Które etui na telefon? Wybieramy idealne rozwiązanie

Nowoczesne smartfony są to nadzwyczaj delikatne przyrządy. Starczy upadek z niedużej wysokości czy też moment nieuwagi a niektóre części naszego telefonu mogą nadać się do wymiany.


W handlu odnajdziemy dużo rozwiązań zabezpieczających nas przed kłopotliwymi następstwami wypadku.
Które z nich warte są swoich pieniążków, a które powinniśmy omijać dużym łukiem? Rewolucja smartfonowa przyczyniła się do powstania funkcjonalnych sprzętów, zdolnych do zastąpienia klasycznych komputerów. Wytwórcy porzucili ochotę zwiększenia wytrzymałości obudowy na myśl rozwoju komponentów wewnętrznych np. mikroprocesora, pamięci a także aparatu fotograficznego. Rezultat nie trudno było przewidzieć, niezwykle łatwo rysujące się wyświetlacze, pękające obudowy z tworzywa sztucznego jak też drugie usterki mechaniczne zdarzają się bardzo często. Co prawda niektóre smartfony (szczególnie te droższe) zostały zaopatrzone we wzmocnione elementy np. szkło chroniące ekran czy też odporne na upadki obudowy, acz nawet one nie mogą poradzić sobie z niektórymi wypadkami. Ażeby zapobiec strapieniu warto zainwestować w odpowiedni futerał na telefon.


Nowe laptopy z linii Satellite Pro
Napisane przez: 4Press.pl
Zainspirowane przez: 4Press.pl


widok - sprzęt
Napisane przez: Arkadiusz Sikorski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Pierwszym etapem przy doborze stosownego etui powinna być analiza naszych potrzeb. Jeśli prowadzimy czynny tryb życia to warto sięgnąć po odpowiedni pokrowiec z pasem mocującym na przykład na ręce.
Jednostki dla których smartfon jest przyrządem pracy nie wyselekcjonują etui w kształcie (częstokroć niewygodnej) zamykanej kieszonki, natomiast fizyczni pracownicy, narażeni na urazy mechaniczne winni zaciekawić się futerałami oraz kaburami.
2017/12/04, 11:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.