Przemysł spożywczy czy farmakologiczny bywają bardzo wyczulone na wszelkiego typu niedopatrzenia - przecież chodzi o nasze zdrowie i życie

Ktoś, kto nie obraca się na co dzień w branży spożywczej albo związanej z lekami, może sobie nawet nie wyobraża ile przeróżnego typu procedur należy spełniać oraz ile atestów mieć, by być w stanie działać w tym sektorze.
Jest to rzecz jasna wymuszone troską o zdrowie konsumentów.


USB
Napisane przez: Boatbuilder
Zainspirowane przez: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:OSB.jpg


Jeśli Twoja praca związana jest z żywnością albo suplementami diety, to na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, co to jest wzorcowanie termometrów. Przeciętny Kowalski nie ma o tym zielonego pojęcia. Wzorcowanie termometrów polega na tym, że co jakiś czas trzeba poddać narzędzia, które sprawdzają temperaturę i ciśnienie, przeglądowi i sprawdzić czy naprawdę działają prawidłowo. Jest to niezwykle ważne dla przedsiębiorstw, które posiadają chłodnie, suszarki i tego rodzaju urządzenia. Kontrola oczywiście musi odbyć się w upoważnionym laboratorium i wówczas taki przyrząd pomiarowy dostaje certyfikat - eko certyfikat -. Tylko wówczas może być zgodnie z prawem stosowany na przykład w firmach spożywczych.


firma - zbliżenie
Napisane przez: Manuel
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


W każdej przychodni, warsztacie samochodowym czy laboratorium badawczym potrzebny jest zasilacz laboratoryjny. Służy on do uruchamiania różnych układów elektronicznych. Nowoczesny zasilacz laboratoryjny powinien posiadać stalową obudowę i duży wyświetlacz, najlepiej typu LED. Powinien również posiadać zabezpieczenie przeciwzwarciowe.
Jest to szalenie ważne, gdyż powinien być zainstalowany w zasilaczu wewnętrzny mechanizm chroniący przed uszkodzeniem.

Pamiętaj o tym, że masz możliwość przejrzeć inne zajmujące posty - wystarczy zaledwie na danej stronie najechać na umieszczony tam link.

Zatem istotne jest, by kupić zasilacz z wymaganym atestem jakości.
2019/09/10, 10:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.