uzbroić się w cierpliwość i brać udział w wielu spotkaniach. Przesłuchanie to szansa do ukazania siebie tym, którzy wypatrują pracowników. Zwykle organizuje się castingi dla modelek, castingi fotomodelek, przesłuchania do filmów, bądź castingi do filmów reklamowych, lecz zdarzają się także przesłuchania do zespołów muzycznych, castingi dla tancerzy do clipów i tras koncertowych rozmaitych kapeli, castingi muzyczne innego gatunku, a także przesłuchania dla najmłodszych i bobasów do audycji rozrywkowych, bądź do reklam. Najczęściej organizowane są w paru wielkich miastach w kraju. Na casting ma możliwość przybyć każdy, kto dopełnia wskazane żądania.


Więcej tekstów

Jak powinno się stworzyć świetne teczki reklamowe?

producent teczek
Napisane przez: Sideshow Bruce
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Teczki to dość skuteczna metoda zareklamowania firmy lub przedsiębiorstw. Teczka musi być przygotowana w należyty sposób, aby ulepszyć wizerunek firmy oraz podnieść prestiż jej właściciela.


Na sfinalizowanie przesłuchania komisja wybiera, zwykle posiłkując się zdjęciami, czy też nagraniami z kamer video, jedną, czy też kilka osób, jakie wezmą udział w danym wydarzeniu, filmie, bądź reklamie. Agencje urządzają również poszczególne i grupowe szkolenia z aktorstwa prowadzone przez najlepszych fachowców.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.