System o nazwie Android - nie tylko przeznaczony do telefonów typu komórkowego!

Android jest to jeden z najmocniej popularnych systemów operacyjnych, który tak naprawdę właściwie przejął sieć - i to nie internetową, tylko komórkową. W teraz obecnej chwili znaczna część telefonów rodzaju komórkowego posiada wewnątrz siebie ów system, lecz powoli przebijają się również inne, rodzaju na przykład Windows 8 i nowsze.


maszyny
Napisane przez: Christian Schnettelker
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Do tej pory jednak android posiada bardzo wielu sympatyków, którzy to nawet i nie wyobrażają sobie swoich osobistych sprzętów z innym systemem. Spowodowało to, iż android zaczął pokazywać się nie tylko w komórkach.


android
Napisane przez: Linux Screenshots
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Jak się obecnie okazuje system używany w większości sprzętów "mniejszego kalibru" rodzaju tak zwanego "mobilnego" opiera się ściśle na androidzie. Bywa to spowodowane tym, iż ten konkretny system jest łatwy w użyciu i umożliwia instalowanie na siebie bardzo wiele ciekawych aplikacji, które to mogą dopomóc w bardzo wielu sprawach. Na czym dokładnie jednakże odnajdziemy androida oprócz napomkniętych wyżej telefonów typu komórkowego? Otóż ponad wszystko na w obecnej chwili bardzo popularnych smartfonach, bez których bardzo spora liczb osób już nawet nie wyobraża sobie swojego dnia - możliwości jakie one za sobą niosą w złączeniu z androidem, maja możliwość po przekształcać się bawet i w osobisty organizer całego dnia. Poza nimi warto wiedzieć też, iż android to system doskonały przy tabletach, czy nawet netbookach. Innego rodzaju urządzeniem, w którym to znajdziesz androida bywa też czytnik książek typu elektronicznego nazywany też czytnikiem ebook.


Więcej tekstów

Kup domofon lub wideodomofon, by czuć się bezpiecznie w swoim domu

domofon
Napisane przez: Klaus Friese
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Spokojne życie jest dla wielu ludzi najbardziej istotną wartością. Starają się oni zabezpieczyć swoje domy przed przyjściem nagłych przybyszy czy przestępstwem. Pomocne w tej kwestii okazują się mocne drzwi antywłamaniowe i takie urządzenia, jak wideodomofony albo domofony.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.