Agencja aktorska jako możliwość uczestniczenia w reklamie

Jest dużo osób, które chcą przeżyć niezapomnianą historię, rozwijać się aktorsko, czy poznać telewizję i kino od kuchni.


Agencja filmowa Katowice zajmuje się wyszukiwaniem i reprezentowaniem aktorów, statystów, epizodystów, dzieci i młodzieży, ludzi dorosłych, także modeli.


pralka
Napisane przez: Nicolas Raymond
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Jej specjalizacją jest znajdowanie nowych talentów i nowych twarzy. Agencja kooperuje z producentami filmów fabularnych, różnych seriali, także reklam. Aby zrobić karierę w show biznesie trzeba uzbroić się w cierpliwość i brać udział w wielu spotkaniach. Przesłuchanie to szansa do ukazania siebie tym, którzy wypatrują pracowników. Zwykle organizuje się castingi dla modelek, castingi fotomodelek, przesłuchania do filmów, bądź castingi do filmów reklamowych, lecz zdarzają się także przesłuchania do zespołów muzycznych, castingi dla tancerzy do clipów i tras koncertowych rozmaitych kapeli, castingi muzyczne innego gatunku, a także przesłuchania dla najmłodszych i bobasów do audycji rozrywkowych, bądź do reklam. Najczęściej organizowane są w paru wielkich miastach w kraju. Na casting ma możliwość przybyć każdy, kto dopełnia wskazane żądania.


Więcej tekstów

Telefony dla seniorów

telefon stacjonarny przewodowy
Napisane przez: Scott Lewis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Obsługa współczesnego telefonu osobie starszej na ogół sprawia sporo kłopotów.


Małe guziki nie pasują do nieefektywnych paluszków zaatakowanych przez reumatyzm, a mały ekran nie pozwala dojrzeć tego, co się na nim znajduje.


Na sfinalizowanie przesłuchania komisja wybiera, zwykle posiłkując się zdjęciami, czy też nagraniami z kamer video, jedną, czy też kilka osób, jakie wezmą udział w danym wydarzeniu, filmie, bądź reklamie. Agencje urządzają również poszczególne i grupowe szkolenia z aktorstwa prowadzone przez najlepszych fachowców.


Wiek, płeć ani doświadczenie nie mają znaczenia. Ażeby pojawiać się na ekranie, nie trzeba dyplomu szkoły aktorskiej, ani zjawiskowej urody. Wystarczy zapisać się do agencji aktorskiej, cierpliwie chodzić na castingi.
2017/12/05, 13:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.